Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19238) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Tłumy w konińskim parku

Dodano: 1.06.2014 17:44
Źródło: LM.pl

Dzień Dziecka w parku Chopina połączony z akcją "Zdrowie to podstawa" w I Liceum.  Tak koniec tygodnia spędzają dorośli i dzieci w starej części Konina.

Już od godziny 13.00 mieszkańcy Konina mogli wybrać się do I Liceum na bezpłatne badania. Na miejscu można było skonsultować się z kardiologiem czy dietetykiem. Dla zainteresowanych były stoiska gdzie badano ciśnienie, poziom glukozy i choresterolu. Dla najmłodszych przygotowano m.in. malowanie kolorowanek i zabawę w dentystę. 

Dla dzieci była przygotowana specjalna gra, w której musiały zbierać punkty. Na mecie czekały niespodzianki.

 

  • Tłumy w konińskim parku
  • Tłumy w konińskim parku
  • 20140601_145740
  • 20140601_145751
  • 20140601_145949
  • 20140601_150001
  • 20140601_150007
  • 20140601_150108
  • 20140601_150310
  • 20140601_150321
  • 20140601_151419
  • 20140601_151424
  • 20140601_151452
  • 20140601_151543
  • 20140601_151605
  • 20140601_151617
  • 20140601_151624
  • 20140601_151727
  • 20140601_151924
  • 20140601_151955
  • 20140601_152010
  • 20140601_152331
  • 20140601_152408
  • 20140601_152420
  • 20140601_152458
  • 20140601_152528
  • 20140601_152539
  • 20140601_152551
  • 20140601_152639
  • 20140601_152641
  • 20140601_152651
  • 20140601_152715
  • 20140601_152803
  • 20140601_152829
  • 20140601_152859
  • 20140601_152937
  • 20140601_152953
  • 20140601_153029
  • 20140601_153038
  • 20140601_153047
  • 20140601_153110
  • 20140601_153146
  • 20140601_153228
  • 20140601_153255
  • 20140601_153259

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzień dziecka,   Konin,   zdrowie to podstawa,   dzien dziecka w parku,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Byłem z dziećmi i Dzień Dziecka dla rodziców to koszmar!- jężeli już jest organizowane z taką pompą to np. te atrakcje dmuchane powinny być za darmo. Jeżeli chodzi o jedzenie ceny kosmiczne gofr 7 zł!!!- bez paragonu. Frytki 5 zł- paragon otrzymałem, ale ta ilość to mnie oniemiała... Dosłownie kilka frytek... Więcej na taki festyn nie przyjdę. Wiem, że w niektórych miejscowościach np. dmuchane zamki są za darmo i jedzenie sprzedawane tańsze i więcej. Urząd Skarbowy powinien się zająć sprzedającymi. Jeżeli miasto coś organizuje to powinno to być też bardziej przyjazne finansowe dla rodziców. Nic dziwnego, że miasto umiera...
Dodano: 1.06.2014 19:39    Przez: ~rodzic
Ja bylam z coreczką i jesteśmy zadowolone.A kto wam każe żreć frytki śmierdzące za 7 zl.My pojechaliśmy po obiedzie,wzielam placek drożdżowy,,picie,owoce,zrobiliśm sobie piknik w przerwach między fajnymi atrakcjiami.I byłoo ok.Można ,można tylko trzeba chcieć.Ja córce nie kupuję żadnych fasfudow no chyba że raz na ruski rok nagroda w makdonaldzie.Co do mieszkańców Nadrzeczniej,to proszę ich nie oczerniać,tylko zacząć od swojej dzielnicy.Pozdrawiam i dziękuję za zorganizowanie fajnego festynu.
Dodano: 2.06.2014 09:23    Przez: ~Julka
Jakoś dziwnie dziwnemu Posłowi nie przeszkadzało się promować na miejskiej imprezie za publiczne pieniądze. Z drugiej strony, co się dziwić sam nic nie potrafi zrobić dla mieszkańców to pasożytuje
Dodano: 1.06.2014 23:03    Przez: ~żenada
coś ci się nie podoba do Nadrzecznej... to że są tam takie osoby a nie inne to nie znaczy że wszyscy są osobami z przeszłością są tam także osoby normalne spokojne i pełne wychowania i kultury
Dodano: 1.06.2014 20:39    Przez: ~ytuii
Mojemu dziecku bardzo się podobało.Na starcie darmowa paczka żywnościowa,w tym mała śmieszna latareczka.Po drodze zdobyliśmy 13 pieczątek w paszporcie młodego ekologa.Trochę postaliśmy w kolejka do całkowicie darmowych atrakcji.Na mecie znowu darmowa paczka.Przez cały czas wszyscy strasznie mili za co dziękuje, widać było że wolontariusze się starają.W oczekiwaniu na losowanie jedyny mały niesmak.Jedzenie,miałem smaka na szajsowatego hamburgera a dostałem coś co przypominało nie udany mix kebabu z hamburgerowym bulletem. Masakra nie smakowało mi wole tradycje burgery a,la spongebob:)Mimo że zabrakło nam odrobiny szczęścia i nic w loterii nie wygraliśmy,zabawa,pogoda,organizac i klimat był świetny .Dziękuję:)
Dodano: 2.06.2014 12:36    Przez: ~krzysieks

KOMENTARZE

sama Nadrzeczna...
Dodano: 01.06.2014 18:12    Przez: ~ztrz
DZIEŃ DZIECKA DLA WSZYSTKICHtylko dlaczego okradają inne dzieci
Dodano: 01.06.2014 20:28    Przez: ~swet
coś ci się nie podoba do Nadrzecznej... to że są tam takie osoby a nie inne to nie znaczy że wszyscy są osobami z przeszłością są tam także osoby normalne spokojne i pełne wychowania i kultury
Dodano: 01.06.2014 20:39    Przez: ~ytuii
Utwórzcie PIZZA HUT a nie jakieś durne sadzenie drzewek
Dodano: 02.06.2014 06:32    Przez: ~olek
co ci ukradli konkretnie?
Dodano: 02.06.2014 14:47    Przez: ~f
Szkoda że info jak zwykle po fakcie!!
Dodano: 01.06.2014 18:17    Przez: ~wieśniak spot konina
Na fot. 20 to ten Waldek z kantoru?
Dodano: 01.06.2014 19:29    Przez: ~młotkowy
Jakoś dziwnie dziwnemu Posłowi nie przeszkadzało się promować na miejskiej imprezie za publiczne pieniądze. Z drugiej strony, co się dziwić sam nic nie potrafi zrobić dla mieszkańców to pasożytuje
Dodano: 01.06.2014 23:03    Przez: ~żenada
Bardzo dobra oferta MDK - brawo Pani Dyrektor. Wiceprezydenta Lorka trzymajcie z daleka od takich imprez, gdyż wszystko Wam zepsuje!
Dodano: 01.06.2014 19:39    Przez: ~Koninianin
Wiceprezydent Lorek to właściwy człowiek na właściwym miejscu, dziękuję za wręczenie nagrody mojemu dziecku. Dobrze, że był pan z nami do końca festynu. Super impreza! Gratulacje dla MDK-u! Pozdrawiam serdecznie!
Dodano: 01.06.2014 21:40    Przez: ~szczęśliwa mama
Widać że jesteś z PO, większość mieszkańców ma zupełnie inne zdanie co do "wiceprezydenta"
Dodano: 02.06.2014 11:01    Przez: ~obiektywnie
Jestem z Konina
Dodano: 02.06.2014 20:02    Przez: ~szczęśliwa mama
"Obiektywnie", to nie opowiadając się po żadnej ze stron. A Ty jesteś po jakiejś stronie? Nie odpowiadaj, przecież już sam(a) napisałeś/napisałaś...
Dodano: 02.06.2014 20:40    Przez: ~:)))))))
Byłem z dziećmi i Dzień Dziecka dla rodziców to koszmar!- jężeli już jest organizowane z taką pompą to np. te atrakcje dmuchane powinny być za darmo. Jeżeli chodzi o jedzenie ceny kosmiczne gofr 7 zł!!!- bez paragonu. Frytki 5 zł- paragon otrzymałem, ale ta ilość to mnie oniemiała... Dosłownie kilka frytek... Więcej na taki festyn nie przyjdę. Wiem, że w niektórych miejscowościach np. dmuchane zamki są za darmo i jedzenie sprzedawane tańsze i więcej. Urząd Skarbowy powinien się zająć sprzedającymi. Jeżeli miasto coś organizuje to powinno to być też bardziej przyjazne finansowe dla rodziców. Nic dziwnego, że miasto umiera...
Dodano: 01.06.2014 19:39    Przez: ~rodzic
Racja!!!
Dodano: 01.06.2014 20:12    Przez: ~n
Wszystko za darmo? Na fajki i piwsko to się ma kasę ale dla dzieci to k... już nie? Czasami patrzę na niektórych rodziców to mnie bierze. Tacy by chcieli wszystko za darmo.
Dodano: 01.06.2014 23:21    Przez: ~rodzic
Na Chorzniu też był fajny festyn i tam trampolina i dmuchany zamek był dla dzieci za darmo, miasto znowu się nie popisało...
Dodano: 02.06.2014 09:37    Przez: ~Latelarus
Na tego typu imprezy chodzi się po to żeby pobawić się z dziećmi a nie napchać w brzuch i liczyć ile frytek masz na tależu.Mi się bardzo podobało i nie ma co narzekać. A jak chcesz sie najeść z dziećmi tanio to do baru mlecznego a nie na festyn.
Dodano: 02.06.2014 11:51    Przez: ~Abiter
Wszystkie atrakcje w trakcie imprezy były BEZPŁATNE szanowny rodzicu. Obeszliśmy cały park, dzieciaki DOSTAŁY ZA DARMO:-jabłka, jogurty, pierniki, plecak, gadżety upominkowe, malowanie buzi, balony, zabawę na dmuchanych zjeżdżalniach, rysowanie prac do konkursu, a na koniec po koncercie jeszcze było losowanie nagród.... MAŁO?Płatne jedzenie jest chyba wszędzie a jak komuś nie pasuje ilość frytek, to chyba reklamację powinno się składać u sprzedawcy, prawda?
Dodano: 02.06.2014 12:11    Przez: ~as
rodzicu - jesteś zwykłym podłym kłamcą. Dla kogo to był koszmar? Dla takiego idioty jak ty. Dla moich dzieci był to najwspanialszy Dzień Dziecka jaki zorganizowano w tym mieście. Chcesz się nażreć frytek za darmo to sobie usmaż.
Dodano: 02.06.2014 12:27    Przez: ~Magda
nie za darmo, ale w normal;nych cenach!!!!! RODZICU jak zarabiasz ze cie srac to sie ciesz. w tym miescie robi sie psie pieniadze a trzeba NORMALNIE NA CO DZIEN ZYC!!!!!!
Dodano: 02.06.2014 13:16    Przez: ~bb
śmierdzące tłuste frytki jedzone brudnymi rekami, naprawdę bez tego się obyć nie mozna? lament, jakby to największa atrakcja była...
Dodano: 02.06.2014 14:46    Przez: ~d
dmuchańce były za darmo,masz złe informacje,to chyba od stania w kolejce za frytkami
Dodano: 02.06.2014 18:13    Przez: ~zoja
złotówa!!!!!! pewnie z poznania
Dodano: 02.06.2014 23:55    Przez: ~ten
moja rodzinka bardzo zadowolona z atrakcji Dziękujemy za wszystko .ps uśmiech dziecka bezcenny po zdrowienia dla p Emilki
Dodano: 01.06.2014 20:10    Przez: ~Marek
Bardzo dobra organizacja brawo wnuczka bardzo zadowolona z atrakci tylko biedna płacze bo ktoś ukradł jej sweterek co za parszywe ludzie okraść dziecko ciekawe czy założy swojemu dziecku i jak dziecku wytłumaczy ukradłam-ukradłem dla ciebie bo był markowy BRAWO TAKICH RODZICÓW NAM TRZEBAdopry przykład dla dzieci
Dodano: 01.06.2014 20:25    Przez: ~swet
uklad mafijno - urzedniczy wypije ostatnia zlotowke nawet od najbiedniejszych rodzin, a te stoiska to tez zalatwione dla znajomkow, miasto organizuje ,zeby kasy nagonic swoim, skonczy sie sielanka po wyborach samorzadowych , wykopiemy im dochodowe stolki spod ich leniwych tylkow...
Dodano: 01.06.2014 20:40    Przez: ~ruch bezpartyjnych
Tłukiem się urodziłeś, tłukiem jesteś i tłukiem umrzesz.
Dodano: 02.06.2014 12:22    Przez: ~obiektywny
Tłumokiem się urodziłeś, tłumokiem jesteś i tłumokiem umrzesz. Sprawdź znaczenie słowa "obiektywny" i się nie kompromituj.
Dodano: 02.06.2014 20:43    Przez: ~:))))))))))))
O O O A A A WSADZĘ PALEC W NOS . DZIURA LEWA ,DZIURA PRAWA ,CO ZA SPRAWNOŚĆ , CO ZA ROZWAGA , ISTNA KRÓLA . TERAZ PÓJDĘ , MOŻE ZNAJDĘ SWOJE EGO , DROGĄ KRĘTĄ ,NIE PRZEKLĘTĄ ,MOŻE TRAFIĘ WNET DO BOGA ,BY ZOBACZYĆ SWOJE CENTRUM ,BY WYŻALIĆ SIĘ NA ŚWIAT . O KORONĘ MI KTOŚ ZABRAŁ,BEZ KORONY IŚĆ?. ...