Dzisiaj jest czwartek 13 grudnia 2018, imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21815) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prez ... (28)"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (38)

Sięgnąć gwiazd

Dodano: 15.03.2014 07:43
Źródło: LM.pl

Olga Mikołajczyk, gimnazjalistka z Turku opracowała koncepcję misji kosmicznej, który dał jej przepustkę do finału II edycji Ogólnopolskiego Konkursu "ASTROBOT".

Olga uczy się w Gimnazjum nr 1 w Turku. W pierwszym etapie konkursowych zmagań przygotowała projekt pt. „Wiemy, że na pewno. Nie wiemy, kiedy”, który opisywał koncepcję misji kosmicznej. Praca gimnazjalistki spodobała się recenzentom z Centrum Badań Kosmicznych PAN, którzy dali jej przepustkę do finału. Od 20 do 23 finaliści z całej Polski podzieleni na pięcioosobowe zespoły będą budować robota LEGO Mindstorrms. Młodych ludzi w projektowaniu i programowaniu wspierać będą pracownicy Centrum Badań kosmicznych PAN.

Zwycięska drużyna wakacje spędzi na zagranicznym wyjeździe naukowym (w ubiegłym roku zdobywcy pierwszego miejsca polecieli na Florydę).

  • Sięgnąć gwiazd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   Gimnazjum nr 1,   konkurs

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Do nauki lepiej niech sie weżnie a nie zabawa i komiksy !!!!
Dodano: 15.03.2014 08:19    Przez: ~Lola
weżnie ha ha ha weżtak ha ha ha sie weżNie
Dodano: 15.03.2014 15:43    Przez: ~kola
zrób rakiete coby zapakować złodzieji aferalow i z Peło i rudy narkoman pedałowałby jako silnik bo ta maszyna musi być na pedały,wielka jak stadion bo menelstwo musi być upchnięte.
Dodano: 15.03.2014 20:40    Przez: ~Tadek
Ładna to ona nie jest....
Dodano: 15.03.2014 08:47    Przez: ~ładna
Po pierwsze to nie o konkurs piękności tu chodzi, ale o zawartość głowy (gdzie u Ciebie jak widać panuje próżnia) a po drugie dziewczyna jest ładna.
Dodano: 15.03.2014 13:18    Przez: ~Facet
a co to za zakompleksiony parch się tu udziela jakaś ,,ładna" ? oj pewnie jej brzydsza koleżanka nie może znieść ,że to nie o niej piszą
Dodano: 15.03.2014 15:46    Przez: ~kola
Po co komu NASA, gimnazjalistka z Turku ich przebiła ;-)
Dodano: 15.03.2014 10:23    Przez: ~Astronauta
Ma ładne włosy,ładny uśmiech,jedynie brakuje makijażu oczu który zmienia cały wygląd. I nie krytykujcie dziewczyny z zazdrośći,bo to ewidentnie o to chodzi przecież.Dziewczynka w gimnazjum,a jaki ścisły umysł,nawet jeżeli w ogólnej nauce nie jest najlepsza,to o niczym nie świadczy,bo i tak już wiadomo że jest zdolna!!!!! Ale zazdrość nie zna GRANIC!!!!!! Byście się wstydzili!
Dodano: 15.03.2014 11:36    Przez: ~koninianka
Nie namawiaj gimnazjalistki do makijażu.
Dodano: 15.03.2014 11:53    Przez: ~Mama
Nie widzę żeby ktoś namawiał do makijażu! Proszę czytać ze zrozumieniem,bo ktoś napisał jedynie,że makijaż oczu zmienia wygląd na plus,bo to jest prawdą! A poza tym w gimnazjach nie tylko się malują,ale na obcasach chodzą i w przesadnych mini.Także to nie te czasy co kiedyś,że drżało się przed nauczycielami z powodu wyglądu.
Dodano: 15.03.2014 12:19    Przez: ~Olaf
Cyt: "jedynie brakuje makijażu" Może przeczytaj zanim skomentujesz.
Dodano: 15.03.2014 12:50    Przez: ~Mama
Ludzie,nie sprzeczajcie się o GŁUPOTĘ!!! Każdy wpis można zinterpretować jak się chce! Ja też się skłaniam do tego,żę autor wpisu nie zaznaczył ,,czasu,, malowania,tzn,czy teraz,czy w ogóle,a który zmienia urodę na plus.
Dodano: 15.03.2014 13:26    Przez: ~też mama
Szalenie jej zazdroszczę
Dodano: 15.03.2014 22:54    Przez: ~jabłko
nie krytyka sama sobie zapracowala a nie jak wy krytycy nic wiecej o was ktos sie powiesi czy zginie krytycznie to komentarze ze hej ****c wasze komentarzee lubicie a zazdroszczy kazdy z was albo zjeby pisza co nie powinni pozdrawiam dziewczyna niech sobie wyjedzie sam bym to zrobil wakacje masz ze hej pozdrawiam i ide spac jak czytam hehe dobranoc i milego lotu ci zycze :))))
Dodano: 16.03.2014 02:30    Przez: ~adi
Czy chciała by pani Murzyna?
Dodano: 16.03.2014 05:49    Przez: ~Bambo
Idź do domu puki czas
Dodano: 16.03.2014 05:59    Przez: ~Qń
OLGA BARDZO CI GRATULUJĘ!!! JESTEŚ WSPANIAŁĄ DZIEWCZYNĄ!!! OCZYWIŚCIE NIE PRZEJMUJ SIĘ ''PIERDUŚNICAMI'' I TEMPAKAMI. PO PROSTU ZŻERA ICH ZAZDROŚĆ. POZDRAWIAM CIĘ I ŻYCZĘ ZWYCIĘSTWA W FINALE.
Dodano: 16.03.2014 15:40    Przez: ~ktoś z Konina