Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15681) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 21oC
Jutropogoda
24 / 20oC
Pojutrzepogoda
24 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
#RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w p ... (2)Dorośli żeglarze na łódkach dla dzieci. Regaty na ... (0)

Ogólnopolski dzień marzeń

Dodano: 14.05.2014 09:14

Pięćdziesięcioro dzieci z rodzin zastępczych z powiatu konińskiego weźmie udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych w kierunku chorób nowotworowych i stomatologicznych.

Przedsięwzięcie wpisuje się obchody Ogólnopolskiego Dnia Marzeń, którego celem jest  promocja profilaktyki nowotworowej u najmłodszych. Tegoroczna, szósta edycja akcji odbywa się pod hasłem  "Walczymy z rakiem buuu... rakiem!".

Badania wykonane zostaną 17 maja w Collegium Stomatologicum Uniwersytetu Medycznego przy ul. Bukowskiej 70 w Poznaniu. Podczas pobytu  w stolicy Wielkopolski dzieci zwiedzą też Stary Rynek oraz wezmą udział w festynie integracyjnym, wycieczce do ZOO i Aquaparku Termy Maltańskie. 

Dzieci z rodzin zastępczych z powiatu konińskiego uczestniczą w projekcie po raz trzeci dzięki współpracy inicjatorów akcji – Fundacji „Mam Marzenie” z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie. Opiekę nad uczestnikami wyjazdu pełnić będą w ramach wolontariatu studenci kierunku Praca Socjalna w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Akcja POprawy warunków zdrowotnych przed wyborami a w przychodniach kolejki od roku do pięciu lat?Kogo wy chcecie nabrać PEŁO oszuści?
Dodano: 14.05.2014 10:36    Przez: ~cyrk PEŁO
Ale żeś głupi!!!! Co ma do tego PO?! Organizatorem jest PWSZ i PCPR oraz Fundacja "Mam marzenie"
Dodano: 14.05.2014 11:41    Przez: ~do "półgłówk ...
Nie rozumiem po co ciągną te dzieciaki na jakieś badania stomatologiczne aż do Poznania. To na co dzień one nie chodzą do dentysty? No i co po takim badaniu? Stomatolog powie , że 15 zębów jest do leczenia i to je uzdrowi?
Dodano: 14.05.2014 19:24    Przez: ~wróżka Zębuszka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.