Dzisiaj jest sobota 30 maja 2020, imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18049) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (17) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
19 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Pooglądaj sobie!

Dodano: 16.08.2014 09:00
Źródło: LM.pl

Tym razem nasza kamera zajrzała do konińskiego schroniska. Zobaczcie jakie pociechy czekają na Was. Pooglądaj sobie i już. 

 

  • Pooglądaj sobie!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Biedne te zwierzaki, takie smutne mają oczka,i to ludzie zgotowali im taki los, żal patrzeć.
Dodano: 16.08.2014 14:21    Przez: ~M.Ś
Czy naprawde muszą być skazane na zamknięcie w schronisku??? Wszystkie tak bardzo chca żyć wśród nas! Otwórzmy serca!!!
Dodano: 16.08.2014 10:53    Przez: ~miki
piekne koty:D
Dodano: 16.08.2014 10:07    Przez: ~on

KOMENTARZE

piekne koty:D
Dodano: 16.08.2014 10:07    Przez: ~on
Czy naprawde muszą być skazane na zamknięcie w schronisku??? Wszystkie tak bardzo chca żyć wśród nas! Otwórzmy serca!!!
Dodano: 16.08.2014 10:53    Przez: ~miki
daj przykład, weź jednego, potem nawołuj innych
Dodano: 16.08.2014 13:50    Przez: ~k
Jak ja nie cierpię kotów !
Dodano: 16.08.2014 14:08    Przez: ~Gargamel
Wyobraź sobie,że w tej chwili mam dwa!! ale zdarzało się,że miałam ich pięć!Tak,że przykład daję...a ty podążąj za tym przykładem a będzie super!
Dodano: 16.08.2014 19:23    Przez: ~miki
Biedne te zwierzaki, takie smutne mają oczka,i to ludzie zgotowali im taki los, żal patrzeć.
Dodano: 16.08.2014 14:21    Przez: ~M.Ś
Nie ludzie. To zbyt ogólnie. Taki los zgotowali im przyjaciele (hodowcy) zwierząt. Niektórzy przywiązują pieska za szyję drutem 30 cm do drzewa.
Dodano: 16.08.2014 14:43    Przez: ~Qń
Domagam się wypuszczenia tych kotków i piesków na wolność. Pozamykać w tych klatkach prezesa, hycli i innych pracowników. Ludzie! Sprawdzajcie co wasi sąsiedzi i przyjaciele zrobili z pieskiem przed wyjazdem na wakacje!
Dodano: 16.08.2014 14:39    Przez: ~Azorek
To jest kotek tego " malego " Kaczorka, ktorego Hofman umiescil w schronisku zeby nie musial wyprowadzac na spacer. Biedny kotek.
Dodano: 16.08.2014 15:27    Przez: ~Leon
ten biały kotek jaki śliczny
Dodano: 16.08.2014 15:44    Przez: ~ona
Ten kotek podobny do Klakiera.
Dodano: 16.08.2014 21:27    Przez: ~Gargamel
tak czesto kończa zwierzęta dawane "w prezencie" bachorom, które sa już wszystkim znudzone - od Bożego Narodzenia do wakacji się zdążą znudzić, a potem won z domu , do lasumam nadzieję, że rodziców, którzy tak sie zwierząt-zabawek pozbywają te ich rozwydrzone dzieciątka tez kiedyś z domu do schronisk wywalą
Dodano: 16.08.2014 21:48    Przez: ~lili
Tak napisane są ogłoszenia,, oddam pieska w dobre ręce, piesek nauczony zabawy z dziećmi'', piszcie lepiej ,, znudziła się zabawka moim dzieciom więc oddam'', a jak nie znajdzie się chętny, to się wyrzuca z auta na wsi, bo pieska ktoś przygarnie . W ten sposób usprawiedliwia się swoje sumienie, a naprawdę po długiej tułaczce , głodzie ten piesek natrafi na dobrą duszę , która po miesiącach bezdomności odda go do schroniska. Pamiętajcie pieska nie bierze się na śniadanie. Piesek to musi być przemyślana decyzja. Pieska nie kupuje się dla dzieci ............ jako zabawkę ,to żywa istota.
Dodano: 17.08.2014 17:07    Przez: ~Lucynka
Zgadzam sie pies to nie zabawka to istota żywa która czuje, i jest bardzo mądra, nalezy taką decyzje przemyslec bo pies nie zyje rok czy dwa a kilkanascie lat, i nikomu nie powinno sie robic takich prezentów a zwłaszcza dzieciom.
Dodano: 17.08.2014 18:52    Przez: ~pzn
Serce ściska.
Dodano: 17.08.2014 17:08    Przez: ~Anna
Jedno mnie bardzo zastanawia. Dlaczego kotki przebywają w takich małych klatkach? muszą załatwiać się na papiery? czyżby konińskie schronisko nie miała pomieszczenia zwanego kociarnią!?Jak to jest szanowny zarządzie??? Was zamknąć w takiej klatce!!!!
Dodano: 03.09.2014 20:17    Przez: ~turkowianka