Dzisiaj jest wtorek 7 lipca 2020, imieniny: Estery, Metodego, Kiry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17829) SPORT FORUM FIRMY (5504) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
19 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (1)

O miłości w Sanepidzie

Dodano: 17.03.2014 12:19
Źródło: LM.pl

Jak dbać o miłość? Nad tym zastanawiali się uczestnicy szkolenia zorganizowanego przez koniński Sanepid.

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie spotkało się trzydziestu koordynatorów wychowania zdrowotnego ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu konińskiego, kolskiego, słupeckiego i tureckiego.

Szkolenie pod tytułem „Edukacja zdrowotna, jako skuteczne narzędzie w profilaktyce uzależnień” była częścią profilaktycznego programu „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Jego celem jest dotarcie do młodzieży w ramach przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i środków psychoaktywnych.

W warsztatach uczestniczyli nie tylko koordynatorzy wychowania zdrowotnego, ale również przedstawiciele Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz pracownicy Sanepidu z Konina, Koła, Słupcy i Turku. Szkolenie przeprowadził terapeuta uzależnień i doradca rodzinny – Grzegorz Paź.

fot. PSSE w Koninie

 

 

  • O miłości w Sanepidzie
  • O miłości w Sanepidzie
  • O miłości w Sanepidzie
  • O miłości w Sanepidzie
  • O miłości w Sanepidzie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pamiętam miłość dam z sanepidu do wynoszenia toreb pokontrolnych i nic więcej.
Dodano: 17.03.2014 15:41    Przez: ~jaś ze Społem
Prosze czlowiek nie ma co do ust włożyć bieda jak nie wiem a tam kawa ciasteczka szkolenia o miłości. Normalnie kpina z ludzi niedawno sie kłócili w tym sanepidzie jak nie wiem o tego dyrektora a teraz piszą o miłości!
Dodano: 17.03.2014 15:50    Przez: ~on
Połączenie sanepidu z dbaniem o miłość kojarzy się ewentualnie z profilaktyką chorób wenerycznych. Dziękuję, dobranoc.
Dodano: 17.03.2014 17:25    Przez: ~oliolaole
Miłość to tam kwitnie od dawna tylko zagadka pomiędzy którymi osobami.Ale jak się obejrzy zdjęcia z obrony tego dyrektora to od razu widać kto na pierwszym planie,ha,ha ,ha...śmiechu warte.
Dodano: 17.03.2014 17:31    Przez: ~Pracprac
tylko jedzą i się bawia
Dodano: 17.03.2014 18:34    Przez: ~kleos
Sanepid łaski nie robi, tylko musi takie szkolenia robić dla nauczycieli i ci co tu piszą bzdury, to nie wiedzą że to ich obowiązek, bo w szkołach się tego wymaga.....i jest to potrzebne do programów wychowawczych i profilaktycznych. I jest to sprawa odgórna..... ciemnoty jedne
Dodano: 17.03.2014 19:03    Przez: ~nauczycielka
Ci, co tu głupoty piszą to myślą, że sanepid to tylko sklepy! Również drodzy szkoły są kontrolowane przez Sanepid i te działania to rutyna od lat. Potem w szkołach kontrolują dyrektorów z prowadzenia programów edukacyjnych w szkołach. To jest obowiązek !!! I dobrze, bo współczesny rodzic już nic nie tłumaczy dziecku, tylko karze do komputera zajrzeć, a tam śmietnik!!!!
Dodano: 17.03.2014 19:17    Przez: ~Nauczyciel już nie m ...
A Jasiński jeszcze dyrektoruje?
Dodano: 17.03.2014 19:42    Przez: ~skandal
Uczenie o miłości to domena kościoła, ale dobrze, że jeszcze ktoś inny o tym mówi i uczy - Tak mało tej miłości w narodzie. Ps. na trzecim zdjęciu widzę ładną blondynkę.
Dodano: 17.03.2014 20:11    Przez: ~Luniu
..pomyliłem się, na czwartym.
Dodano: 17.03.2014 20:13    Przez: ~Luniu
1 z 2
12>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.