Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21153) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ostatni sparing na remis. Za tydzień pierwszy mecz ... (0) W Turku powstanie pierwsza strefa wolna od dymu t ... (4)

Wybudują boiska

Dodano: 27.08.2014 13:40
Źródło: LM.pl

Boiska do gier zespołowych, siatkówki plażowej i bieżnia. To wszystko już niebawem powstanie przy Gimnazjum nr 7 w Koninie.

Miasto ogłosiło właśnie przetarg na budowę kompleksu boisk na piątym osiedlu. Przy Gimnazjum nr 7 powstanie boisko do piłki nożnej, boisko z nawierzchnią syntetyczną do piłki ręczna, tenisa, siatkówki i koszykówki oraz boisko do siatkówki plażowej. Poza tym wybudowana zostanie czterotorowa bieżnia lekkoatletyczna i skocznia do skoków w dal.

Wyłoniony w przetargu wykonawca zajmie się również ustawienie piłkochwytów, czyli specjalnych ogrodzeń wokół boisk oraz modernizacją nawierzchni patio. Przy szkole posadzonych zostanie też kilkanaście drzew.

Oferty przyjmowane są w konińskim magistracie do 12 września. Inwestycja ma natomiast zostać zrealizowana do 15 maja przyszłego roku.  

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wybory samorządowe zbliżają się nieuchronnie,a tak PO prawdzie nikt wam tyle nie da co wam dzisiaj Tusk naobiecał.Mamy wybór albo brać obietnice Tuska i jego Kliki jak leci albo POsłać jego Sitwę do diabła w wyborach ,każdych wyborach samorządowych też.
Dodano: 27.08.2014 13:54    Przez: ~Q

KOMENTARZE

Wybory samorządowe zbliżają się nieuchronnie,a tak PO prawdzie nikt wam tyle nie da co wam dzisiaj Tusk naobiecał.Mamy wybór albo brać obietnice Tuska i jego Kliki jak leci albo POsłać jego Sitwę do diabła w wyborach ,każdych wyborach samorządowych też.
Dodano: 27.08.2014 13:54    Przez: ~Q
po co jak tam tak mało dzieciaków w szkole?
Dodano: 27.08.2014 18:04    Przez: ~G5
po to ze po szkole mogą przebywać tam osoby co już tam nie chodzą a chcą pograć w piłkę lub w coś innego.
Dodano: 28.08.2014 13:06    Przez: ~K
Natomiast - jak informuje niżej podpisany lider grupy Asystent osoby niepełnosprawnej programu Aktywni po pięćdziesiątce - czas na zmiany PO KL 6.1.1. - nie jest przewidziany montaż skoczni wzwyż, ani tym bardziej 15 metrowy basen odkryty. A to z obawy o możliwość wpojenia młodzieży umiejętności "podskakiwania" czy też "pływania" jako skutku ubocznego pracowni w-f. Nieoficjalnie "mówi się" też, że podobne inicjatywy będą "z pelną troską" wyciszane w całym mieście. Ponoć sam Orange Once przygotowuje się do popełniania bloga na wortalu LM podpisując się jako Wkleszcz.
Dodano: 27.08.2014 19:56    Przez: ~Orange Once
Wreszcie ruszono temat, bo dzieciaki nie mają gdzie ćwiczyć, zamieniono szkoły, ale o realizacji programu i o warunkach gimnazjalistów na w-fie nie pomyślano. Liczyła się tylko zachcianka dyr. szkoły nr 3 i bezmyślnych radnych.
Dodano: 27.08.2014 23:58    Przez: ~ nauczyciel
Bardzo dobrze, niech szybko robia, bo niedaj boze wygra pis to bedzie robil modernizacje plebani, budowe pomnikow jp2, " wielkiego prezydenta " Lecha itd
Dodano: 28.08.2014 06:29    Przez: ~Leon
Q tom zapewne emeryt który wiecznie sie spieszy
Dodano: 28.08.2014 10:56    Przez: ~IQ

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.