Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19022) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 12.04.2014 10:24
Źródło: LM.pl

Kolorowy autobus LM-u wyjechał już na ulice Konina i powiatu konińskiego. Zobacz w jaki sposób artyści ze zwykłego autobusu PKS zrobili dzieło sztuki. Pooglądaj sobie i już!

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To perwersja -Kolorowy autobus nie spełniający żadnych obowiązujących norm czystości spalin! Brawo LM wspaniała reklama !Jak maja do niego wsiadać osoby niepełnosprawne lub matka z dzieckiem w wózku ?Dzięki takiej reklamie ludzie będą was kojarzyć z czymś przestarzałym , stanowiącym zagrożenie dla życia i zdrowia innych .Taka reklama strzeliliście sobie w stopę !
Dodano: 12.04.2014 11:12    Przez: ~thomas

KOMENTARZE

To perwersja -Kolorowy autobus nie spełniający żadnych obowiązujących norm czystości spalin! Brawo LM wspaniała reklama !Jak maja do niego wsiadać osoby niepełnosprawne lub matka z dzieckiem w wózku ?Dzięki takiej reklamie ludzie będą was kojarzyć z czymś przestarzałym , stanowiącym zagrożenie dla życia i zdrowia innych .Taka reklama strzeliliście sobie w stopę !
Dodano: 12.04.2014 11:12    Przez: ~thomas
Jaki portal, taki autobus :)
Dodano: 13.04.2014 10:01    Przez: ~Czaruś
Bardzo głośne, trzęsące, smrodliwe, ciasne i nie wygodne to były autobusy. Na szczęście coraz mniej ich w PKS, a coraz więcej nowszych.
Dodano: 12.04.2014 11:28    Przez: ~podróżnik
ITD tego autobusu już z pewnością nie dopuści do ruchu , niedość że wygląda jak by wyjechał z MELINOWA !!!!!!!!! to jeszcze stan techniczny i normy spalin pod psem . jak by tak uśmiercić pomysłodawcę i wykonawców a autobus schować do stodoły na 100 lat ???? ja bynajmniej bym nie ryzykował coś takiego mogło by być potraktowane jak dzieło szatana
Dodano: 12.04.2014 11:50    Przez: ~wzie
ALE WAS BOLI JAK COŚ SIĘ W MIEŚCIE ZMIANIA - POTRAFICIE TYLKO SIEDZIEĆ, MARUDZIĆ I WYPISYWAĆ TAKIE SMUTY, a wieczorkiem onanizować się - bo jako że się nic nie dzieje, nie wychodzicie z domów, to i dziewczyn nie macie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 14.04.2014 02:24    Przez: ~Optymista
Ten autobus nadaje sie tylko do muzeum !
Dodano: 12.04.2014 11:55    Przez: ~thomas
KOBRZYCKI w środku???
Dodano: 12.04.2014 11:55    Przez: ~zx
rdzewiejący smrodziuch jak był tak jest
Dodano: 12.04.2014 12:04    Przez: ~k
to ma być dzieło to chuligaństwo
Dodano: 12.04.2014 15:50    Przez: ~matełusz juniuk
chuligaństwo by było gdyby autorzy robili to nielegalnie :) trochę weź ogarnij się w temacie....
Dodano: 12.04.2014 21:59    Przez: ~sarex
mi sie podoba extra pomysł a autosanik to autobus z duszą szkoda ze jest ich coraz mniej ginące legendy prlu.
Dodano: 12.04.2014 16:40    Przez: ~aa
Z duszą...szczególnie jak jedziesz za takim smrodem ,to na złom się nadaje a nie na ulice....a legendą prlu to był tzw ogórek...Jelcz 043 – polski autobus międzymiastowy, produkowany w latach 1959-1986