Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19568) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (3)Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)

Koninianin w rękach CBŚ

Dodano: 24.04.2014 10:32
Źródło: LM.pl

Ponad trzy tony nielegalnego tytoniu zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚ. Jednym z zatrzymanych w tej sprawie jest 30-letni mieszkaniec Konina.

Policjanci Centralnego Biura Śledczego wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Poznaniu w kwietniu przeszukali magazyny i samochód osobowy w dwóch podpoznańskich miejscowościach. Mundurowym udało się ujawnić ok. 3 ton suszu tytoniowego oraz 121 kg gotowego tytoniu. Ponadto zabezpieczono trzy maszyny do cięcia liści tytoniu.

Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby zamieszane w tę sprawę. Przestępcy narazili Skarb Państwa na utratę ponad 2 mln zł. Wśród zatrzymanych znalazł się 38-letni mieszkaniec Kościana i 30-letni koninianin. Grozi im do 3 lat więzienia. 

fot. KWP w Poznaniu

  • Koninianin w rękach CBŚ

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nielegalny tytoń,   tytoń bez znaków akcyzy,   CBŚ,   policja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

nasze panstwo grozi im 3 lata wiezienia za co sie pytam ?a jak państwo okrada nas obywateli to jest dobrze ?! smieszne !
Dodano: 24.04.2014 10:54    Przez: ~palacz
PartiaOszustow nie znosi konkurencji
Dodano: 24.04.2014 11:49    Przez: ~liroy
Jak to Skarb Państwa stracił ? Co najwyżej nie zarobił. Drogie te faje
Dodano: 24.04.2014 11:43    Przez: ~Palacz
Popieram wypowiedź ~palacz. okradają nas o wiele więcej kasy! ich nikt nie sprawdzi a jak kogoś nie stać na paczkę papierosów, bo nałożone są podatki i akcyzy no nie dzwota, że trzeba sobie radzić. parlamentarzyści: OBUDŹCIE SIĘ!
Dodano: 24.04.2014 11:42    Przez: ~mieszkanka.
Gdybym wiedział kto go podkablował łeb przy jajach bym mu obciął.
Dodano: 24.04.2014 11:49    Przez: ~ehhhhh

KOMENTARZE

nasze panstwo grozi im 3 lata wiezienia za co sie pytam ?a jak państwo okrada nas obywateli to jest dobrze ?! smieszne !
Dodano: 24.04.2014 10:54    Przez: ~palacz
Popieram wypowiedź ~palacz. okradają nas o wiele więcej kasy! ich nikt nie sprawdzi a jak kogoś nie stać na paczkę papierosów, bo nałożone są podatki i akcyzy no nie dzwota, że trzeba sobie radzić. parlamentarzyści: OBUDŹCIE SIĘ!
Dodano: 24.04.2014 11:42    Przez: ~mieszkanka.
PartiaOszustow nie znosi konkurencji
Dodano: 24.04.2014 11:49    Przez: ~liroy
Jeżeli państwo cię okrada i masz taką wiedzę to twoim obowiązkiem jest zgłosić takie informacje odpowiednim służbą. Jak nie wiesz jakim to spytaj wujcia google.
Dodano: 24.04.2014 15:54    Przez: ~§§§
Jak to Skarb Państwa stracił ? Co najwyżej nie zarobił. Drogie te faje
Dodano: 24.04.2014 11:43    Przez: ~Palacz
Oczywiście największą krzywdą w tym wszystkim jest, że Skarb Państwa został narażony na utratę 2mln zł, a ile my tracimy każdego miesiąca? Ile nam się odciąga? Jednostka już nie jest ważna
Dodano: 24.04.2014 11:46    Przez: ~gościu
Gdybym wiedział kto go podkablował łeb przy jajach bym mu obciął.
Dodano: 24.04.2014 11:49    Przez: ~ehhhhh
niestety ten co podkablował ma jedno jajo więc "przy jajcu" jak już....
Dodano: 24.04.2014 22:20    Przez: ~dżager
szlugi a nie faje !! :)
Dodano: 24.04.2014 12:01    Przez: ~palacz pierwszy a nie ...
zgadzam sie w 100% z ehhhhh :)
Dodano: 24.04.2014 12:03    Przez: ~palacz
najlepsze jest to ze nawet mundurowi tez ze pala widzialem
Dodano: 24.04.2014 12:08    Przez: ~zeus
3 lata ale dwa miliony w kieszeni opłaca się nigdzie tak nie zarobisz
Dodano: 24.04.2014 12:24    Przez: ~loki
A Marcina z Kraśnicy też zamkneli ?
Dodano: 24.04.2014 12:31    Przez: ~Kuba
wezcie sie za skarpete on caly czas mieli tym