Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18762) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Jechali za pijanym

Dodano: 16.05.2014 10:38

Czterech mężczyzn z Sompolna, powiat koniński, zatrzymało pijanego kierowcę volkswagena. Jechali najpierw za nim i nagrywali jego poczynania na drodze.

We wtorkowe popołudnie mężczyźni w wieku od 18 do 25 lat jechali w z Sompolna do Wierzbinka. Jadący przed nimi volkswagen wzbudzał niepokój. Kierowca jechał po całej jezdni. Do tego stopnia, że jadące z przeciwka samochody zjeżdżały na pobocze, aby go przepuścić. Nie zjechała tylko ciężarówka, ale udało mu się z nią wyminąć. Pasażer z drugiego samochodu zaczął nagrywać szaleńca. Kiedy kierowca volkswagena dojeżdżał do Wierzbinka zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu, zahaczając o uliczną latarnię.

Mężczyźni podbiegli do kierowcy, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę. Natychmiast wezwali policję. Mężczyzna próbował się „dogadać”, ale trafił na nieugiętych. Badanie trzeźwości wykazało, że miał prawie 2,5 promila alkoholu. Policjanci zabrali go do komendy i po upływie półtorej godziny został powtórnie zbadany. Badanie wykazało wówczas 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Oprócz utraty prawa jazdy nawet na 10 lat, grożą mu 2 lata więzienia.

 

 

Wideo: KMP w Koninie

 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   komunikacja,   pijany za kierownicą,   Sompolno,   Wierzbinek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawa dla tych Panów !!! Być może zapobiegli tragedii....
Dodano: 16.05.2014 10:44    Przez: ~Marlena
Brawo dla Was koledzy .... tępić tych pijanych zabójców
Dodano: 16.05.2014 10:47    Przez: ~hytop
Mam nadzieję, że nie skończy się na zawiasach. A gdyby na tym przystanku stały dzieciaki do szkoły!? Aż strach pomyśleć.
Dodano: 16.05.2014 10:55    Przez: ~heniek
To dlaczego nie zadzwonili na policję podczas jazdy tylko mieli dobrą zabawę z samochodu jadącego slalomem? A jak już wpadł do rowu postanowili zabawić się w bohaterów.
Dodano: 16.05.2014 12:01    Przez: ~Obiektywny
Brawo? Za co? Jak już wjechał do rowu to, co to za sztuka było go zatrzymać? On już sam się zatrzymał. Poza tym czterech na jednego i to jeszcze pijanego-, ale mi odwaga. Ciekawe czy byli by tacy odważni gdyby któryś z nich jechał w pojedynkę?
Dodano: 16.05.2014 11:54    Przez: ~Ulrich von Jungingen

KOMENTARZE

A ten gość co pisał ten artykuł ile miał promili !!!!! (stylistycznie kiepsko)
Dodano: 16.05.2014 15:50    Przez: ~ZSZ
Prawie jak Wesoły Roman :)
Dodano: 16.05.2014 15:59    Przez: ~Witek
Brawo Panowie za postawę tępić takich s....synów pijaków na 10 lat zabrać prawko to za mało od razu dożywotnio trzeba niech luj PKS-em jeździ, Oznakować typa , 2 lata robót publicznych po 12 godz dziennie dać gnojowi aż zmądrzeje. Podnieść wiek na kat "B" do 21 lat!!!
Dodano: 16.05.2014 16:17    Przez: ~alex
I dobrze zrobili, że jechali :)
Dodano: 16.05.2014 16:18    Przez: ~xop
I później taki gnój zabije np. jakiegoś dzieciaka wracającego ze szkoły do domu!!! Zaczynam wierzyć że 95% społeczeństwa to sami debile, kretyni, idioci, pasożyty itp
Dodano: 16.05.2014 16:43    Przez: ~artur
Masz rację, ja bym wolał aby moje dziecko zabił trzeźwy kierowca. Na 100 zabitych na drogach jeden zabity jest z powodu alkoholu ( z reguły ten pijany) więc gratuluję horyzontów, wyorani i inteligencji. Widać, że Tobie już "mózg" wyprano.
Dodano: 16.05.2014 17:25    Przez: ~Powiew Prawdy
jechali w z ????????
Dodano: 16.05.2014 17:40    Przez: ~Arkadię
tAK MEDAL IM JESZCZE DAC!!! PORAŻKA HAHAHA
Dodano: 16.05.2014 17:45    Przez: ~JA
Cieszę się, że mamy tak wspaniałą młodzież . Brawo!
Dodano: 16.05.2014 18:08    Przez: ~60-latka
A auta nie odholowali żeby mu kosztów nie robić. ŻAL co sie w tym kraju dzieje użalają się nad pijakiem.
Dodano: 16.05.2014 22:44    Przez: ~Zirytowany
MOZNA POWIEDZIEĆ ZE TYCH CZETECH PANÓW URATOWAŁO KOMUŚ ŻYCIE. i to nie prawdopodobnie tylko