Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19246) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 9oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
10 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 31.05.2014 10:38

Szlakiem konińskich inwestycji. Tych obecnych i tych przyszłych. Miejsca, do których być może jeszcze nie dotarliście. Zobaczcie.  

 

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mógłbym prosić o dodanie jakiś opisów co to za inwestycje i gdzie one są...
Dodano: 31.05.2014 11:05    Przez: ~D

KOMENTARZE

I co maruderzy nic w koninie się nie dzieje za pana Nowickiego? Zapraszam we wschodnie regiony naszego kraju to zobaczycie jak wygląda prawdziwa bieda i bezrobocie...
Dodano: 31.05.2014 10:48    Przez: ~Ksawery
Gdzie się buduje,co się buduje,kto buduje i PO co się buduje?
Dodano: 31.05.2014 11:35    Przez: ~Q
Czy to może SLD buduje swoją własną siedzibę?Bo na ul.Staszica to własnośćmiasta i po wyborach diabli wiedzą co będzie.Podobna sprawa jest z siedzibą PEESEL ,niby własność a tak naprawdę to za friko.Oj będzie trzeba POpatrzeć PO wyborach trzeba i już.
Dodano: 31.05.2014 16:10    Przez: ~Q
Dzieje sie !!! mamy prace za najniższą krajową i szanse na emeryture która może wystarczy na opłaty!
Dodano: 31.05.2014 20:26    Przez: ~lenin :)
Ty maruda,a ty co przedsiebiorcą jestes co pracowników i urząd skarbowy okradzasz ze tak ci tu dobrze???Przeżyj za 2000 z rodziną to ci buła zmieknie!!
Dodano: 31.05.2014 20:30    Przez: ~damian
Proponuję aby komentarz ograniczyć do podawania nazwy ulic.Teraz pokazana jest budowa i nie wiadomo przy jakiej ulicy.Ciesze się że w Koninie coś się buduje i w ubiegłym tygodniu pojechałem do ul Hutniczej,Sulańskiej i nigdzie nie widziałem budowanych zakładów w tym spalarni.
Dodano: 31.05.2014 11:05    Przez: ~Koninianin
Mógłbym prosić o dodanie jakiś opisów co to za inwestycje i gdzie one są...
Dodano: 31.05.2014 11:05    Przez: ~D
co to za materiał? Przedszkolaki robiły? Obrazki z nie wiadomo skąd i gdzie. Wyraźnie brak pomysłu na materiały
Dodano: 31.05.2014 11:20    Przez: ~reda
Co za debilne info.kupa piachu i jakas ruina.obrazacie tym samym prezydenta naszego miasta ze to sa jego inwestycje.
Dodano: 31.05.2014 12:25    Przez: ~dno informacyjne
Ale denny materiał masakra LM schowajcie się bo wstyd.
Dodano: 31.05.2014 12:36    Przez: ~Takii
L.M. tak od lat ma!!Tam chyba same pociotki pracują,bo nawet jednego materiału porządnie zrobić nie umieją.Zawsze mają błędy i dopiero jak pojawi sie komentarz to poprawią,nie czytają tego co piszą!
Dodano: 31.05.2014 20:35    Przez: ~koninianin
Pooglądać to sobie można rybki w akwarium - chyba jakiś szpieg to opublikował - pewnie z krainy deszczowców jak Tusk powiada.
Dodano: 31.05.2014 14:48    Przez: ~PK
A mógłby mi ktoś opisać co to było i gdzie, bo nic z tego nie zrozumiałem. Jedynie jakie znane coś widziałem to kominy elektrowni (ale czy naszej? i oglądanej z granic naszego miasta, a nie z gminy Ślesin lub innej) proszę o jakiś komentarz dla takich jak ja :))
Dodano: 31.05.2014 17:16    Przez: ~stróż
To jest spalarnia śmieci w Malińcu
Dodano: 31.05.2014 19:37    Przez: ~guciu
To chyba niby są jakieś migawki z budowy spalarni śmieci na Sulankach. No, no, to faktycznie mnóstwo tych inwestycji i tyle, że aż ich policzyć nie jestem w stanie. Kamerzysta i dziennikarzyki z lm-a odwalili kichę, bo pewnie spieszyli się na darmową imprezkę u Witkowskich w Mikorzynie. Czekam kiedy zamieszczą nagrania z tej biby w "Pooglądaj sobie", zwłaszcza na obrazki późno wieczorne i selfies, hahaha!
Dodano: 01.06.2014 01:43    Przez: ~Alexia de Grengolada
1 z 2
12>>