Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18314) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Niespodzianka w Dobrowie, SKP lepsz ... (0)Konin. Fotowoltaika na dachu Spółdzielni Mieszkani ... (3)

Poleciał na plecak

Dodano: 18.03.2014 09:28

Bezczelność złodziei nie ma granic. W Zagórowie skradziono szkolny plecak pozostawiony przy sklepowej kasie.

Uczeń jednej z zagórowskich szkół wchodząc do sklepu zostawił plecak przy kasie. Złodziej wykorzystał okazję, zabrał go i wyszedł ze sklepu. Niedługo nacieszył się łupem, bo po godzinie 54-latek był już w rękach policji.

Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa, gdyż łączna wartość skradzionych rzeczy  wyniosła ponad 600 złotych. Wszystkie utracone przedmioty wróciły do właściciela. 54-latek po złożeniu wyjaśnień został zwolniony do domu.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zagórów,   policja,   kradzież

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Widać dziecko ze rozmawiać na poziomie nie potrafisz taki z ciebie kozak w necie a pizd* w świecie a jeśli ci chodziło o to żeby zrobić z siebie kretyna? Gratuluje udało ci się HEHEHEHE i tym śmiechem kończę dziecko z tobą rozmawiać. Pamiętaj ten się śmieje kto się śmieje ostatni :D
Dodano: 18.03.2014 15:42    Przez: ~ale_to_ciebie_boli
Wy nie macie o czym pisac na tym LM ? kompletny nudny nie profesionalizm.
Dodano: 18.03.2014 09:39    Przez: ~mF
~neonek jak widać masz teksty profesjonalne na miarę gimnazjum. A do twojej wiedzy jak mi się nie podoba to o tym pisze a czy ja tu zaglądam czy nie to nie twoja sprawa w demokratycznym państwie jesteśmy wolnymi ludźmi a wiec vice versa jak ci się nie podoba to tego co pisze nie czytaj lamerze
Dodano: 18.03.2014 13:20    Przez: ~do_lamera_neonka

KOMENTARZE

Wy nie macie o czym pisac na tym LM ? kompletny nudny nie profesionalizm.
Dodano: 18.03.2014 09:39    Przez: ~mF
JAK CI SIE NIE PODOBA PORTAL LM.PL TO MOZESZ TUTAJ NIE ZAGLADAC, BO PEŁEN PROFESJONALIZM!! TO WŁASNIE TY POKAZAŁEŚ LUB POKAZAŁAŚ( mf) ŻAL.....
Dodano: 18.03.2014 12:40    Przez: ~neonek
~neonek jak widać masz teksty profesjonalne na miarę gimnazjum. A do twojej wiedzy jak mi się nie podoba to o tym pisze a czy ja tu zaglądam czy nie to nie twoja sprawa w demokratycznym państwie jesteśmy wolnymi ludźmi a wiec vice versa jak ci się nie podoba to tego co pisze nie czytaj lamerze
Dodano: 18.03.2014 13:20    Przez: ~do_lamera_neonka
Widać dziecko ze rozmawiać na poziomie nie potrafisz taki z ciebie kozak w necie a pizd* w świecie a jeśli ci chodziło o to żeby zrobić z siebie kretyna? Gratuluje udało ci się HEHEHEHE i tym śmiechem kończę dziecko z tobą rozmawiać. Pamiętaj ten się śmieje kto się śmieje ostatni :D
Dodano: 18.03.2014 15:42    Przez: ~ale_to_ciebie_boli
Na jaką zawartość menel liczył?
Dodano: 18.03.2014 10:21    Przez: ~Qn
ponad 600zł? to co ten dzieciak nosi w plecaku???
Dodano: 18.03.2014 11:06    Przez: ~ciekawska_olea
Jak policzysz cenę zakupu to się nazbiera. Nie napisali co tam było. Można dzieciakowi kupić trampki za 20 PLN lub też za 300. Niektórzy podwożą dzieciaka autkiem za 300 000 a inni furą wartą 1000 PLN.
Dodano: 18.03.2014 14:08    Przez: ~rodzic
z ciekawości Kociej mordy dostaniesz !
Dodano: 18.03.2014 17:33    Przez: ~ NIEZAINTERESOWANY
Może ,,chwast,, chciał teraz uzupełnić swoje wykształcenie? Bo jak odczytać na butelce z zawartością czy szkodliwe, czy nie , ile tego E .. zawiera i jakie . No i tak jak w przysłowiu ,, okazja czyni złodzieja ,,. Co stało się w tym kraju , że kradzież goni kradzież i tak bez końca?
Dodano: 18.03.2014 11:12    Przez: ~Balbinka
Porządny napój w butelce powinien się składać z dwóch składników: 40% C2H5OH i 60% H2O.
Dodano: 18.03.2014 18:01    Przez: ~Kieliszkowski
Stary a głupi, teraz za kradzież głupich książek i przyborów szkolnych może posiedzieć kilka miesięcy. Nie ma reguły widać czy gimbaza czy człowiek w średnim wieku, i tak g*wno w głowie