Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18921) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Bomba przed maturą

Dodano: 6.05.2014 12:48
Źródło: LM.pl

Kolejny bombowy „żartowniś” – tym razem w Turku. Rano dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Danuta Szczepanik odebrała wiadomość, w której ktoś informował o podłożonej w szkole bombie.

Ładunek wybuchowy miał być mały, ale zamieszanie wywołał ogromne. W szkole natychmiast zjawili się policjanci. Na szczęście w szkole nie było prawie nikogo, więc ewakuacja na dużą skalę nie była potrzebna i funkcjonariusze z grupy rozpoznania mogli spokojnie przeszukać obiekt. Nic podejrzanego nie znaleziono i maturzyści zgodnie z planem mogli przystąpić do egzaminu z matematyki.

Autorowi mało zabawnego żartu grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

bal sie że nie zda matury,teraz będzie miał 8 lat żeby się dobrze do tego przygotować xd
Dodano: 6.05.2014 13:03    Przez: ~gośc
NASTEPNY PAJAC KTÓRY PO NAMIERZENIU ZROBI BOMBE W MAJTY
Dodano: 6.05.2014 14:32    Przez: ~ANTY
DZIECIOM SIĘ ŁADNIE NUDZI I PYTAM SIĘ GDZIE SA RODZICE TYCH DZIECI CZY BRAK W SZKOŁACH WYCHOWAWCÓW?
Dodano: 6.05.2014 13:32    Przez: ~BOMBOWE_ZADUPIE

KOMENTARZE

bal sie że nie zda matury,teraz będzie miał 8 lat żeby się dobrze do tego przygotować xd
Dodano: 06.05.2014 13:03    Przez: ~gośc
NASTEPNY PAJAC KTÓRY PO NAMIERZENIU ZROBI BOMBE W MAJTY
Dodano: 06.05.2014 14:32    Przez: ~ANTY
Nie żartowniś tylko terrorysta.
Dodano: 06.05.2014 13:22    Przez: ~912
DZIECIOM SIĘ ŁADNIE NUDZI I PYTAM SIĘ GDZIE SA RODZICE TYCH DZIECI CZY BRAK W SZKOŁACH WYCHOWAWCÓW?
Dodano: 06.05.2014 13:32    Przez: ~BOMBOWE_ZADUPIE
Od wychowawców w szkole i szkoły wara, kulturę i zachowanie wynosi się z domu. To rodzice w głównej mierze wychowują :D
Dodano: 06.05.2014 17:25    Przez: ~Bulwersant
tylu idiotów a tak mało naboi
Dodano: 06.05.2014 13:35    Przez: ~******
,,Ładunek wybuchowy miał był mały''Nie mam więcej pytań.A ŻARTOWNIŚ TO ŻARTOWNIŚ, im nigdy mało :)
Dodano: 06.05.2014 13:37    Przez: ~...
Taka moda. Teraz WSZYscy tak się będą zabawiać .To się odbywa na zasadzie:-" Proszę pani mogę iść do ubikacji "siku". - Możesz" a potem całej klasie chce się siku
Dodano: 06.05.2014 13:45    Przez: ~Hej
tak jest stale na bliskim wschodzie-izraelczycy w ciągu 50-ciu lat zbudowali cywilizowane państwo,a palestyńczycy nadal siedzą w piasku i konstruują bomby.
Dodano: 06.05.2014 13:54    Przez: ~komentator
Mały ładunek wybuchowy ? Może petarda?
Dodano: 06.05.2014 14:31    Przez: ~ghjyf
Taka czarna z trupią czaszką :]
Dodano: 07.05.2014 10:52    Przez: ~pss
Boże człowieku, ogarniij dupe z tymi bombami. Ile to można najpierw moje gim 7 , potem II Lo, następnie Ferio i znowu II lo a teraz Turek.
Dodano: 06.05.2014 16:08    Przez: ~Bombowe miasto
niech się idiota nauczy że to nie plac zabaw co robią w takim przypadku rodzice??
Dodano: 06.05.2014 17:17    Przez: ~ja ja=ja
1 z 2
12>>