Dzisiaj jest czwartek 20 lutego 2020, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20934) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (3)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Gratulacje dla mistrzów

Dodano: 3.06.2014 12:31
Źródło: LM.pl

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Przykonie, mistrzowie Wielkopolski w unihokeju spotkali się ze starostą powiatu tureckiego aby odebrać gratulacje za swoje sportowe osiągnięcia.

Drużyna z Przykony zwyciężyła w rozgrywanych w Gorzycach Wielkich Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Unihokeju. W złotej drużynie znaleźli się: Jakub Pietrzak – kapitan, Dawid Stołowski i Mateusz Poprawa – bramkarze, Jan Gorzelańczyk, Hubert Płóciennik, Jakub Dziamara, Jakub Sołdyński, Sebastian Zawada, Mateusz Dygas, Kamil Włodarczyk, Szymon Tokarski i Szymon Antoniak. Jakub Dziamara, strzelając 8 bramek w turnieju, zdobył w finale dodatkowo tytuł najlepszego strzelca. Młodym mistrzom pogratulował w imieniu władz powiatu starosta Zbigniew Bartosik.

Warto zaznaczyć, że chłopcy z Przykony już po raz piąty prezentowali swoje umiejętności w tych rozgrywkach. Drużyna ma już na konce dwa trzecie miejca, jedno czwarte i jeden puchar za zdobycie wicemistrzostwa.

  • Gratulacje dla mistrzów
  • Gratulacje dla mistrzów
  • Gratulacje dla mistrzów
  • Gratulacje dla mistrzów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Przykona,   powiat turecki,   unihokej

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo Mateusz
Dodano: 03.06.2014 22:08    Przez: ~Krzysiek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.