Dzisiaj jest piątek 26 lutego 2021, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17884) SPORT FORUM FIRMY (5584) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
8 / 0oC
Pojutrzepogoda
8 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (1)Golina. Radni zdecydowali o likwidacji filii bibli ... (0)

Remonty na drogach

Dodano: 19.03.2014 11:29
Źródło: LM.pl

Kolejne utrudnienia dla konińskich kierowców. Na dwa dni zamknięta zostanie ul. Wał Tarejwy.

W związku z naprawą nawierzchni w starej części miasta, kierowcy muszą liczyć się z korkami i objazdami. Tym razem wydział drogownictwa konińskiego magistratu informuje, że od czwartku 20 marca do piątku 21 marca, wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Wał Tarejwy od skrzyżowania z ul. Kolską do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury. - Objazd zostanie wyznaczony zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu - informuje Jolanta Stawrowska, rzecznik Urzędu Miejskiego w Koninie. 

Drogowcy apelują też o wyrozumiałość i zwiększoną wyrozumiałość na skrzyżowaniu ulic Zakole – 11 Listopada – Wyzwolenia. Tam trwają prace remontowe związane ze zmianą organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu oraz na ul. Sulańskiej. Prace nie powodują poważnych utrudnień.  

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Może czas wyremontować Przyjaźni która przypomina ser? albo Przemysłową która wygląda jak droga do Sewastopola
Dodano: 19.03.2014 13:00    Przez: ~driver
A może rzucić to wszystko i wyjechać w bieszczady
Dodano: 19.03.2014 13:18    Przez: ~gniady koń

KOMENTARZE

A kiedy dokończycie rondo na Kościuszki -Staszica?
Dodano: 19.03.2014 12:18    Przez: ~ile można się męcz ...
A może rzucić to wszystko i wyjechać w bieszczady
Dodano: 19.03.2014 13:18    Przez: ~gniady koń
Najlepiej to cały starak za jednym zamachem zrobić. Jednego jeszcze nie skończyli, a zaczynają następne.
Dodano: 19.03.2014 12:41    Przez: ~Same remonty
Może czas wyremontować Przyjaźni która przypomina ser? albo Przemysłową która wygląda jak droga do Sewastopola
Dodano: 19.03.2014 13:00    Przez: ~driver
"Drogowcy apelują też o wyrozumiałość i zwiększoną wyrozumiałość................... chyba chodziło o......"Drogowcy apelują też o wyrozumiałość i zwiększoną ostrożność...................... tak napisane było na stronie konin,pl ale zapomniałem że to LM.PL
Dodano: 19.03.2014 13:06    Przez: ~bolo
No wlaśnie dobrze kolega napisal ta przemysłowa byscie zrobili bo az wstyd Popatrzcie jak wyglada od honoratki az do skulska super a tu tyłek blady a juz nie wspomne o pątnowie gdzie jeden pas zrobiony a drugi ledwo trzyma koniec z koncem !!!! Masakra !!!
Dodano: 19.03.2014 14:26    Przez: ~Obserwator
Przemysłowa to żenada. To ma być droga krajowa? Jeżdżę nią już chyba 30 lat i brak mi słów dostatecznie obelżywych na bandę odpowiedzialną za odcinek do Honoratki ( i nie mam tu na myśli firmy Skanska na którą miasto zwala odpowiedzialność) . To jest dosłownie dziadostwo jakiego mało. Wybory tuż tuż panie Prezydencie. Nawierzchnia robiona była chyba w latach 70 za Gierka (chłopu należy się pomnik) i od tego czasu nic tylko jakieś pieprzenie i ''remonty cząstkowe'', że nie wspomnę o tej rozpierdusze w Pątnowie. (przepraszam ale trochę mnie poniosło)
Dodano: 19.03.2014 19:22    Przez: ~kierowca witek
zakład że tylko udepczą wał tarejwy? najlepsze że od styku z wałem tarejwy ulica kolska jest jak ser :P co kilka kroków jest na srodku drogi dziura ze studzienką :P bardziej to wygląda na żart niż na ulicę.. życzę serdecznie piekła ludziom odpowiedzialnym za takie wałki :*- rutynowo jak na przemysłowej, najlepiej kleić co miesiąc nowe dziury niż wymienić solidnie nawierzchnie.. zarobią i warsztaty samochodowe i służby drogowe.. grunt to nabijać sobie kieszeń.
Dodano: 19.03.2014 20:53    Przez: ~kom2
A kiedy ulica Teligi ? Dziury,dziury i do tego dzieci idące do i ze szkoły ,bez chodników idą po dziurawej drodze .
Dodano: 19.03.2014 22:33    Przez: ~xxxx
A gdzie jest ta ulica ??? Zrobcie przemysłową a nie jakieś ktore nie wiadomo gdzie są