Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18302) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (21) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 8oC
Jutropogoda
18 / 8oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 14.06.2014 10:51

Trwa remont mostu żelaznego w Koninie. Zobaczcie na jakim etapie są prace. Oddanie "nowego" mostu do użytku pod koniec października tego roku. 

 

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

jakoś w domach tych głodnych dzieci kasa na papierosy się znajduje, dla mnie to fenomen
Dodano: 14.06.2014 13:37    Przez: ~k

KOMENTARZE

co za bit
Dodano: 14.06.2014 11:32    Przez: ~ii
Dobrze ze robotnicy nie podpisali DEKLARACJI WIARY bo mogli by odmowic pracy
Dodano: 14.06.2014 11:42    Przez: ~aga
Ach któryż to bóg zabrania?
Dodano: 14.06.2014 13:18    Przez: ~gag
Kato-talibow
Dodano: 14.06.2014 15:48    Przez: ~aga
Dziewczynko, napij się mleka z kartonu, bo pewnie nie od krowy ono jest. Nie ma żadnego boga kato-talibów. I żaden bóg-Bóg nie tylko pracy nie zabrania, ale nawet sam dał przykład przez sześć dni pracując przy stwarzaniu świata, a siódmego odpoczywając. A św. Paweł pisze, że kto nie chce pracować, niech też nie je. I to jest właśnie afirmacja pracy - żeby nikomu nie być ciężarem, ale zarobić na swoje utrzymanie. Szkoda, że w obecnych realiach praca staje się jakimś nowym niewolnictwem, a często przywilejem krewnych i znajomych władzy z partyjnego rozdania.
Dodano: 14.06.2014 22:19    Przez: ~Galileusz
Galileusz-EWOLUCJA slyszales takie okreslenie? A Ty idziesz w BAJKI.Napij sie mleka.Zamiast bezmyslnie sluchac wystarczy wiecej czytac ksiazki a nie bajki.
Dodano: 15.06.2014 09:11    Przez: ~aga
on czytał biblie,jak encyklopedie.
Dodano: 15.06.2014 12:32    Przez: ~suzuki
Chce nas Prezydent uraczyć kiełbasą wyborczą, a miastu trzeba nowych miejsc pracy. Do tej pory zlikwidowano tylko w tym roku KWB (300), Avans (270), Energetyka Kaliska (100) i to jeszcze nie koniec. TEMU PANU JUŻ PODZIĘKUJEMY !!!
Dodano: 14.06.2014 12:24    Przez: ~Bezrobotny
PO pierwsze, to podałeś nazwy PRYWATNYCH firm. Prezydent Konina nie ma na nie żadnego wpływu. Po drugie nie używaj hasła, że ZLIKWIDOWANO miejsca pracy, bo to nie nastąpiło. Warto pisać prawdę !
Dodano: 14.06.2014 13:29    Przez: ~miejscowy
przyjdzie pisiak,to bezrobotny będzie musiał chodzić na rondo pielęgnować kwiatki każdego 10-go.
Dodano: 14.06.2014 14:04    Przez: ~życzliwa
to będzie most czarnej mafii
Dodano: 14.06.2014 13:04    Przez: ~ajj
trwa rozgrywka kto będzie swięcił,maksiu,czy bartłomiej.módlmy sie.
Dodano: 14.06.2014 13:14    Przez: ~rozstrzęsionna
złom z mostu sprzedać,od tego kaska zaoszczędzona na czyszczeniu i farbach. w miejsce mostu wstawić rure betonową.uzyskaną kaske przeznaczyć na głodne dzieci.
Dodano: 14.06.2014 13:20    Przez: ~krul
dorośnij
Dodano: 14.06.2014 13:23    Przez: ~123
jakoś w domach tych głodnych dzieci kasa na papierosy się znajduje, dla mnie to fenomen
Dodano: 14.06.2014 13:37    Przez: ~k
jest na papieroski,więc brakuje na żarełko.
Dodano: 14.06.2014 14:05    Przez: ~socjalna
i co z tego? zaraz przyjdzie najarane bydło ze sprayem i zapaskudzi
Dodano: 14.06.2014 13:44    Przez: ~k
Fajnie - obejrzałem - i co ?
Dodano: 14.06.2014 14:03    Przez: ~PK
a gdzie oni tam zmieszczą ścieżki rowerowe?Dlaczego nakręcili film tak z daleka,przecież tam mało co można zobaczyć.
Dodano: 14.06.2014 16:08    Przez: ~nic
Robota idzie ale za to ochrona tam z jajami :)
Dodano: 14.06.2014 17:00    Przez: ~Miki
1 z 2
12>>