Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19364) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Uzbroją tereny

Dodano: 3.06.2014 15:29
Źródło: LM.pl

Niespełna 18 mln zł będzie kosztowało uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Koninie Międzylesiu.

Budowa sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz sieci elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej. Do tego budowa dróg wewnętrznych, serwisowych, chodników, ścieżek rowerowych i dwóch parkingów o powierzchni 990 metrów kwadratowych. Takie zadanie ma przed sobą firma, która zajmie się uzbrojeniem terenów inwestycyjnych w Międzylesiu.

Do przetargu ogłoszonego przez koniński magistrat przystąpiło pięć podmiotów. Najkorzystniejszą ofertę opiewającą na ok. 17.777.067 zł złożyła firma z miejscowości Wolbrom w woj. mazowieckim. Tereny inwestycyjne zgodnie z warunkami przetargu mają zostać uzbrojone w ciągu 11 miesięcy.  

  • Uzbroją tereny

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zaczyna sie kampania wyborcza. Co ten dziad robil przez cala kadencje ? Teraz mu sie o terenach przypomnialo jak poczul, ze mieszkancy mu drugi raz w bajki nie uwierza? Zenada.
Dodano: 3.06.2014 16:43    Przez: ~on
Nie chcę być złym prorokiem, ale to przedsięwzięcie czeka wielka klapa. Inwestorów nie ma, nawet bladego zainteresowania Koninem brak (pytam: co robi słynne biuro obsługi inwestora z tow. Sybisem na czele? Gdzie ta promocja za milion?), ale 18 mln zł jak chętnie wydadzą! I to w Międzylesiu, na terenie wymarzonym na osiedle willowe! Przemysł pchać w Malińcu - jest droga krajowa, jest ziemia, mało chałup, nikt się czepiał nie będzie, infrastruktura nawet taniej wyjdzie niż w Międzylesiu. Nabili sobie bzdur do siwych głów. W starym piecu diabeł pali!
Dodano: 3.06.2014 20:45    Przez: ~Bloomberg
17 777 zł = niespełna 18 mln zł ? No coś podobnego .. Ah ten LM.PL
Dodano: 3.06.2014 16:07    Przez: ~Kn
Dzisiejsza edukacja.
Dodano: 3.06.2014 17:39    Przez: ~emet

KOMENTARZE

W wyborach pokaze oni mnie mieli w dupci pupci pokaze gdzie ja mam ta wladze koninska ....
Dodano: 03.06.2014 21:25    Przez: ~misiu
Teraz im się przypomniało przed wyborami, kogo chcecie oszukiwać??? Ile mieliście czasu żeby to uzbroić, teraz jakoś tak przypadkiem już niby zaraz tutaj będzie, już jadą inwestorzy ojojojoj bajki tylko przed wyborami, a co robiliście całą kadencję? Bo z wyjątkiem płatnych parkomatów to chyba nic!!!
Dodano: 03.06.2014 21:30    Przez: ~bajki to w TV
Zanim zaczniesz wypisywać bzdury, autentycznie zainteresuj się tematem, przecież to nie jest problemem. To nie kwestia wyborów, bo uzbrajanie zakończy się w 2015, czyli już po wyborach. Nie ważne, kto będzie rządził w tym czasie, ważne, że dostanie gotowy teren inwestycyjny.
Dodano: 04.06.2014 23:38    Przez: ~miejscowy
Z pewnością nie woj. mazowieckie!!!
Dodano: 03.06.2014 21:32    Przez: ~TOM
Pani Zbierska widać uruchomiła stare "kontakty" i kontynuuje swój zamysł.
Dodano: 03.06.2014 22:29    Przez: ~xyz
lepiej późno niż jeszcze później ale stare dziady i tak muszą odejść .
Dodano: 03.06.2014 23:26    Przez: ~olać starych dziadó ...
Sybis nie znajacy sie w ogole na obsludze inwestora (ciekawe jakie jezyki obce zna?) zostal ustawiony na cieplej posadce przez obecne wladze za zgoda prezydenta. Kogo on jest w stanie zalatwic? NIkogo.
Dodano: 04.06.2014 09:03    Przez: ~znajomy
Tak sybis nie zna języków,jak to nie zna a rosyjski to co ?
Dodano: 04.06.2014 09:36    Przez: ~były sldowiec
Strefa inwestycyjna w Turku jest już od dawna - ma media, chodniki ulice i trawniki - Inwestorów nie widziałem... To samo będzie w Koninie, dodatkowo wciąż jest nieszczęsna komunikacja na północ, a to mógłby być argument...
Dodano: 04.06.2014 09:37    Przez: ~KON-TUR
KON-TUR kiedy byłeś w Turku? Co najmniej jedna firma jest w budowie na terenie inwestycyjnym, a to już zawsze coś. Nie ma strefy - źle. Jest strefa - źle.
Dodano: 05.06.2014 09:45    Przez: ~PN
pewnie jakiś baran odwierty zacznie tam robić