Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19538) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (3)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (4)

Noc z ulewą

Dodano: 28.05.2014 09:21
Źródło: LM.pl

To była pracowita noc dla strażaków. W powiecie tureckim w nocy zanotowano blisko 50 interwencji.

Po ulewie, jaka  wczoraj przetoczyła się nad regionem do Komendy Powiatowej PSP w Turku wciąż napływają nowe zgłoszenia o zalanych posesjach. Najgorsza sytuacja była w samym Turku oraz w gminach Tuliszków i Władysławów. Tam strażacy musieli wyjeżdżać najczęściej, aby pomagać mieszkańcom wypompowywać wodę z zalanych domów i piwnic.

Większość zdarzeń to podtopienia, jedynie w dwóch przypadkach strażacy interweniowali przy usuwaniu powalonych na drogę drzew.


 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   Tuliszków,   Władysławów,   ulewa,   podtopienia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

w radio poznań mówią że najgorzej jest w Liścu Wielkim,ponoć jest zalana cała wieś?Dlaczego nic nigdzie nie pisze na ten temat?To z Poznania mamy się dowiadywać?Od czego są lokalne radia i telewizja?Od czego są internetowe strony konińskie?
Dodano: 28.05.2014 10:13    Przez: ~koninianka
bo zalał je deszcz
Dodano: 28.05.2014 10:06    Przez: ~red
dlaczego nie ma żadnych zdjęć
Dodano: 28.05.2014 09:53    Przez: ~Robert

KOMENTARZE

dlaczego nie ma żadnych zdjęć
Dodano: 28.05.2014 09:53    Przez: ~Robert
bo zalał je deszcz
Dodano: 28.05.2014 10:06    Przez: ~red
A co, lubisz sobie popatrzeć na nieszczęście innych?
Dodano: 28.05.2014 12:51    Przez: ~:)
hahahahahaha ;D tuliszkow zalane , niech zgnija xd
Dodano: 28.05.2014 10:00    Przez: ~adminowska xd
adminowska xd, centrum Tuliszkowa nie może być zalane bo leży na wzgórzu, gmina może być zalana, twoje głupie hahaha swiadczy o ciebie.
Dodano: 02.06.2014 00:22    Przez: ~tulisek
w radio poznań mówią że najgorzej jest w Liścu Wielkim,ponoć jest zalana cała wieś?Dlaczego nic nigdzie nie pisze na ten temat?To z Poznania mamy się dowiadywać?Od czego są lokalne radia i telewizja?Od czego są internetowe strony konińskie?
Dodano: 28.05.2014 10:13    Przez: ~koninianka
LM jeszcze nie zajrzał na stronę z poznania, proszę zauważyć, że wszystkie informacje podawane są najpierw na stronie Poznania, po kilku minutach pojawiają sie na LMie z delikatnie zmieniona treścią
Dodano: 28.05.2014 10:39    Przez: ~Do Koninianka
To chyba jakaś kooperatywa, bo jak na stronie Radia Merkury nic nie ma, to tu cienko przędą.
Dodano: 28.05.2014 21:20    Przez: ~Fredzia
Dlaczego wraca się z kanalizacji woda brudna do piwnic domów. jednorodzinnych . Dlaczego P G K i M w Turku nie zrobi wreszcie porządnych kontroli instalacji deszczowej i kanalizacyjnej oddzieliwszy je od siebie.Nie ma na to wytłumaczenia że..... ,bo nadal nie potrafią tego dokonać ( nie bardzo wiedzą jak to zrobić czy z lenistwa ) . W nocy została zalana piwnica,węglownia,kotłownia . Nie zawsze zawory zwrotne na instalacji kanalizacyjnej zdają egzamin.Najlepszym złotym środkiem jest dobre wykonawstwo,a nie odstawianie fuch i szukanie winy u kogoś innego
Dodano: 28.05.2014 10:58    Przez: ~Mieszkaniec
Właśnie ostatnio samoloty dokonywały oprysków chemicznych w regionie konińskim . Smugi po samolotach , z których tworzą się chmury. Są w nich rózne pierwiastki chemiczne (aluminium, bar), które wpływają na pogodę . ale i zdrowie ludzi, roślin, zwierząt.
Dodano: 28.05.2014 11:04    Przez: ~ktoś
tureckim?
Dodano: 28.05.2014 11:46    Przez: ~zagadka
Coś pan, panie Turecki
Dodano: 28.05.2014 12:45    Przez: ~PS
Tak, tureckim. Forma jak najbardziej prawidłowa.
Dodano: 28.05.2014 12:49    Przez: ~:)
Czyli dobrze mówię na CB - samochód na tureckich numerach... :)
Dodano: 29.05.2014 10:34    Przez: ~zagadka
a co tu robi woda na tej ulicy??... bo bo bo na padał
Dodano: 28.05.2014 13:23    Przez: ~kabarecierz
jakto powiedziala wicepremier - sorry taki mamy klimat
Dodano: 28.05.2014 13:51    Przez: ~maxe
Bug się jednak pomylił i zamiast zalać konin za słaby wynik pisuarków, to zalał klerykalno kołtuński turek i to jak. Czapla widać jest jeszcze mało klerykalna i cała rada. Czas na poprawę i wypadało by tak przy okazji dać na jakąś mszę, za lepszą pogodę w przyszłości.
Dodano: 28.05.2014 16:05    Przez: ~Krewa