Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19041) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Kombajn w ogniu

Dodano: 26.08.2014 13:52
Źródło: LM.pl

Blisko dwie godziny kolscy strażacy gasili kombajn, który zapalił się w miejscowości Zalesie, gm. Przedecz.

Nie wiadomo co spowodowało pojawienie się ognia w maszynie. Kiedy mężczyźni pracujący w polu zauważyli pożar kombajnu, najpierw sami próbowali go ugasić, a później wezwali strażaków. Na miejscu pojawiły się jednostki z Koła, Kłodawy, Brdowa i Przedcza. - Działania ratownicze polegały na podaniu dwóch prądów wody na palącą się maszynę i udzieleniu pierwszej pomocy właścicielowi kombajnu oraz jego synowi – informuje Andrzej Brzoski z KP PSP w Kole.

Mężczyźni podtruli się podczas próby samodzielnego gaszenia pożaru. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

fot. KP PSP Koło 

  • Kombajn w ogniu
  • Kombajn w ogniu
  • Kombajn w ogniu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pożar,   pożar kombajnu,   prace polowe,   straż pożarna Koło

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

i po żniwach...
Dodano: 26.08.2014 14:48    Przez: ~zjc
zastanów się co piszesz moi rodzice prowadza od ponad 25 lat gospodarstwo a ja mimo że skończyłam 17 lat jakoś auta od nich nie dostałam a muszę na niego sama zarobić. Jesteś jakimś leniem śmierdzącym i nie wiesz ile taki rolnik musi się narobić żeby to wszystko utrzymać. Wystarczyłoby Ci popracować w gospodarstwie pewnie dwa dni a spieprzał byś gdzie pieprz rośnie,!!
Dodano: 26.08.2014 17:12    Przez: ~Pat
żeby zrozumieć to trzeba coś przeżyć ty ani nie rozumiesz ani nic nie przeżyłeś dlatego twoja wypowiedz jest taka jaki poziom reprezentuiesz
Dodano: 26.08.2014 19:21    Przez: ~obserwator
Do POZORY: Nie ma sensu odpisywać bo i tak wiesz swoje, ale nie nazywaj rolnika co ma 80 ha i ok 70 sztuk bydła hobbystą... Ci którzy nigdy nie zaznali pracy na roli i tak tego nie zrozumieją. POZDR.
Dodano: 26.08.2014 19:58    Przez: ~Pat
Kup gospodarkę i zacznij uprawiać tak żeby starczyło Ci na te samochody i domy które tak budują. Z resztą ta praca kosztuje dużo wyrzeczeń ale co taki mieszczuch jak Ty o tym wie.
Dodano: 26.08.2014 20:01    Przez: ~Rolnik
Posiadam gospodarstwo po rodzicach wykształcenie mam wyższe i teraz będę robił doktorat. A po zatem ciężko pracuję i prowadzę gospodarstwo inaczej człowiek by nie wyżył. A ty pracujesz za najniższą krajową i uważasz że pracujesz w korporacji na stanowisku magazyniera
Dodano: 27.08.2014 08:16    Przez: ~Rolnik
prawie jak ,,Helikopter w ogniu", a liczyłem na dobry polski film a tu taka lipa....
Dodano: 26.08.2014 14:53    Przez: ~red
hehe, dwie godziny to mogli gasić ale rafinerię! Kto wypisuje takie bzdury! Jak strażaki mają w papierach akcja trwała 2 godziny, to znaczy od wyjazdu z bazy do powrotu, ale nie samo gaszenie. No chyba , że z koneweczką pojechali i rosę po polach zbierali.
Dodano: 26.08.2014 21:52    Przez: ~bazooka
Nieszczęście. Nadpalone zboże do kotła CO się nadaje, kombajn na złom a chłopy do lekarza albo do ojca Bashobory. Robota nie poczeka. Wyrazy współczucia.
Dodano: 26.08.2014 14:58    Przez: ~912
Bizon palił się do roboty..., wyremontują i za rok będzie w polu.
Dodano: 26.08.2014 15:20    Przez: ~rolnik
Dalej dalej cepa w łapę i do roboty kiedyś kombajnów nie było i żniwa na czas były a teraz wygody bo wam się robić nie chce nygusy .
Dodano: 26.08.2014 15:24    Przez: ~Mirek
jak czytam te idiotyczne komentarze, to aż srać sie chce...to kombajn mojego kolegi, i powiem tylko, ze nikt nie chcialby sie znalezc w ich sytuacji, a ostatnio mają dużo nieszcześć w życiu... idiotyczne komentarze pisza tylko totalne, bezmózgie zjeby i parchy. żałosne
Dodano: 26.08.2014 16:45    Przez: ~szok
ja chetnie go kupie
Dodano: 26.08.2014 17:03    Przez: ~handlaz
poczciwy Polski Bizon [*]
Dodano: 26.08.2014 18:47    Przez: ~polak
2 godziny gasili kombajn? chyba konewkami.....
Dodano: 26.08.2014 19:48    Przez: ~dario
cztery zastępy 2 prądy wody a reszta co wody nie miała?
Dodano: 26.08.2014 19:57    Przez: ~PKL
1 z 2
12>>