Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18184) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Koninianin w rękach CBŚ

Dodano: 24.04.2014 10:32
Źródło: LM.pl

Ponad trzy tony nielegalnego tytoniu zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚ. Jednym z zatrzymanych w tej sprawie jest 30-letni mieszkaniec Konina.

Policjanci Centralnego Biura Śledczego wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Poznaniu w kwietniu przeszukali magazyny i samochód osobowy w dwóch podpoznańskich miejscowościach. Mundurowym udało się ujawnić ok. 3 ton suszu tytoniowego oraz 121 kg gotowego tytoniu. Ponadto zabezpieczono trzy maszyny do cięcia liści tytoniu.

Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby zamieszane w tę sprawę. Przestępcy narazili Skarb Państwa na utratę ponad 2 mln zł. Wśród zatrzymanych znalazł się 38-letni mieszkaniec Kościana i 30-letni koninianin. Grozi im do 3 lat więzienia. 

fot. KWP w Poznaniu

  • Koninianin w rękach CBŚ

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nielegalny tytoń,   tytoń bez znaków akcyzy,   CBŚ,   policja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

nasze panstwo grozi im 3 lata wiezienia za co sie pytam ?a jak państwo okrada nas obywateli to jest dobrze ?! smieszne !
Dodano: 24.04.2014 10:54    Przez: ~palacz
PartiaOszustow nie znosi konkurencji
Dodano: 24.04.2014 11:49    Przez: ~liroy
Jak to Skarb Państwa stracił ? Co najwyżej nie zarobił. Drogie te faje
Dodano: 24.04.2014 11:43    Przez: ~Palacz
Popieram wypowiedź ~palacz. okradają nas o wiele więcej kasy! ich nikt nie sprawdzi a jak kogoś nie stać na paczkę papierosów, bo nałożone są podatki i akcyzy no nie dzwota, że trzeba sobie radzić. parlamentarzyści: OBUDŹCIE SIĘ!
Dodano: 24.04.2014 11:42    Przez: ~mieszkanka.
Gdybym wiedział kto go podkablował łeb przy jajach bym mu obciął.
Dodano: 24.04.2014 11:49    Przez: ~ehhhhh

KOMENTARZE

Podziwiam tych młodych przedsiębiorczych ludzi, którzy wydali wojnę chciwemu państwu. Dzięki szarej strefie nasze państwo jeszcze nie zbankrutowało. Jak cbś za bardzo się będzie wyrywało, to narazi skarb państwa na dużo większe straty, coś koło 30 proc. PKB według GUS.
Dodano: 24.04.2014 18:05    Przez: ~liberał
Tego kruchego jacka od alika powinniscie wyczyscic i jego produkcje tytoniu w wieruszewie