Dzisiaj jest poniedziałek 6 lipca 2020, imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17824) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (29) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (1)

Wakacje pod kontrolą

Dodano: 2.08.2014 11:00
Źródło: LM.pl

Aż 64 turnusy kolonii, półkolonii i obozów w lipcu odbyło się w powiecie konińskim. - Wypoczynek przebiegał bez zakłóceń – zapewnia Beata Szeląg, rzecznik Sanepidu w Koninie.

Wakacje już na półmetku. Jak do tej pory w powiecie konińskim wypoczywało aż 1175 dzieci i młodzieży. Każdy z letnich turnusów kolonii i półkolonii skontrolowali inspektorzy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie. Oceniano między innymi warunki sanitarno-higieniczne zakwaterowania, wyżywienia oraz warunki do utrzymania higieny osobistej i uprawiania sportu. – Na dwóch półkoloniach stwierdzono niedostateczną liczbę urządzeń sanitarnych. W pozostałych skontrolowanych placówkach zapewniono właściwe warunki sanitarno-higieniczne, zapewniono ciepłą wodę, dostęp do mydła, ręczników jednorazowego użytku i suszarek do rąk – informuje Beata Szeląg.

Inspektorzy Sanepidu wspólnie z policjantami i strażakami skontrolowali bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w trzech placówkach. Tam nie wskazano żadnych uchybień.

Przez cały pierwszy miesiąc wakacji nie odnotowano żadnych skarg i interwencji, ani nie zarejestrowano chorób i zatruć pokarmowych. 

fot. archiwum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dzieci, jak zobaczycie faceta w czarnej,dlugiej sukni, to uciekajcie ile sil w nogach.Ci przebierancy bywaja niebezpieczni,moga wam krzywde zrobic.
Dodano: 02.08.2014 13:30    Przez: ~wera
MASZ JAKIS URAZ Z DZIECINSTWA ? ZGLOS DO PRODUCENTA ............!
Dodano: 02.08.2014 15:04    Przez: ~W GNIEZNOWIE miejsca ...
Winę za mnożenie się kiecoli ponoszą producenci wadliwych prezerwatyw.
Dodano: 03.08.2014 08:31    Przez: ~Kuria ich mać

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.