Dzisiaj jest sobota 20 lipca 2019, imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18963) SPORT FORUM FIRMY (5343) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
25 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolizyjny piątek w Koninie. W mieście odnotowano j ... (0)Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (6)

Śladami sanktuariów

Dodano: 15.07.2014 09:04
Źródło: LM.pl

Licheń, Bieniszew i Kawnice. Te wszystkie miejsca już w najbliższą sobotę odwiedzą konińscy cykliści.

W związku z obchodami konińskiego roku Jana Pawła II, rowerzyści postanowili zorganizować specjalny rajd śladami sanktuariów. Miłośnicy jednośladów spotkają się 19 lipca o godz. 8.20 pod pomnikiem kard. S. Wyszyńskiego ( przy rondzie im. P. Janaszka). Stamtąd wyruszą przez Rudzicę do Lichenia i dalej przez Gosławice do Bieniszewa i Kawnic. Rajd zakończy się na pl. Wolności w Koninie.

Cykliści zamierzają pokonać około 54 km. Zapewniają, że będą jechać tempem rekreacyjnym i zapraszają wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić sobotę. 

  • Śladami sanktuariów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Może w areszcie odwiedzą ks. Gila
Dodano: 15.07.2014 10:19    Przez: ~ola
A na Placu Wolności jakie jest sanktuarium ?
Dodano: 15.07.2014 09:30    Przez: ~Maryja
A CO NA TO WIEKSZA MATKA ? NIE UPILNOWALA ?
Dodano: 15.07.2014 10:20    Przez: ~matka najmniejsza
"Koniński rok Jana Pawła II"-klechy musza się teraz sprężać,żeby wymyślać atrakcje dla owieczek,bo sprawa sie rypie.Jak dla mnie może być nocny klub i pare chętnych anuncjatek,czy jak tam księża na nie mówią.
Dodano: 15.07.2014 10:33    Przez: ~walec

KOMENTARZE

A na Placu Wolności jakie jest sanktuarium ?
Dodano: 15.07.2014 09:30    Przez: ~Maryja
Jeszcze nie, ale będzie Matki Boskiej Rowerowej.
Dodano: 15.07.2014 11:27    Przez: ~Kolarz
Koniński Rajd Szlakiem KATOLICKIEGO ZŁOTEGO CIELCA... Duśpasterze z tacami czekają na owieczki...
Dodano: 15.07.2014 13:05    Przez: ~indiana dżons
Moze tak z rozpedu wjechali by do Rzymu zeby obronic ksiedza Bronislawa Morawca, ktory byl administratorem Bazyliki Matki Bozej Wiekszej i jest oskarzony o defraudacje 2 milionow euro.Dla informacji- jego proces toczy sie w Watykanie. A mnie ciekawi jedno - ile kasy ma Kosciol w Rzymie, skoro tylko z jednej bazyliki mozna ukrasc ( z tacy ? ) 2 mln euro.
Dodano: 15.07.2014 10:00    Przez: ~wera
A CO NA TO WIEKSZA MATKA ? NIE UPILNOWALA ?
Dodano: 15.07.2014 10:20    Przez: ~matka najmniejsza
Może w areszcie odwiedzą ks. Gila
Dodano: 15.07.2014 10:19    Przez: ~ola
"Koniński rok Jana Pawła II"-klechy musza się teraz sprężać,żeby wymyślać atrakcje dla owieczek,bo sprawa sie rypie.Jak dla mnie może być nocny klub i pare chętnych anuncjatek,czy jak tam księża na nie mówią.
Dodano: 15.07.2014 10:33    Przez: ~walec
No to jak wjadą do Lichenia to na 100% dostaną od Makulskiego pod nogę na lepszą jazdę
Dodano: 15.07.2014 10:34    Przez: ~Powiew Klechy
Niech przejadą się do anuncjatek różowego domku w kierunku na Rychwał !!!
Dodano: 15.07.2014 10:51    Przez: ~Tomasz Kobrzycki
Kobrzycki - czy piszesz o sanktuarium LAS VEGAS ?
Dodano: 15.07.2014 11:42    Przez: ~aga
no nie mogę z nich- ubiorą się znowu w obcisłe ubranka z Lidla i będą tylko korki przez nich - do roboty lepiej niech się wezną a nie zabawa i wycieczki rowerowe, czego to ludzie z braku zajęcia nie wymyślą....
Dodano: 15.07.2014 11:08    Przez: ~lola
lepiej opychać się biedronkowym jadłem oglądając papkę dla mas w tv :) rajd jest w sobotę to dzień wolny od pracy chyba że Ty musisz pracować pewnie na czarno :) kolejna zmarnowana sobota, życie .....:)
Dodano: 15.07.2014 11:38    Przez: ~keraj
Jesteś typem konińskiego malkontenta i lamusa; pewnie całe dnie siedzisz przed telewizorem z piwskiem i zmieniarką w ręku, bo nie masz motywacji, aby cokolwiek zmienić w swoim życiu, aby zacząć uprawiać jakiś sport. Wszystko ci nie pasuje. Nie potrafisz zaakceptować, że ktoś ma pasję. Różnimy się tym, że ty sport oglądasz w telewizji, a my sport uprawiamy
Dodano: 15.07.2014 11:46    Przez: ~Rowerzysta i biegacz
grzeczniej do kobiety,panowie rowerzyści.
Dodano: 15.07.2014 13:44    Przez: ~kierowca
avatar Pewnie jesteś jakimś klerykalno-kołtuńskim gównem, które bez tych sutannowych nicości żyć nie potrafi i dorabiasz sobie usprawiedliwienie kosztem innych. Jak zatrudnia cię ta kołtuńska hołota, jako naciągacza w niedzielnych zbiórkach na cel-ano właśnie jaki? To możesz pisać, to co piszesz. Pamiętaj jednak z kim tańczysz i kogo szkalujesz-pracujące osoby w marketach, które są wykorzystywane przez obcy kapitał, ale nie przez biskupów i księży. Bez pozdrowień.
Dodano: 15.07.2014 20:37    Przez: Krewa
Czego to ludzie z nudy nie wymyślą - zamiast zająć się rodziną , dziećmi, żoną to byle dalej od nich.
Dodano: 15.07.2014 13:59    Przez: ~narmalna
Przed wojną mój dziadek też jeździł rowerem do kościoła,ale nie robił z tego sensacji.
Dodano: 15.07.2014 23:27    Przez: ~babcia jagusia