Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19034) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

Dziennikarski #splash

Dodano: 8.08.2014 12:20
Źródło: LM.pl

Moda na oblewanie się wodą dotarła do Konina. Zobaczcie kogo nominowaliśmy!

Splash zdobywa coraz większe rzesze zwolenników. Oblewają się wodą celebryci, aktorzy, ale również na pojedynek wyzywają się prezenterzy telewizyjni i dziennikarze. W związku z upałem, postanowiliśmy się ochłodzić i nominować trzy inne redakcje. Zobaczcie nasz splash! Drogie koleżanki i koledzy, teraz Wasza kolej!

Macie 48 godzin na oblanie się wodą i udokumentowanie tego. Jeśli tego nie zrobicie, stawiacie kolację. 

Dziękujemy za pomoc strażakom z OSP Chorzeń: Markowi Gościniakowi, Adamowi Gościniakowi oraz Hubertowi Pawlaczykowi

  • Dziennikarski #splash

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:splash,   oblewanie woda,   nominacje,   konkurs,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jaka redakcja taki splash, dobrze że nie umoczyli kostek w Warcie.
Dodano: 8.08.2014 12:36    Przez: ~#
To tylko kolejny dowód, że głupota w tym kraju zapanowała już definitywnie i - niestety - nieodwołalnie. Głupole mieli swoje 5 minut w szkle.
Dodano: 8.08.2014 13:33    Przez: ~zniesmaczony
MASZ RACJE POLSKA TO ZASRANY KRAJ, POLACY SA IDIOTAMI, 3 WOJNA ŚWIATOWA JUŻ ZA ROGIEM, WSZYSCY SĄ ŹLI I NIEDOBRZY , WSZĘDZIE CI ŹLE I NIE DOBRZE, BOŻE TYLKO SIE NIE ZESRAJ Z TEGO PODNIECENIA BO MARUDZISZ JAKBYŚ MIAŁ Z 95 LAT CZŁOWIEKU!!!
Dodano: 8.08.2014 23:01    Przez: ~AAA

KOMENTARZE

A o konkurencji nie wspomnieli ??? CZYLI PĘKAJĄ
Dodano: 08.08.2014 12:31    Przez: ~ONE
Jaka redakcja taki splash, dobrze że nie umoczyli kostek w Warcie.
Dodano: 08.08.2014 12:36    Przez: ~#
No prosze nasza wysoko rozwinięta cywilizacja odkryła iż można się polewać wodą dla ochłody przy tym dobrze się bawiąc :) Tak trzymać, dobra zabawa to podstawa!
Dodano: 08.08.2014 12:45    Przez: ~rael.org
To tylko kolejny dowód, że głupota w tym kraju zapanowała już definitywnie i - niestety - nieodwołalnie. Głupole mieli swoje 5 minut w szkle.
Dodano: 08.08.2014 13:33    Przez: ~zniesmaczony
ale ta damska fryzura u tego pana to trochę nie na miejscu na promowanie takich fajnych rzeczy oczywiście każdy ma swoje wizje. ;)
Dodano: 08.08.2014 13:36    Przez: ~sztywny hol
może w domu wszyscy zdrowi ale na pewno babcia jest w wojsku...