Dzisiaj jest piątek 20 września 2019, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19514) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 11oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (7)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (1)

Pościg za pijanym kierowcą

Dodano: 3.04.2014 10:10
Źródło: LM.pl

Blisko 2,9 promila alkoholu w organizmie miał 52-letni kierowca, który uciekając przed konińską policją uderzył w drzewo.

Patrolujący Rychwał mundurowi, zauważyli na ul. Konińskiej dwóch mężczyzn jadących vw golfem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Uwagę funkcjonariuszy przykuło również zachowanie kierowcy. Policjanci próbowali zatrzymać auto do kontroli. - Kierowca zwolnił i zbliżył się do krawędzi jezdni, ale zaraz potem przyspieszył – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Mężczyzna wjechał na drogę krajową nr 25, a później w miejscowości Żurawin skręcił polną drogę. Nie reagował na żadne policyjne wezwania do zatrzymania się. Pościg zakończył się, kiedy 52-latek wypadł z drogi i wjechał prosto w drzewo.

Jak się okazało 52-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 2,86 promila alkoholu. Mężczyzna jechał z 47-letnim znajomym. Ani jemu, ani kierowcy nic się nie stało.

Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat więzienia.  

 

  • Pościg za pijanym kierowcą

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Znów wszystkiemu winna brzoza :)
Dodano: 3.04.2014 11:14    Przez: ~D71
Jaka fura taki drajwer
Dodano: 3.04.2014 10:15    Przez: ~filut
Brawo policja !!!!! Jestem za karaniem pijaków za kierownicą, za rabunki,złodziei. Oby kary były naprawdę wymierzane i oby to nie szło z naszych podatków. Do roboty ich w zakładzie , żeby siebie utrzymali.personel i pomieszczenie w ktorych przebywają. Prawo powinno obowiązywać wszystkich jednakowo bez wyjątków.
Dodano: 3.04.2014 10:20    Przez: ~..................... ...
Myślał ze jak był kiedyś komendantem policji w Rychwale to może uciekać starym golfem. Oj Romuś Romuś. I kto nas teraz bedzie woził jak trafisz na kraty?
Dodano: 4.04.2014 09:11    Przez: ~Katolik z Rychwała
Pijak robi sobie jaja z policji a oni jadą za nim jakby ich oprowadzał. Nie są na żadnej ruchliwej drodze to powinni mu wjechać w d*pę żeby go zatrzymac, a tak to jeździł i stwarzał zagrożenie, ale lepiej poczekać aż rozbije się o cudzą własność bo państwowy radiowóz to szkoda...
Dodano: 3.04.2014 14:24    Przez: ~onn

KOMENTARZE

Jaka fura taki drajwer
Dodano: 03.04.2014 10:15    Przez: ~filut
niczego wiecej po kierowcy burackiego golfa sie nie spodziewalem. w koncu ten bolid trafi tam gdzie jego miejsce - NA ZLOM !
Dodano: 03.04.2014 12:44    Przez: ~bi
MENT TO MENT. STOP MENTOM I ZOMO W MUNDURACH
Dodano: 03.04.2014 12:51    Przez: ~KLECZEWIOK
Pijak robi sobie jaja z policji a oni jadą za nim jakby ich oprowadzał. Nie są na żadnej ruchliwej drodze to powinni mu wjechać w d*pę żeby go zatrzymac, a tak to jeździł i stwarzał zagrożenie, ale lepiej poczekać aż rozbije się o cudzą własność bo państwowy radiowóz to szkoda...
Dodano: 03.04.2014 14:24    Przez: ~onn
pewnie jeździsz równie buracką Bumeczką na ***ach? :P heh komentarza wart żal.pl
Dodano: 03.04.2014 20:56    Przez: ~Lewy
Naoglądałeś/aś się amerykańskich filmów a tu jest POLSKA. U nas za zniszcony radiowóz odpowiada Kierowca
Dodano: 04.04.2014 14:24    Przez: ~Artas
Jak najbardziej Kia i Alfy szkoda rozbic bo to piekne auta a vw to prostota i tradycjonalizm.
Dodano: 04.04.2014 17:31    Przez: ~Ja
do 2 lat więzienia ;D .... oby , taka mała przestroga na przyszłość
Dodano: 03.04.2014 10:16    Przez: ~ona
Roman zapomniał że nie ma już legitymacji ''szmaty'. Trudno zerwać z przyzwyczajeniem.
Dodano: 04.04.2014 20:57    Przez: ~str.
Kiedyś to nawet emeryta szanowano a dziś?
Dodano: 04.04.2014 21:07    Przez: ~jjd
ach, ta adropauza...
Dodano: 03.04.2014 10:17    Przez: ~oj, oj
na ulicy żurawin kto to pisze ?
Dodano: 03.04.2014 10:19    Przez: ~jony
a kto to czyta?.Najpierw zrozum co przeczytales a dopiero i dopiero komentuj.
Dodano: 04.04.2014 20:48    Przez: ~x
Brawo policja !!!!! Jestem za karaniem pijaków za kierownicą, za rabunki,złodziei. Oby kary były naprawdę wymierzane i oby to nie szło z naszych podatków. Do roboty ich w zakładzie , żeby siebie utrzymali.personel i pomieszczenie w ktorych przebywają. Prawo powinno obowiązywać wszystkich jednakowo bez wyjątków.
Dodano: 03.04.2014 10:20    Przez: ~..................... ...
Nie Żurawiu tylko jak już co to na Żurawinie. Tak poza tym to powinni bydl.kowi dowalić jak najwyższą karę
Dodano: 03.04.2014 10:23    Przez: ~Obserwator
Rozumiem, że tą fotkę zrobił sprawca, kiedy mu pokazywali wykroczenie, a potem poszedł (bo jechać już nie mógł - fura rozbita, prawko zabrane) się pochwalić portalowi. A że był pijany to pomylił Żurawin z Żurawiem :)
Dodano: 03.04.2014 10:32    Przez: ~czytelnik
a znając nasze polskie prawo to taki idiota jeszcze nie raz wsiądzie pod wpływem za kierownice..
Dodano: 03.04.2014 10:34    Przez: ~koniniak
Znów wszystkiemu winna brzoza :)
Dodano: 03.04.2014 11:14    Przez: ~D71
Skąd wiesz. To zdjęcie jest zamglone.
Dodano: 04.04.2014 07:26    Przez: ~PS
To teraz która załoga radiowozu odważy się na pościg za szalejącymi w nocy po mieście "motocyklistami".
Dodano: 03.04.2014 11:26    Przez: ~Nie ma problemu?
Załoga o nazwie "Śmierć" odważy się gonić motocyklistów.
Dodano: 03.04.2014 12:47    Przez: ~Hej
1 z 6
123456>>