Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18912) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Uzbroją tereny

Dodano: 3.06.2014 15:29
Źródło: LM.pl

Niespełna 18 mln zł będzie kosztowało uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Koninie Międzylesiu.

Budowa sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz sieci elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej. Do tego budowa dróg wewnętrznych, serwisowych, chodników, ścieżek rowerowych i dwóch parkingów o powierzchni 990 metrów kwadratowych. Takie zadanie ma przed sobą firma, która zajmie się uzbrojeniem terenów inwestycyjnych w Międzylesiu.

Do przetargu ogłoszonego przez koniński magistrat przystąpiło pięć podmiotów. Najkorzystniejszą ofertę opiewającą na ok. 17.777.067 zł złożyła firma z miejscowości Wolbrom w woj. mazowieckim. Tereny inwestycyjne zgodnie z warunkami przetargu mają zostać uzbrojone w ciągu 11 miesięcy.  

  • Uzbroją tereny

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zaczyna sie kampania wyborcza. Co ten dziad robil przez cala kadencje ? Teraz mu sie o terenach przypomnialo jak poczul, ze mieszkancy mu drugi raz w bajki nie uwierza? Zenada.
Dodano: 3.06.2014 16:43    Przez: ~on
Nie chcę być złym prorokiem, ale to przedsięwzięcie czeka wielka klapa. Inwestorów nie ma, nawet bladego zainteresowania Koninem brak (pytam: co robi słynne biuro obsługi inwestora z tow. Sybisem na czele? Gdzie ta promocja za milion?), ale 18 mln zł jak chętnie wydadzą! I to w Międzylesiu, na terenie wymarzonym na osiedle willowe! Przemysł pchać w Malińcu - jest droga krajowa, jest ziemia, mało chałup, nikt się czepiał nie będzie, infrastruktura nawet taniej wyjdzie niż w Międzylesiu. Nabili sobie bzdur do siwych głów. W starym piecu diabeł pali!
Dodano: 3.06.2014 20:45    Przez: ~Bloomberg
17 777 zł = niespełna 18 mln zł ? No coś podobnego .. Ah ten LM.PL
Dodano: 3.06.2014 16:07    Przez: ~Kn
Dzisiejsza edukacja.
Dodano: 3.06.2014 17:39    Przez: ~emet

KOMENTARZE

17 777 zł = niespełna 18 mln zł ? No coś podobnego .. Ah ten LM.PL
Dodano: 03.06.2014 16:07    Przez: ~Kn
Dzisiejsza edukacja.
Dodano: 03.06.2014 17:39    Przez: ~emet
idioto tam jest kwota 17.777.067 zł więc naucz się liczyć palancie
Dodano: 04.06.2014 10:41    Przez: ~nuko
a po co ? INWESTOWAC W TERENY ROZWOJOWE ...........
Dodano: 03.06.2014 16:17    Przez: ~ dobry kaprys
tam bedą markety i kolejny kościół !!!
Dodano: 05.06.2014 07:37    Przez: ~damian
Zaczyna sie kampania wyborcza. Co ten dziad robil przez cala kadencje ? Teraz mu sie o terenach przypomnialo jak poczul, ze mieszkancy mu drugi raz w bajki nie uwierza? Zenada.
Dodano: 03.06.2014 16:43    Przez: ~on
A Ty nadal wierzysz w bajki o wyborach?
Dodano: 03.06.2014 17:53    Przez: ~turuuu
Pokazałeś swoją niekompetencję... właśnie takie coś, to świetne zwieńczenie kadencji. Przygotowanie takiego projektu wymaga czasu. To się nie dzieje w tydzień czy dwa. Tutaj ewidentnie dobrze wykorzystano czas i możliwości.
Dodano: 03.06.2014 18:56    Przez: ~miejscowy
Przygotowanie takiego projektu trwa całą kadencję?
Dodano: 04.06.2014 13:03    Przez: ~aaa
To było pozyskanie środków zewnętrznych, mnóstwo uzgodnień etc. czasem warto wiedzieć, ile takie sprawy trwają.
Dodano: 04.06.2014 23:34    Przez: ~miejscowy
Jeszcze zobaczycie malkontenci, Konin będzie Hongkongiem Wielkopolski.
Dodano: 03.06.2014 18:12    Przez: ~t
Chyba King Kongiem.
Dodano: 03.06.2014 18:51    Przez: ~uuuhahaaaa
Raczej Hąkągiem jak to mówił .oseł SLD poprzedniej kadencji tow.Gadzinowski .
Dodano: 03.06.2014 18:54    Przez: ~pfff
A czy na DK 25 wyleją wreszcie nowy dywanik?
Dodano: 03.06.2014 18:50    Przez: ~rrg
Tak wszyscy się wyleją PO wyborach,nie tylko na DK 25.
Dodano: 03.06.2014 19:09    Przez: ~pewniak
Ci, którzy interesują się autentycznie sprawą, doskonale wiedzą, że będzie nowy przebieg DK25. Ba, przecież wszyscy o tym mówią.
Dodano: 04.06.2014 23:35    Przez: ~miejscowy
Pieniądze wyrzucone w błoto tam nikt nie zainwestuje pieniędzy. Uczcie się od wójta Nawrockiego jak to się robi .
Dodano: 03.06.2014 20:24    Przez: ~drahim
na życzenie Krewy powstanie tam również kościół katolicki , oj nie przeżyłoby biedactwo tego
Dodano: 03.06.2014 20:34    Przez: ~morek
Zaczynasz pisać głupstwa.Przeczytaj swój tekst jeszcze raz.
Dodano: 03.06.2014 21:31    Przez: ~życzliwy
Nie chcę być złym prorokiem, ale to przedsięwzięcie czeka wielka klapa. Inwestorów nie ma, nawet bladego zainteresowania Koninem brak (pytam: co robi słynne biuro obsługi inwestora z tow. Sybisem na czele? Gdzie ta promocja za milion?), ale 18 mln zł jak chętnie wydadzą! I to w Międzylesiu, na terenie wymarzonym na osiedle willowe! Przemysł pchać w Malińcu - jest droga krajowa, jest ziemia, mało chałup, nikt się czepiał nie będzie, infrastruktura nawet taniej wyjdzie niż w Międzylesiu. Nabili sobie bzdur do siwych głów. W starym piecu diabeł pali!
Dodano: 03.06.2014 20:45    Przez: ~Bloomberg
Ciekawostka. Proponujesz Maliniec bo mieszkasz na Miedzylesiu? Ja mieszkam w Malińcu i cieszę się że będzie Międzylesie. I co ty na to?
Dodano: 03.06.2014 21:54    Przez: ~Bergbloom
Widzisz nawet nie pomyslałeś jaki to piękny teren na kolejne centrum handlowe... a władza pro jewropejska pomyślała i znowu czekac nas będzie tyranie na zlecenówkach ... inwestorów konin nie przyciągnoł i nie przyciągnie... to miasto umiera za 10 lat będzie konin koło starego miasta.
Dodano: 05.06.2014 09:33    Przez: ~patrzący realnie
pewnie następne centrum handlowe aby Goebbelsy z elity mieli gdzie zakupy robić
Dodano: 03.06.2014 20:48    Przez: ~ja ktory uciekl z kon ...
Dosc sciem na przyciaganie inwestorow byla cala kadencja... po owocach ich poznacie ja poznlem. Mlody mowi nie Sld i Po i Pis..... Chong konggg znaczy tysiac do lapy i umowa na zlecenie ciesz sie mlodziezy konska....