Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19305) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

Zginęli na drodze

Dodano: 28.05.2014 13:15
Źródło: LM.pl

Do dwóch śmiertelnych wypadków doszło w ciągu ostatnich kilku dni w powiecie słupeckim. Mundurowi ustalają przyczyny tragedii.

Na autostradzie A2 w miniony piątek zginął 30-letni motocyklista. Mieszkaniec Warszawy jechał motocyklem marki Honda. W okolicy miejscowości Kąty, na prostym odcinku drogi uderzył on w tył przyczepy tira, a potem w barierki oddzielające pasy ruchu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Słupeccy mundurowi pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tej tragedii. Poszukują również świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w niedzielę 25 maja po godz. 16 na ul. Warszawskiej w Słupcy. Zginął w nim 70-letni rowerzysta, którzy zderzył się z samochodem osobowym marki Audi.

Każdy kto mógłby pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku proszony jest o kontakt z policją w Słupcy pod numerem tel. 63 274-12-11, lub 63 274-12-70, lub 997. 

fot. KPP Słupca

  • Zginęli na drodze
  • Zginęli na drodze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Motocyklisto, patrz przed siebie, tiry są wszędzie.
Dodano: 28.05.2014 14:10    Przez: ~stop wariatom
Pewnie autostradą można szybciej jechać, ale nie 300 km/h , bo i tacy są.
Dodano: 28.05.2014 13:34    Przez: ~...
Szybko tzn ile? szybkość to pojecie względne.
Dodano: 28.05.2014 13:55    Przez: ~men

KOMENTARZE

no i masz, trza było szybciej jechać
Dodano: 28.05.2014 13:23    Przez: ~red
autostrada jest od tego, żeby szybko jeździć
Dodano: 28.05.2014 13:31    Przez: ~paulina
Szybko tzn ile? szybkość to pojecie względne.
Dodano: 28.05.2014 13:55    Przez: ~men
właśnie widać...
Dodano: 28.05.2014 14:26    Przez: ~pati
W Polsce 140 km/h według przepisów
Dodano: 28.05.2014 20:08    Przez: ~...
Do "paulina": Prędkość należy dostosować do warunków na drodze, umiejętności kierującego itp. Na autostradzie również, nieprawdaż?
Dodano: 28.05.2014 22:29    Przez: ~???
Pewnie autostradą można szybciej jechać, ale nie 300 km/h , bo i tacy są.
Dodano: 28.05.2014 13:34    Przez: ~...
Motocyklisto, patrz przed siebie, tiry są wszędzie.
Dodano: 28.05.2014 14:10    Przez: ~stop wariatom
A mnie żal tego starszego Pana na rowerze sobie jechał dla zdrowie i jakiś pacan odebrał wnuczkom dziadziusia. To jest straszna tragedia. A ten na motorze to dla mnie zwykły samobójca.
Dodano: 28.05.2014 14:32    Przez: ~gennia
Podejrzewam ze tir znajdowal sie na lewym pasie bo zaczal wyprzedzac inna ciezarowke ktora jechala o 5km/h wolniej a rozpedzony motocyklista najechal na tyl tira
Dodano: 28.05.2014 16:17    Przez: ~ja...
Możliwe, że tak było. Bardzo często kierowcy tirów tak robią.... Biedacy nie mogą się wyprzedzić i powodują, że człowiek wlecze się za nimi z kosmiczną jak na autostradę prędkością 80km/h. I widzi w lusterku jak mknie autko szybciej niż przepisowe 130km/h. I myślę sobie najedzie na mnie, czy wyhamuje? A tak w ogóle, to płacimy, żeby jechać choćby przepisowym 130km/h :-) Pozdrawiam kierowców tirów.
Dodano: 28.05.2014 18:47    Przez: ~Liwia
GINĄ ,BO ,,ŚLISKO-MOKRO'' . DLACZEGO ? MOTOCYKLE RYCZĄ ?, WIATR ,TEŻ MOŻE SPOWOLNIĆ DUŻE AUTO [HAMOWANIA SILNIKIEM -SPOSÓB EKSPLOATACJI , ZMĘCZENIE KIEROWCÓW] . ...
Dodano: 28.05.2014 18:15    Przez: ~K
Patrzył w lusterko bo TIRy są wszędzie. Kierowco patrz przed siebie.
Dodano: 28.05.2014 18:25    Przez: ~912
Nie spieszmy się ! Na cmentarzu dla wszystkich wystarczy miejsca.
Dodano: 28.05.2014 18:42    Przez: ~Paulina
tiry robią co chcą wiem sam bo często muszę hamować gwałtownie przez tiry spaliłem opony i hamulce oni nie patrzą