Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18690) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Stroje dla cyklistów

Dodano: 11.04.2014 14:57

Poznacie ich po niebieskich strojach. Konińscy rowerzyści z sekcji CIKLO otrzymali takie „mundurki”.

To najstarsza w Koninie sekcja rowerowa działająca przy PTTK, a że miłośników rowerów ciągle przybywa, potrzeba jednolitych strojów, w których byliby rozpoznawalni. W zeszłym roku udało się je kupić dzięki Med-Alko, portalowi LM.pl i Radiu Konin. W tym roku dołożyliśmy kolejne niebieskie zestawy. Stroje przekazano cyklistom w siedzibie radia.

W ten sposób udało się już wyposażyć 33 rowerzystów. W sekcji jest ich ponad 40. Mają ambitne plany na najbliższy sezon, który dzięki łagodnej zimie rozpoczęli już w styczniu. - Będziemy widoczni w kraju i poza granicami – powiedział Władysław Wojtulewicz z CIKLO Konin. W najbliższy weekend planowany jest rajd do Chełmna nad Nerem. Potem kolejne rajdy i akcje zachęcające do turystyki rowerowej.

 

 

  • Stroje dla cyklistów
  • P1160207
  • P1160212
  • P1160217
  • P1160226
  • P1160227
  • P1160236
  • P1160242
  • P1160246

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:CIKLO Konin,   PTTK Konin,   sekcja rowerowa,   stroje dla cyklistów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gratuluję, może i ja się załapię kiedyś:)
Dodano: 11.04.2014 15:11    Przez: ~Mariusz
Toż to jest news dnia. Gdzie tam dnia - tygodnia albo nawet miesiąca. No ładnie teraz to ich już tylko ksiądz ich musi poświęcić (czy prześwięcić ?)-przynajmniej tak wypada, albo przynajmniej tak trzeba. Czekamy na kolejne fascynujące informacja z życia naszych mieszkańców. Masę już mają czas popracować nad rzeźbą.
Dodano: 12.04.2014 07:06    Przez: ~papa smerf
Ej proszę wytłumaczcie mi jak 5 latkowi. Czy ci ludzie sami z własnej woli się ubierają w te stroje czy ktoś im za to płaci lub ich zmusza. Jeżeli płaci to niezłą kaskę musi dawać ale z drugiej strony ile trzeba zapłacić, żeby się w coś takiego ubrać. Chociaż ludzie dla kasy i 5 min w mediach potrafią zrobić dużo czasami (jak w tym przypadku – za dużo) A może zmusza i pewnie trzeba im jakoś pomóc, są przecież takie organizacje. Chyba, że z własnej woli to przepraszam, może się nie znam i to jest jakiś nowy trend w modzie. Pajacykow miałby niezły polew.
Dodano: 12.04.2014 08:47    Przez: ~toż to szok
Tak się boją że zabiorą im fundusze z miasta że niedługo jak majtki będą zakładać to też z wielką pompą............Śmieszne!!!!!!!!
Dodano: 11.04.2014 15:58    Przez: ~xyz
Do roboty lepiej niech sie lepiej wezną a nie wycieczki rowerowe !!!!
Dodano: 12.04.2014 08:41    Przez: ~Lola
Lola? czyli lolita? klientow nie ma to przerwe na wylewanie zali sobie zrobilas?
Dodano: 12.04.2014 18:39    Przez: ~Cyklista
kupię łyżworolki
Dodano: 11.04.2014 18:14    Przez: ~~on
śmieszne - Droga redakcjo już nie ma innych tematów niż kupione stroje dla rowerzystów . Jakoś waszego logo na zdjęciach / ubraniach nie widać !! reklamujecie przychodnie ?
Dodano: 11.04.2014 19:39    Przez: ~Kierowca
takie rzeczy sie zdarzaja
Dodano: 11.04.2014 20:41    Przez: ~pochwaLony
obcisłe spodenki z biedronki...... a gdzie kamizelki idblaskowe .......
Dodano: 11.04.2014 21:10    Przez: ~kamik
moze sie wrescie naucza jezdzic po scierzkach rowerowych a nie po drogach.
Dodano: 11.04.2014 22:25    Przez: ~jkp
Oj,żebyś ty lepiej ortografię znał,-to wszystkie ścieżki,byłyby dla Ciebie proste,a tak są pokręcone jak ta Twoja ortografia
Dodano: 11.04.2014 23:35    Przez: ~Maja
i ulicach jedzie osoba prosto pod kła samochodu oni i piesi to najgorsza zmora
Dodano: 12.04.2014 07:37    Przez: ~babas
znam ortografie a pracy nie ma znam takie barany a są biznesmenami
Dodano: 12.04.2014 07:39    Przez: ~owieczka
oj tylko nie pynknij maju z ta ortografia..
Dodano: 12.04.2014 00:15    Przez: ~bsfd
To, że najstarsza to widać nie trzeba już tego pisać :-D
Dodano: 12.04.2014 06:51    Przez: ~modny cyklista
ACH te ich brzuchy wydęte!
Dodano: 12.04.2014 10:53    Przez: ~Janko muzykant
Brawo Janko! Mój brzuch wydęty ciebie poopiera.
Dodano: 13.04.2014 16:57    Przez: ~Qń
Opamiętajcie się. Rajdu do tego miejsca większość nie przeżyła. Jedźcie tam prywatnie. Nikt wam złego słowa nie powie. Nie jestem ANTY ŻYDEM. Jestem Polakiem.
Dodano: 13.04.2014 17:09    Przez: ~Polak mały Orzeł bi ...
1 z 2
12>>