Dzisiaj jest sobota 24 sierpnia 2019, imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19142) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)Po prezentacji listy, wojewoda odwiedził Urząd Mie ... (2)

Noc z ulewą

Dodano: 28.05.2014 09:21
Źródło: LM.pl

To była pracowita noc dla strażaków. W powiecie tureckim w nocy zanotowano blisko 50 interwencji.

Po ulewie, jaka  wczoraj przetoczyła się nad regionem do Komendy Powiatowej PSP w Turku wciąż napływają nowe zgłoszenia o zalanych posesjach. Najgorsza sytuacja była w samym Turku oraz w gminach Tuliszków i Władysławów. Tam strażacy musieli wyjeżdżać najczęściej, aby pomagać mieszkańcom wypompowywać wodę z zalanych domów i piwnic.

Większość zdarzeń to podtopienia, jedynie w dwóch przypadkach strażacy interweniowali przy usuwaniu powalonych na drogę drzew.


 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   Tuliszków,   Władysławów,   ulewa,   podtopienia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

w radio poznań mówią że najgorzej jest w Liścu Wielkim,ponoć jest zalana cała wieś?Dlaczego nic nigdzie nie pisze na ten temat?To z Poznania mamy się dowiadywać?Od czego są lokalne radia i telewizja?Od czego są internetowe strony konińskie?
Dodano: 28.05.2014 10:13    Przez: ~koninianka
bo zalał je deszcz
Dodano: 28.05.2014 10:06    Przez: ~red
dlaczego nie ma żadnych zdjęć
Dodano: 28.05.2014 09:53    Przez: ~Robert

KOMENTARZE

dlaczego nie ma żadnych zdjęć
Dodano: 28.05.2014 09:53    Przez: ~Robert
bo zalał je deszcz
Dodano: 28.05.2014 10:06    Przez: ~red
A co, lubisz sobie popatrzeć na nieszczęście innych?
Dodano: 28.05.2014 12:51    Przez: ~:)
hahahahahaha ;D tuliszkow zalane , niech zgnija xd
Dodano: 28.05.2014 10:00    Przez: ~adminowska xd
adminowska xd, centrum Tuliszkowa nie może być zalane bo leży na wzgórzu, gmina może być zalana, twoje głupie hahaha swiadczy o ciebie.
Dodano: 02.06.2014 00:22    Przez: ~tulisek
w radio poznań mówią że najgorzej jest w Liścu Wielkim,ponoć jest zalana cała wieś?Dlaczego nic nigdzie nie pisze na ten temat?To z Poznania mamy się dowiadywać?Od czego są lokalne radia i telewizja?Od czego są internetowe strony konińskie?
Dodano: 28.05.2014 10:13    Przez: ~koninianka
LM jeszcze nie zajrzał na stronę z poznania, proszę zauważyć, że wszystkie informacje podawane są najpierw na stronie Poznania, po kilku minutach pojawiają sie na LMie z delikatnie zmieniona treścią
Dodano: 28.05.2014 10:39    Przez: ~Do Koninianka
To chyba jakaś kooperatywa, bo jak na stronie Radia Merkury nic nie ma, to tu cienko przędą.
Dodano: 28.05.2014 21:20    Przez: ~Fredzia
Dlaczego wraca się z kanalizacji woda brudna do piwnic domów. jednorodzinnych . Dlaczego P G K i M w Turku nie zrobi wreszcie porządnych kontroli instalacji deszczowej i kanalizacyjnej oddzieliwszy je od siebie.Nie ma na to wytłumaczenia że..... ,bo nadal nie potrafią tego dokonać ( nie bardzo wiedzą jak to zrobić czy z lenistwa ) . W nocy została zalana piwnica,węglownia,kotłownia . Nie zawsze zawory zwrotne na instalacji kanalizacyjnej zdają egzamin.Najlepszym złotym środkiem jest dobre wykonawstwo,a nie odstawianie fuch i szukanie winy u kogoś innego
Dodano: 28.05.2014 10:58    Przez: ~Mieszkaniec
Właśnie ostatnio samoloty dokonywały oprysków chemicznych w regionie konińskim . Smugi po samolotach , z których tworzą się chmury. Są w nich rózne pierwiastki chemiczne (aluminium, bar), które wpływają na pogodę . ale i zdrowie ludzi, roślin, zwierząt.
Dodano: 28.05.2014 11:04    Przez: ~ktoś
tureckim?
Dodano: 28.05.2014 11:46    Przez: ~zagadka
Coś pan, panie Turecki
Dodano: 28.05.2014 12:45    Przez: ~PS
Tak, tureckim. Forma jak najbardziej prawidłowa.
Dodano: 28.05.2014 12:49    Przez: ~:)
Czyli dobrze mówię na CB - samochód na tureckich numerach... :)
Dodano: 29.05.2014 10:34    Przez: ~zagadka
a co tu robi woda na tej ulicy??... bo bo bo na padał
Dodano: 28.05.2014 13:23    Przez: ~kabarecierz
jakto powiedziala wicepremier - sorry taki mamy klimat
Dodano: 28.05.2014 13:51    Przez: ~maxe
Bug się jednak pomylił i zamiast zalać konin za słaby wynik pisuarków, to zalał klerykalno kołtuński turek i to jak. Czapla widać jest jeszcze mało klerykalna i cała rada. Czas na poprawę i wypadało by tak przy okazji dać na jakąś mszę, za lepszą pogodę w przyszłości.
Dodano: 28.05.2014 16:05    Przez: ~Krewa