Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18878) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Oblali się wodą [aktualizacja]

Aktualizacja

Aktualizacja 10.08.2014 21:10
Źródło: LM.pl

Minęło 48 godzin od naszego dziennikarskiego splasha. Wyzwanie w terminie podjęła tylko jedna redakcja. W niedzielny wieczór dostaliśmy filmik od kolejnej. 

Przegląd Koniński zareagował natychmiast. 

Splasha prosto z Sarajewa z mistrzyniami Medyka Konin nadeslało do w niedzielny wieczór spóźnione Radio Konin. Kolacja za karę i tak ma być.

Następnie została nominowana dziennikarka Radia Merkury - Iwona Krzyżak.

Mamy nadzieję, że TV Wielkopolska przygotowuje dla nas coś niezwykłego na kolację.

  • Oblali się wodą

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:splash,   oblewanie woda,   nominacje,   konkurs,   redakcje konińskie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przecież lanie wody to ich specjalność
Dodano: 10.08.2014 14:25    Przez: ~polny obserwator z eg ...
Weźcie się za rzetelne informacje a nie zabawa w głowie!
Dodano: 10.08.2014 14:06    Przez: ~obserwator
chylę czoła redakcji, która nie odpowiedziała na te durne zabawy.
Dodano: 10.08.2014 16:37    Przez: ~sad
Za chwilę smarkacze będą oblewać przechodniów wodą, bo przecież skoro media mogą i propagują to znaczy, że tak można.
Dodano: 10.08.2014 16:50    Przez: ~Filozof z Wilczyna
Ale kogo to goowno interesuje?
Dodano: 10.08.2014 20:15    Przez: ~ILONA

KOMENTARZE

Weźcie się za rzetelne informacje a nie zabawa w głowie!
Dodano: 10.08.2014 14:06    Przez: ~obserwator
A WODA TO TAKA TANIA? A NA MIEŚCIE WIDZĘ HYDRANTY PEŁNA PARA LEJĄ WODĄ ZA CZYJE PIENIĄDZE?
Dodano: 10.08.2014 18:18    Przez: ~???
ciekawe ilu naśladowców by znalazł ktoś, kto wlazłby bosą nogą w psie g... i "nominował" - coraz głupsze "mody" się pojawiają
Dodano: 11.08.2014 19:03    Przez: ~klio
Redakcja powinna p.i.e.r.d.o.l.n.ą.ć się w głowę. Żenada nie dziennikarstwo. Cały LM stał się pudelkiem.Może zaczniecie bawić się w redakcji w słoneczko? Taka moda w gimnazjum. Skoro podłapujecie tak poroniony pomysły jak ten splash to słoneczko jest na waszym poziomie.
Dodano: 12.08.2014 00:58    Przez: ~KO5
hehe
Dodano: 10.08.2014 14:25    Przez: ~dobre
Przecież lanie wody to ich specjalność
Dodano: 10.08.2014 14:25    Przez: ~polny obserwator z eg ...
chylę czoła redakcji, która nie odpowiedziała na te durne zabawy.
Dodano: 10.08.2014 16:37    Przez: ~sad
Za chwilę smarkacze będą oblewać przechodniów wodą, bo przecież skoro media mogą i propagują to znaczy, że tak można.
Dodano: 10.08.2014 16:50    Przez: ~Filozof z Wilczyna
Radio Konin nie podjęło? Oni by się polali, ale najwyżej wodą święconą wydobywającą się z kropidła zaprzyjaźnionej Konińskiej parafii.
Dodano: 10.08.2014 16:55    Przez: ~Powiew Prawdy
Ciekawe, czemu zaproszono jedną Konińska rozgłośnię a drugą nie? Bo ma umowę z jakąś szerszą ponadregionalną siecią??????? To jest szerzenie nietolerancji i propagowanie podziałów. WSTYD
Dodano: 10.08.2014 17:20    Przez: ~Polak-oszołom
To już POLSKIEGO TŁUMACZENIA słowa "splash" nie było? Jest mnóstwo.
Dodano: 10.08.2014 19:14    Przez: ~WSTYD!
Iwona Krzyżak została polana wodą. Wszyscy przed nią tak się polewali, żeby się nie polać...
Dodano: 10.08.2014 19:17    Przez: ~:)))))))))))))
Ale kogo to goowno interesuje?
Dodano: 10.08.2014 20:15    Przez: ~ILONA
Pozdr dla byka😃