Dzisiaj jest czwartek 12 grudnia 2019, imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20049) SPORT FORUM FIRMY (5433) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Derby regionu. Czy SPS zrewanż ... (0)Konin. PWiK będzie miał kolejną farmę fotowoltaicz ... (0)

Tragedia na drodze

Dodano: 4.08.2014 10:48
Źródło: LM.pl

Ciało 53-letniego mężczyzny przejechanego przez samochód znaleziono w miejscowości Leśnictwo, gm. Ślesin. 

Konińscy mundurowi przed północą otrzymali sygnał o tragicznym wypadku. Jadąca w kierunku Ślesina samochodem marki land rover kobieta najprawdopodobniej najechała na leżącego na jezdni 53-latka. Mężczyzna zginął na miejscu.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale bzdura, nie wiemy czy kobieta przejechała żywego leżącego sobie na jezdni człowieka, który po przejechaniu zmarł czy już nie żył, bo na przykład ktoś wcześniej go potrącił a ona tylko najechała na zwłoki.
Dodano: 4.08.2014 11:25    Przez: ~Koroner
brak ładu i składu w tym materiale!
Dodano: 4.08.2014 11:03    Przez: ~aga
Jak znam życie, to zabiorą nawet temu przejechanemu – DOŻYWOTNIO! Statystyka rzecz najważniejsza.
Dodano: 4.08.2014 13:04    Przez: ~Pałownik

KOMENTARZE

brak ładu i składu w tym materiale!
Dodano: 04.08.2014 11:03    Przez: ~aga
"Konińscy mundurowi przed północą otrzymali sygnał o tragicznego wypadku."Kto pisze te artykuły ?? Brak ładu i składu !!!!
Dodano: 04.08.2014 11:06    Przez: ~M.
czy nazwa marki samochodu nie powinna być napisana z wielkiej litery skoro to nazwa własna?
Dodano: 04.08.2014 11:15    Przez: ~pol
Markę samochodu z wielkiej litery piszemy wtedy, gdy nazwa fabryki (zakładu) i marka samochodu noszą taką samą nazwę (np. Fiat).
Dodano: 04.08.2014 12:49    Przez: ~Stewas
Kierująca land roverem lub kierujaca samochodem marki Land Rover.
Dodano: 04.08.2014 12:54    Przez: ~Miodzik
Ale bzdura, nie wiemy czy kobieta przejechała żywego leżącego sobie na jezdni człowieka, który po przejechaniu zmarł czy już nie żył, bo na przykład ktoś wcześniej go potrącił a ona tylko najechała na zwłoki.
Dodano: 04.08.2014 11:25    Przez: ~Koroner
Naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Kto pisze te artykuły?
Dodano: 04.08.2014 11:35    Przez: ~ewa
za dużo alkoholu i potem takie głupoty wypisują. opamiętajta się w tej redakcji.
Dodano: 04.08.2014 12:09    Przez: ~plebaniusz
pol marek samochodów nie pisze się w wielki litery wyjątek jak to w Polsce
Dodano: 04.08.2014 12:14    Przez: ~umie polski
Markę samochodu z wielkiej litery piszemy wtedy, gdy pod nazwą marki występuje również nazwa fabryki (firmy) produkującej tenże samochód (np. Fiat).
Dodano: 04.08.2014 12:45    Przez: ~Stewas
W tym miejscu znaleziono też latem mężczyznę po imprezie dni Ślesina. Coś tam jest nie tak.
Dodano: 04.08.2014 12:22    Przez: ~kollo2
ciekawe czy zabiorą prawko? Ostatnio taka moda
Dodano: 04.08.2014 12:58    Przez: ~bngh
Jak znam życie, to zabiorą nawet temu przejechanemu – DOŻYWOTNIO! Statystyka rzecz najważniejsza.
Dodano: 04.08.2014 13:04    Przez: ~Pałownik
RACJA KOCHANI,NIE WIEM KTO PISZE TE ARTYKUŁY,ALE CHYBA DZIECKO,PÓŹNIEJ LUDZIE CZYTAJĄ I DOPOWIADAJĄ SOBIĘ RÓŻNE BZDETY!!!!
Dodano: 04.08.2014 13:43    Przez: ~KASIA
1 z 2
12>>