Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18474) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dofinansowanie dla Leśnej. Ruszy przebudowa sieci ... (3)Górnik Konin bez licencji, ale w III lidze grać ch ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 26.07.2014 09:00

Trwa przebudowa mostu żelaznego w Koninie. Dziś kierowcy muszą liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami w tym miejscu.

Prace na moście rozpoczynie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Na ul. Warszawskiej, na odcinku dojazdu do mostu od starej części Konina, będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają dzisiaj do godz. 20.00 Jak wygląda aktualnie most żelazny? Pooglądaj sobie i już!

  • Pooglądaj sobie!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,   most żelazny w Koninie,   komunikacja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

grube pieniadze ida w remont tego mostu a tak naprawde nic nie robia bo piaskuja i maluja stare elementy gdzie po czasie wszystko wyjdzie od nowa jedynie moze co to nowy asfalt bedzie dobrze polozony ale to tylko moze.ten most powinni w calosci zdemontowac jak wiadukt brianski i w calosci zeby powstalo a poza tym powinni gdzies np na V osiedlu zrobic kolejna bardziej pozyteczna przeprawe zeby wieksze pojazdy nie wjezdzaly do samego miasta.nasze wladze robia cos co nie jest tak naprawde potrzebne.
Dodano: 26.07.2014 10:24    Przez: ~koninianin

KOMENTARZE

Jeżeli będą malować to uważajcie - bo farba leci na samochody - ostatnio most był ofoliowany do połowy miałem cały pojazd w kropki. Z lakieru paznokciem schodzi ale z plastików niestety nie.Jak się ktoś wkurzy to może zrobi porządek.
Dodano: 26.07.2014 09:23    Przez: ~Kierowca
jeśli na prawdę miała miejsce taka sytuacja to zawsze można spisać oc
Dodano: 26.07.2014 09:33    Przez: ~Bob
grube pieniadze ida w remont tego mostu a tak naprawde nic nie robia bo piaskuja i maluja stare elementy gdzie po czasie wszystko wyjdzie od nowa jedynie moze co to nowy asfalt bedzie dobrze polozony ale to tylko moze.ten most powinni w calosci zdemontowac jak wiadukt brianski i w calosci zeby powstalo a poza tym powinni gdzies np na V osiedlu zrobic kolejna bardziej pozyteczna przeprawe zeby wieksze pojazdy nie wjezdzaly do samego miasta.nasze wladze robia cos co nie jest tak naprawde potrzebne.
Dodano: 26.07.2014 10:24    Przez: ~koninianin
Nie masz zielonego pojęcia o tej inwestycji i o zakresie jaki jest tam realizowany. Jeśli uważasz, że jest tylko piaskowana stara farba na konstrukcji to znaczy że jesteś w wielkim błędzie i nie masz kompletnie wiedzy na ten temat. Odsyłam na stronę UM do przetargu i zapoznania się z projektem remontu. To co widzisz przejeżdżając obok mostu to tylko ułamek tego co tam jest robione. Jeśli jeździsz rowerem to zobaczysz różnicę po ukończeniu remontu tego mostu, a póki co nie ciskaj się i nie wypisuj bredni tylko daj czas na zrobienie roboty ludziom.Po drugie jeśli uważasz, że remont tego mostu niepotrzebny to tylko potwierdza, że nie masz wiedzy i pojęcia o sprawach konstrukcyjnych i mostowych. Zamiast pisać brednie na necie lepiej poczytaj i doucz się.
Dodano: 27.07.2014 22:40    Przez: ~AAA
podziwiam potrzebe misji wnoszenia kaganka pod strzechy :))pozdro!
Dodano: 28.07.2014 07:38    Przez: ~mud doctor
ale tam jest robotników skąd te tłumy ??? w takim tempie remont mostu będzie trwał wiecznie !!!!
Dodano: 26.07.2014 10:46    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Przecież oni tam nic nie robią
Dodano: 26.07.2014 11:20    Przez: ~mieszkaniec
Właśnie stoję w korku :(
Dodano: 26.07.2014 11:28    Przez: ~R
Żadnych informacji o tym, czy prace idą zgodnie z planem. Wiadomo czy most zostanie otwarty w tym październiku czy listopadzie? Zostały 3-4 miesiące...
Dodano: 26.07.2014 11:34    Przez: ~Core
Taka informacja powinna być podana kilka dni wcześniej, a nie w dniu zwężenia jezdni i wprowadzenia ruchu wahadłowego i to po kilku godzinach od rozpoczęcia pracy!! Nawet nie ma oznaczenia na drodze, że jest ruch wahadłowy, żeby można było w porę zrezygnować z jazdy przez most! Podwójna Porażka
Dodano: 26.07.2014 12:07    Przez: ~żenada
pewnie *** przyjechly KUPOWAC W PROMOCJ ! w marketach ......
Dodano: 26.07.2014 15:51    Przez: ~WKOLO NIE BIADOLIC
ci robotnicy to jacys kretyni bo dosyc ze sa utrudniania w ruchu to jeszcze dodatkowo postawili swiatla nie wiadomo po co ?taka jaka oni prace wykonuja powinni za darmo na rzecz miasta robic i nie miec zadnych pieniedzy.a to wszystko przez nasze wladze gdyz ida jak najnizeszymi kosztami ktora firma da mniej ta firma wygra przetarg na remont mostu.jak beda oni tak robic jak robia do tej pory to do konca roku sie nie wyrobia bo dla mnie jest bezsensu malowac stare elementy mostu.powinni wyburzyc i od nowa zrobic to wtedy ta robota miala by sens a teraz to wyrzucanie pieniedzy w bloto
Dodano: 26.07.2014 22:17    Przez: ~koninianin
To menele z pod sklepu tam robią.
Dodano: 26.07.2014 22:28    Przez: ~asp.
1 z 2
12>>