Dzisiaj jest piątek 26 lutego 2021, imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17884) SPORT FORUM FIRMY (5584) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
8 / 0oC
Pojutrzepogoda
8 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (1)Golina. Radni zdecydowali o likwidacji filii bibli ... (0)

Utrudnienia na drogach

Dodano: 7.04.2014 12:31
Źródło: LM.pl

Pod koniec tygodnia ruszą prace remontowe na ul. Kolejowej w Koninie. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

W czwartek 10 kwietnia rozpocznie się remont nawierzchni na ul. Kolejowej od skrzyżowania z ul. Energetyka do skrzyżowania z ul. 11 listopada. Prace mają potrwać do 18 kwietnia. Do tego czasu obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. Podobnie też jest na ul. Wał Tarejwy, gdzie również prowadzone są prace remontowe. Jak informuje koniński magistrat, termin ich zakończenia planowany jest 11 kwietnia.

Kierowcy będą musieli uważać również w okolicach wiaduktu Briańskiego. W najbliższy czwartek w związku z obchodami czwartej rocznicy katastrofy smoleńskiej i nazwaniem rond im. Lecha i Marii Kaczyńskich oraz Tadeusza Mazowieckiego, wstrzymany zostanie ruch na Zatorzu. Od godz. 11.30 do godz. 13 zamknięty będzie odcinek ul. Kleczewskiej od skrzyżowania z ul. Spółdzielców-Aleje 1 Maja, aż do skrzyżowania z ul. Zakładową.  

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

najwyższy czas bo jeszcze trochę i by było więcej dziur niż właściwego asfaltu
Dodano: 7.04.2014 12:45    Przez: ~٩(͡๏̯͡๏)۶
I znowu w korkach? Niech se w nocy zamykają! Od 11.30 do 13tej zamknięte? Skandal! Na łby poupadali z tą katastrofą!! Do kościoła się modlić,a nie kierowcom drogi zamykacie!!!!
Dodano: 7.04.2014 15:19    Przez: ~XXX
Ilu purpuratów będzie machać na tym rondzie i ile zgarną za usługę. Półtorej godziny trwająca uroczystość, to chyba delikatna przesada-chyba że odczytane zostaną zasługi tej trójki, a było ich, że cho,cho.
Dodano: 7.04.2014 13:23    Przez: ~Krewa

KOMENTARZE

najwyższy czas bo jeszcze trochę i by było więcej dziur niż właściwego asfaltu
Dodano: 07.04.2014 12:45    Przez: ~٩(͡๏̯͡๏)۶
Nowicki budzi sie przed wyborami. Szkoda, ze przez 3 lata wszystko sie rozpadalo... nie zapomnimy. dziala sie przez cala kadencje a nie przed wyborami.
Dodano: 07.04.2014 12:47    Przez: ~bucu
Np. Tusk działa całą kadencję, a że nie na rękę obywatelom to już inna sprawa
Dodano: 07.04.2014 13:29    Przez: ~onn
Ilu purpuratów będzie machać na tym rondzie i ile zgarną za usługę. Półtorej godziny trwająca uroczystość, to chyba delikatna przesada-chyba że odczytane zostaną zasługi tej trójki, a było ich, że cho,cho.
Dodano: 07.04.2014 13:23    Przez: ~Krewa
I znowu w korkach? Niech se w nocy zamykają! Od 11.30 do 13tej zamknięte? Skandal! Na łby poupadali z tą katastrofą!! Do kościoła się modlić,a nie kierowcom drogi zamykacie!!!!
Dodano: 07.04.2014 15:19    Przez: ~XXX
Zamknięcie mostu ? Proszę organizatorów o rozsądek, zwężenie do dwóch pasów na godzinę zdecydowanie wystarczy. Troszkę rozsądku celebracja ludzi tablic i w ogóle rozumiem nawet jeśli nie pasuje mi nazwa ronda ale zamknięcie jednego z głównych szlaków komunikacyjnych jest nie rozsądne. Zamknijcie sobie kawałek Chopina i od tej strony podejdźcie lub zamknijcie tylko dwa pasy a nie paraliżujecie Kleczewską. To nie logiczne
Dodano: 07.04.2014 16:18    Przez: ~Bartek
W obawie o środkowy palec, który pokazali by tym darmozjadom kierowcy postanowiła ta jaczejka zamknąć całe rondo. I będzie świątobliwie i groteskowo zarazem. Tak trzymać i nie odpuszczać, wybory za niecałe pół roku(samorządowe).
Dodano: 07.04.2014 17:01    Przez: ~Krewa
Mogliby w końcu położyć nowy asfalt na ul. Błaszaka.
Dodano: 07.04.2014 19:50    Przez: ~kropka
Połowa ulic w waszym mieście wymaga natychmiastowej naprawy, ale jak pieniążki wydaje się na pokropki i klerykalizowanie rodzimej społeczności, to na nowe drogi kaski brak.
Dodano: 07.04.2014 20:48    Przez: ~Krewa
JAK TO JEST JEDNEGO NIE SKOŃCZĄ A JUŻ ROZPOCZYNAJĄ DRUGI I WSZĘDZIE JEST KIEPSKO Z DOJAZDAMI
Dodano: 07.04.2014 21:13    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Po co ten cały cyrk.Wystarczy tabliczka i po sprawie.Większości mieszkanców to i tak nie obchodzi.Lepiej zlikwidujcie dziury w jezdniach.
Dodano: 07.04.2014 21:22    Przez: ~pn
1 z 2
12>>