Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19583) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (4)

O współpracy z samorządowcami

Materiał Promocyjny

Dodano: 24.06.2014 10:20

W  kolejnym odcinku "Widziane z Sejmu" poseł Tomasz Piotr Nowak mówi o współpracy posła z  samorządowcami. W odcinku występują  przewodniczący Rady Miasta Konina Wiesław Steinke  i starosta koniński Małgorzata Waszak. 

Poseł pomagał między innymi w postępowaniu na rzecz budowy spalarni, pozyskania  zgody ministra i 8 mln zł na  wykonanie otworu geotermalnego, interweniował gdy zagrożony był projekt bulwarów nadwarciańskich, uzyskał zgodę ministra na komunalizację konińskiego PKS, zabiegał , wspólnie z Małgorzatą Waszak, o  30 mln euro dla Konińskiego obszaru strategicznej interwencji, pomaga w projektach drogowych np. Łącznika między autostradą a terenami inwestycyjnym na Międzylesiu. Dla Koninian atrakcją jest zbudowana z jego inicjatywy wieża widokowa na Złotej Górze...

To dziesiąty odcinek "Widziane z Sejmu", w poprzednich mowa była między innymi o aktywnych formach przeciwdziałania bezrobociu,  pozyskiwaniu środków europejskich w nowej perspektywie finansowej, o terenach inwestycyjnych, budowie spalarni, o centrum rehabilitacji na Pociejewie, znaczeniu sportu dla promocji miasta i dla nas samych, miejscach trzecich czyli budowaniu społecznego, obywatelskiego miasta , o pracy posła w komisjach sejmowych i w regionie.

  • O współpracy z samorządowcami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat: polityka,   platforma obywatelska,   po,   tomasz nowak

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.