Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19504) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (1)Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)

Śmierć na drzewie

Dodano: 19.05.2014 12:50
Źródło: LM.pl

Tragedia w Bielsku, pow. słupecki. Zginęła kobieta, której auto uderzyło w drzewo.

Do wypadku w jednej z miejscowości w gminie Orchowo doszło na prostym odcinku drogi. Kierująca oplem corsa z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo.

Na miejscu pojawiły się jednostki straży pożarnej ze Słupcy, Bielska, Orchowa oraz OSP Ostrowo. - Kierująca znajdowała się w pojedzie. Strażacy sprawdzili jej czynności życiowe, niestety tętno było niewyczuwalne – informuje Dariusz Różański, rzecznik słupeckiej straży pożarnej.

Kobieta zmarła. Przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.  

fot. KP PSP Słupca

  • Śmierć na drzewie
  • Śmierć na drzewie
  • Śmierć na drzewie
  • Śmierć na drzewie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

zawsze wolniej i ostrożnie ! Nie spieszmy się na cmentarz tam dla każdego wystarczy miejsca.
Dodano: 19.05.2014 13:12    Przez: ~Paulina
Drzewa na skrajni drogi do dziewiętnastowieczny zwyczaj kiedy to dominującym pojazdem był zaprzęg konny, dziś powinni być usunięte, ale różni popie...loni zieloni na to nie pozwolą.
Dodano: 19.05.2014 13:19    Przez: ~ceres
prędkość chyba duża patrząc na auto, a asfalt aż się błyszczy
Dodano: 19.05.2014 13:04    Przez: ~red
SZCZERE KONDOLENCJE I WYRAZY WSPÓŁCZUCIA [*] PANIE ŚWIEC NAD JEJ DUSZA!
Dodano: 19.05.2014 12:56    Przez: ~KATOLIK
Z niewyjaśnionych przyczyn...ciekaweZnaleźć kto auto sprowadził, pewnie igła z niemiec po dziadku, znaleźć kto naprawiał, znaleźć kto podbił przegląd, może wtedy niewyjaśnione przyczyny wypadku się wyjaśnią...
Dodano: 19.05.2014 13:40    Przez: ~współczucie dla rod ...

KOMENTARZE

SZCZERE KONDOLENCJE I WYRAZY WSPÓŁCZUCIA [*] PANIE ŚWIEC NAD JEJ DUSZA!
Dodano: 19.05.2014 12:56    Przez: ~KATOLIK
Dołączam się. Tym bardziej, że tętno nie było wyczuwalne a o akcji reanimacyjnej nic nie napisano...
Dodano: 20.05.2014 07:33    Przez: ~Nie podjęto jej?
I po cholere metr od krawędzi jezdni rosną drzewa???
Dodano: 19.05.2014 13:00    Przez: ~alex
Drzewa na skrajni drogi do dziewiętnastowieczny zwyczaj kiedy to dominującym pojazdem był zaprzęg konny, dziś powinni być usunięte, ale różni popie...loni zieloni na to nie pozwolą.
Dodano: 19.05.2014 13:19    Przez: ~ceres
drzewa są naturalną osłoną i to nie one atakują samochody, skoro chcecie jeździć po rowach i łąkach to po co budować drogi, powycinać wszystkie drzewa i niech każdy jedzie na szage tak jak mu sie podoba....
Dodano: 19.05.2014 14:17    Przez: ~wasyl
Jeżeli tych drzew by nie było, to zimą nie by odnaleziono połowy dróg, bo byłyby przykryte śniegiem na równi z polami. Drzewa stanowią naturalną zaporę i zmniejszają zdmuchiwanie śniegu z pól na drogę.
Dodano: 19.05.2014 14:41    Przez: ~someone
wasyl co ty pier*** ?? drzewa są osłoną? przed czym ? przed zarośnietymi rowami gdzie pełno syfu i zwierząt ? 2 sarny potrzaskały mi samochód własnie wybiegając z takiego buszu i przesstańcie pierdzielić " jeździjcie wolniej" najlepiej wyjdzcie z samochodu i go pchajcie!
Dodano: 19.05.2014 15:30    Przez: ~on
grzeczniej.
Dodano: 19.05.2014 18:48    Przez: ~as
żeby nam do ogródków nie wpadywali. Ty masz racje ale ja też. Jedno się zgadza, szkoda ludzi
Dodano: 19.05.2014 19:01    Przez: ~Michu
Drzewo nikogo nie zabiło. Zabija brak wyobraźni, głupota kierowcy, niesprawne auto lub zwierze które wybiegło na drogę. Sądząc po zdjęciach (nie możemy sugerować się nimi do końca, straż swoje zrobiła) to autko nie jechało z dopuszczalną prędkością.
Dodano: 19.05.2014 19:07    Przez: ~71
Czy ty widziałeś kiedykolwiek zderzenie samochodu z przeszkodą nieodkształcalną?
Dodano: 19.05.2014 20:58    Przez: ~nie p.ier.dol
kiedyś busik wpadł do wody,prowadzony przez głupiego gps-a.
Dodano: 20.05.2014 09:06    Przez: ~szoferka
prędkość chyba duża patrząc na auto, a asfalt aż się błyszczy
Dodano: 19.05.2014 13:04    Przez: ~red
Asfalt właśnie w tym miejscu jest jakąś dziwną, wiecznie błyszczącą się i śliską. Nawet gdy suchy jest
Dodano: 21.05.2014 10:37    Przez: ~Akinorew
ach te drzewa,ile to ludzi nazabijały...
Dodano: 19.05.2014 13:05    Przez: ~rowerzysta
ale strzelają duszą czy biją?
Dodano: 19.05.2014 15:21    Przez: ~trasa
Drzewo potrafi zabijać człowieka na 1001 sposobów. Może człowieka przygnieść, udusić dymem, przypiec żarem a nawet samochód mu rozbić.
Dodano: 20.05.2014 01:27    Przez: ~Gajowy Marucha
Niech te drzewa wszystkie powycinaja i kasa ze sprzedazy na krzaczki albo na dziore budzetowa czy cos !!! znajac zycie operacja sprzedazy, przetargi itd wyjdzie na MINUS! czemu? nauczeni i czesto zmuszeni jestesmy do kombinowania i nic prostego nie przejdzie bo kazdy musi cos dla siebie zachapać!
Dodano: 19.05.2014 13:08    Przez: ~jaca
więcej drzew niech posadzą a co!
Dodano: 19.05.2014 13:09    Przez: ~drzewa
zawsze wolniej i ostrożnie ! Nie spieszmy się na cmentarz tam dla każdego wystarczy miejsca.
Dodano: 19.05.2014 13:12    Przez: ~Paulina
I każdy na cmentarz zdąży. Każdy zdąży umrzeć. Każdy będzie żył aż do śmierci.
Dodano: 19.05.2014 13:46    Przez: ~912
Z niewyjaśnionych przyczyn...ciekaweZnaleźć kto auto sprowadził, pewnie igła z niemiec po dziadku, znaleźć kto naprawiał, znaleźć kto podbił przegląd, może wtedy niewyjaśnione przyczyny wypadku się wyjaśnią...
Dodano: 19.05.2014 13:40    Przez: ~współczucie dla rod ...
sprawdzić sieć komórkową czy nie było połączenia, ewentualnie w niektórych przypadkach zaskarżyć firmy produkujące kosmetyki bo się baby malują jadąc
Dodano: 19.05.2014 15:22    Przez: ~odi
Nie sprawdzisz jak było ustawione lusterko.
Dodano: 20.05.2014 01:28    Przez: ~szminka
Jak to przecież dziś nie pada deszcz , a asfalt mokry
Dodano: 19.05.2014 13:40    Przez: ~Dociekliwy
Wiejec drzew przy drogach !!!!!
Dodano: 19.05.2014 13:51    Przez: ~KAL
więcej drzew,mniej głupich kierowców!
Dodano: 19.05.2014 18:51    Przez: ~dobry pastuszek
1 z 3
123>>