Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18065) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Jechali za pijanym

Dodano: 16.05.2014 10:38

Czterech mężczyzn z Sompolna, powiat koniński, zatrzymało pijanego kierowcę volkswagena. Jechali najpierw za nim i nagrywali jego poczynania na drodze.

We wtorkowe popołudnie mężczyźni w wieku od 18 do 25 lat jechali w z Sompolna do Wierzbinka. Jadący przed nimi volkswagen wzbudzał niepokój. Kierowca jechał po całej jezdni. Do tego stopnia, że jadące z przeciwka samochody zjeżdżały na pobocze, aby go przepuścić. Nie zjechała tylko ciężarówka, ale udało mu się z nią wyminąć. Pasażer z drugiego samochodu zaczął nagrywać szaleńca. Kiedy kierowca volkswagena dojeżdżał do Wierzbinka zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu, zahaczając o uliczną latarnię.

Mężczyźni podbiegli do kierowcy, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę. Natychmiast wezwali policję. Mężczyzna próbował się „dogadać”, ale trafił na nieugiętych. Badanie trzeźwości wykazało, że miał prawie 2,5 promila alkoholu. Policjanci zabrali go do komendy i po upływie półtorej godziny został powtórnie zbadany. Badanie wykazało wówczas 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Oprócz utraty prawa jazdy nawet na 10 lat, grożą mu 2 lata więzienia.

 

 

Wideo: KMP w Koninie

 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   komunikacja,   pijany za kierownicą,   Sompolno,   Wierzbinek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawa dla tych Panów !!! Być może zapobiegli tragedii....
Dodano: 16.05.2014 10:44    Przez: ~Marlena
Brawo dla Was koledzy .... tępić tych pijanych zabójców
Dodano: 16.05.2014 10:47    Przez: ~hytop
Mam nadzieję, że nie skończy się na zawiasach. A gdyby na tym przystanku stały dzieciaki do szkoły!? Aż strach pomyśleć.
Dodano: 16.05.2014 10:55    Przez: ~heniek
To dlaczego nie zadzwonili na policję podczas jazdy tylko mieli dobrą zabawę z samochodu jadącego slalomem? A jak już wpadł do rowu postanowili zabawić się w bohaterów.
Dodano: 16.05.2014 12:01    Przez: ~Obiektywny
Brawo? Za co? Jak już wjechał do rowu to, co to za sztuka było go zatrzymać? On już sam się zatrzymał. Poza tym czterech na jednego i to jeszcze pijanego-, ale mi odwaga. Ciekawe czy byli by tacy odważni gdyby któryś z nich jechał w pojedynkę?
Dodano: 16.05.2014 11:54    Przez: ~Ulrich von Jungingen

KOMENTARZE

brawa dla kierowcy, żeby po pół litra tak elegancko jeździć, no szacuneczek...a dla tych rozbójników co chcą go wsadzić to więzienia, po prostu,. szkoda słów, chłopak ma talent i troche pecha, że mu się nagle piasek na drodze pojawił, to nie jego wina... Jeździ niż nie jeden trzeźwy kierowca i do tego ma respekt na drodze. czy kiedykolwiek wam zjeżdżano z drogi?! no właśnie, tak myślałem. Brawa dla kierowców, jak tylko wyjdzie zastąpi Chołowczyca w rajdach....Pozdrawiam, Kierowca Rajdowy w Lidze Amatorskiej w Ruminie.
Dodano: 16.05.2014 12:36    Przez: ~Rajdowy
Ja czensto jerzdzam z pijanym bo KRzychu lubi sobie czasem przed jazda setke wypic . Ale jazda taka fajne minimum 100 w terenie zabudowanym wiec wiem co to znaczy zycie na krawendzi . Ten leczsz nawet pijany nie był wiec co to za osiongniencie . Wyslem wam jutro film co Krzychu moim nowym matizem jezdzal po Ruminie , ale i tak ich niedlugo zaleje wiec trzeba z okazji kozystac i juz matiza na motoruwke przerabiad
Dodano: 16.05.2014 12:41    Przez: ~Krzychu Boxer Team
Zatrzymali??? On sam się zatrzymał na drzewie. Znając życie to mieli większą frajdę z nagrywania i tylko patrzyli co się stanie. Jakby zabił pieszego idącego na poboczu to raczej Ci co nagrywali nie byli by żadnymi pseudo bohaterami.
Dodano: 16.05.2014 12:48    Przez: ~PN 997
CO ZA DEBIL PIJANY.POWINNI JESZCZE JEGO NAZWISKO PUBLICZNIE UJAWNIC.PRECZ Z PIJAKAMI NA DRODZE.NIE ZAL MI TAKICH.GNOJEK STWARZA NIEBEZPIECZENSTWO DLA INNYCH.
Dodano: 16.05.2014 12:50    Przez: ~kn
takich pasożytów trzeba zawsze bardzo surowo karać
Dodano: 16.05.2014 13:03    Przez: ~Natalia
Proszę, młodzi a tacy dojrzali. Brawo chłopaki!
Dodano: 16.05.2014 13:16    Przez: ~Lidka
Mężczyzna próbował się „dogadać”, ale trafił na nieugiętych. Hahahahahaha no fakt to miał pecha, że trafił na nieugiętych policjantów. Ja pieprze jak was czytam to mam beke niezłą.....
Dodano: 16.05.2014 13:45    Przez: ~MV
może miał za mało pieniedzy
Dodano: 17.05.2014 06:56    Przez: ~bank
Pewnie kasy miał mało bo przepil pewnie pije żeby zagłuszyć sumienie po niewyjaśnionych okolicznościach śmierci żony:-( "wieczny. Odpoczynek Agnieszko" a Ty ....mam nadzieję.... a h*j z tobą
Dodano: 10.06.2014 14:21    Przez: ~z zaświatu
Jednak są jeszcze ludzie ze zdrowym rozsądkiem. Tylko, że o nasze bezpieczeństwo powinny zadbać służby, które są finansowane z naszych podatków. Jakie są prowadzone czynności, aby obywatel nie musiał wyręczać policji? I jakie są prowadzone działania uświadamiające, aby taki kierowca nie wsiadał za kierownice?
Dodano: 16.05.2014 14:11    Przez: ~Loxley
*** :D pozdro dla slesininioków
Dodano: 16.05.2014 14:22    Przez: adam3214
Gościu jakie drifty ćwiczył.
Dodano: 16.05.2014 15:03    Przez: ~jorge martino lopez
Gościu o czym ty piszesz , gościu mógł zginąć, Gościu.
Dodano: 16.05.2014 22:43    Przez: ~Majkel Dżordan-Kowal ...
2 z 4
<<1234>>