Dzisiaj jest poniedziałek 6 lipca 2020, imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17849) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (29) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (1)

Prezydent i radny podejmą wyzwanie?

Dodano: 3.09.2014 10:41
Źródło: LM.pl

Akcja Ice Bucket Challenge coraz bardziej się rozkręca. Wspierane są już nie tylko fundacje działające na rzecz chorych na stwardnienie boczne zanikowe, ale również organizacje lokalne.

Oblewanie się lodowatą wodą i wpłacanie pieniędzy dla organizacji pomagających chorym na SLA to już ogólnoświatowa akcja. Od kilku tygodni można również w Polsce obserwować jak wyzwanie podejmują politycy, dziennikarze i celebryci. Ale nie tylko. W sieci pojawia się coraz więcej filmów, w których znajomi nominują znajomych. Bywa też tak, że nominowane zostają osoby publiczne. Tak jest w przypadku Kaczmara, perkusisty konińskiego zespołu „Preshrunk”. - Zamiast lać bezmyślnie na siebie wiadro wody z lodem, przelałem 500 zł na konińskie schronisko dla bezdomnych zwierząt – mówi Kaczmar.

 

Muzyk do wsparcia schroniska i tym samym podjęcia wyzwania IBC nominował prezydenta Józefa Nowickiego i radnego Kamila Szadkowskiego. Czy podejmą wyzwanie? Zobaczymy.  

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pierwszy😀 dobra nominacja. Lepsza kasa niż oblewanie sie woda
Dodano: 03.09.2014 10:54    Przez: ~Tomek
Wiadro POmyj na łeb kazdego Leminga tak aby powachał biedę od sPOdu ,a POtem startowanie do rad.
Dodano: 03.09.2014 14:43    Przez: ~Q
To jakiś znany zespół, czy kapela weselna? A kto to w ogóle jest Kaczmar?
Dodano: 03.09.2014 19:04    Przez: ~ewka
Google nie gryzie.
Dodano: 04.09.2014 11:56    Przez: ~Tępa Dzido
Prezydent pewnie z miejskich zaplaci. Ma bardzo lekka reke do rozdawania na prawo i lewo publicznych pieniedzy. I z tego miejsca apeluje do ludzi : PRZYPOMNIJCIE SOBIE JEGO PROGRAM WYBORCZY SPRZED 4 LAT I ZOBACZCIE CO Z NIEGO ZREALIZOWAL. NIE DACJEI SIE ZMANIPULOWAC TAKIMI AKCJAMI JAK TA. TEN CZLOWIEK 4 LATA TEMU WAS OSZUKAL.
Dodano: 03.09.2014 10:59    Przez: ~WYBORCA
najlepjej to jak by wzieli duzy rozbieg i wybrali sobie twardy mur jakby tak baranka sobie walneli to pewnie byloby dla nich lepsze
Dodano: 03.09.2014 12:21    Przez: ~normalny
Miejcie litości odrobinę -ten dziadek tego nie wytrzyma!
Dodano: 03.09.2014 14:09    Przez: ~PRADOLINA
Ha ha ha skąd oni go wzięli i jaka osoba publiczna? Rozumie, że znajomy z portalu promuję kolegę :-). Tak w ogóle to oblewanie się wodą jest tematem uznaniowym, ale zmiana zasad "Ice Bucket Challenge" i przelewanie pieniędzy na schronisko? Lepiej wziąłby jakiegoś psiaka do domu a nie chwalił się w portalu jednorazowym datkiem :-(. Szmira i tyle.
Dodano: 03.09.2014 15:06    Przez: ~Starszy
Nowicki i Szadkowski są osobami publicznymi. Czytaj ze zrozumieniem. Nawet kilka razy zanim zrozumiesz.
Dodano: 03.09.2014 15:14    Przez: ~FYIP
Ludzie nie potrafią zrozumieć jednej zwykłej rzeczy - to jest dobrowolna akcja charytatywna. Nikt nikogo nie zmusza do wzięcia w niej udziału! Więc nie potrafię zrozumieć ludzi którzy przyjmują nominację, nie wiedzą gdzie wpłacić pieniądze i jaki cel ma ta akcja. Wejdzcie sobie na stronę Stowarzyszenia Dignitas Dolentium może zrozumiesz cel tej akcji. Prawda jest taka że tak samo jak ja tak i większość z Was o tej chorobie dowiedziała się przez Ice Bucket Challenge.
Dodano: 03.09.2014 15:42    Przez: ~wiadro
FYIP, ale ja mówiłem o tym ludku co ich nominował człowieku a nie o nominowanych.
Dodano: 04.09.2014 10:29    Przez: ~Starszy
@Starszy:No właśnie. Tylko skąd Ci się wzięło, że Kaczmar jest osobą publiczną? W tekście nikt nie użył tego określenia w stosunku do niego. Dziwnie nadinterpretujesz
Dodano: 04.09.2014 11:53    Przez: ~FYIP
Powiedzial,co wiedzial.
Dodano: 03.09.2014 15:53    Przez: ~Pan Rycho
Czy on wie co to znaczy lansowanie?? świruje kwitem z banku że zrobił przelew i uważa że on się nie lansuje?? zabawne...widać ze nie kuma o co w tej akcji chodzi :)
Dodano: 03.09.2014 18:44    Przez: ~anoniiim
Dokładnie zgadzam się ze stwierdzeniem, że taki lans jest żenujący
Dodano: 04.09.2014 10:31    Przez: ~Starszy
Cóź... Tylko świadczy to o tym jakim jest się ignorantem. Ta akcja nie ma nic wspólnego z tym co próbuje zrobić się w Koninie. SLA to bardzo poważna i okrutna choroba, przez którą ludzie przestają powoli funkcjonować najnormalniej umierają dusząc się.
Dodano: 03.09.2014 20:47    Przez: ~szok
avatar Zalecam pomyje zamiast wody. Powód jest bardzo prosty-niemal jak drut. Szkoda wody na takie coś-pomyj nie koniecznie.
Dodano: 03.09.2014 21:36    Przez: Krewa
Kaczmar jesteś wielki! Dziękuję za wsparcie schroniska. Psiaki już się cieszą.
Dodano: 04.09.2014 07:47    Przez: ~S
Czyżby ten cały Kaczmar czy jak mu tam napisał o słowach wsparcia sam na siebie? Niezła promocja za 500PLN. Żenada :-(
Dodano: 04.09.2014 10:32    Przez: ~Starszy
Nie, to nie Kaczmar pisze o słowach wsparcia! Są jeszcze inni ludzie, którzy potrafią podziękować tym którzy mogą i CHCĄ wesprzeć bezdomne psy. A ty wspomogłeś kiedyś jakieś schronisko? 500 zł to żenada? to daj więcej skoro jesteś taki kozak. Może i cię stać, ale się nie podzielisz, bo im kto bogatszy tym większa sknera! Tylko nielicznych stać na gest dobroci!
Dodano: 04.09.2014 10:53    Przez: ~S
Skoro muszę to powiem, że wspieram schronisko od wielu lat i suma moich wpłat zdecydowanie przekroczyła 500PLN i jakoś się z takimi informacjami nie pcham do działu wiadomości portalu internetowego. I to jest właśnie dla mnie żenada, bo na prawdę nie ma się czym chwalić a oczywiście wsparcie jak najbardziej ok.
Dodano: 04.09.2014 13:55    Przez: ~Starszy