Dzisiaj jest poniedziałek 11 listopada 2019, imieniny: Bartłomieja, Marcina, Prota WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18872) SPORT FORUM FIRMY (5409) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 4oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
6 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To był świetny finał! SKP Słupca wygrał strefowy P ... (0)Patriotyczna parada motocyklowa przejechała ulicam ... (2)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 3.05.2014 15:20
Źródło: LM.pl

Jakie tajemnice skrywa ulica 3-go Maja na konińskiej starówce? Zobacz w pooglądaj sobie!

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

KAPITALIZM=KANIBALIZMPs. Potwierdzone info
Dodano: 3.05.2014 15:26    Przez: ~schwartzerrab
Pokazują co jeszcze nie zostało wykupione przez trzech albo 4 muszkieterów !!!!
Dodano: 3.05.2014 16:47    Przez: ~MAKS
Nędza i wstyd!!!!!.
Dodano: 3.05.2014 18:16    Przez: ~mieszkaniec
tez mi tajemnice
Dodano: 3.05.2014 15:34    Przez: ~bez tajemnic
Koniecznie trzeba to arcydzieło zgłosić do nagrody Malina roku 2014.
Dodano: 4.05.2014 00:33    Przez: ~Oscar Pulitzer

KOMENTARZE

KAPITALIZM=KANIBALIZMPs. Potwierdzone info
Dodano: 03.05.2014 15:26    Przez: ~schwartzerrab
tez mi tajemnice
Dodano: 03.05.2014 15:34    Przez: ~bez tajemnic
Wg.mnie fajny filmik,ale cóż może zrozumieć czy wiedzieć na temat Konina napływowy motłoch?
Dodano: 04.05.2014 07:37    Przez: ~ivo
TAKIE ŚWIĘTO A NAWET FLAGI SIĘ NIE CHCIAŁO POWIESIĆ
Dodano: 04.05.2014 11:23    Przez: ~I CO
takie rzeczy sie zdarzaja
Dodano: 03.05.2014 15:35    Przez: ~pochwaLony
DLACZEGO ZAŚMIECACIE YOUTUBA TAKIM G...EM ?!
Dodano: 03.05.2014 15:45    Przez: ~SZOK
a o co tu chodzi???
Dodano: 03.05.2014 16:18    Przez: xl xl
Pokazują co jeszcze nie zostało wykupione przez trzech albo 4 muszkieterów !!!!
Dodano: 03.05.2014 16:47    Przez: ~MAKS
ale szajs !!!
Dodano: 03.05.2014 17:03    Przez: ~poziom LM zachowany
Muzyka z Pogody w Tv Trwam -,-
Dodano: 03.05.2014 17:29    Przez: ~TakŻeTego
Nędza i wstyd!!!!!.
Dodano: 03.05.2014 18:16    Przez: ~mieszkaniec
Koniecznie trzeba to arcydzieło zgłosić do nagrody Malina roku 2014.
Dodano: 04.05.2014 00:33    Przez: ~Oscar Pulitzer
Co to miało być????
Dodano: 03.05.2014 18:44    Przez: ~nuri
1 z 3
123>>