Dzisiaj jest czwartek 2 kwietnia 2020, imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17445) SPORT FORUM FIRMY (5473) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Siedem mandatów karnych za zabronione zgroma ... (6)Konin. Policjanci dwukrotnie interweniowali przy s ... (6)

Przedsiębiorcy docenieni

Dodano: 9.09.2014 07:31
Źródło: LM.pl

Przedsiębiorcy z gminy Brudzew odebrali wyróżnienia przyznane im na wniosek wójta Cezarego Krasowskiego.

Spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Kolnicy (gmina Brudzew) odbyło się pod hasłem 25-lecia transformacji i rozwoju gospodarki w Polsce. Na sali gościli przedsiębiorcy z terenu gminy, którzy od lat swoją działalnością wspierają rozwój lokalnej gospodarki. W podziękowaniu za zaangażowanie oraz propagowanie idei przedsiębiorczości otrzymali oni wyróżnienia przyznane przez ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego na wniosek wójta Cezarego Krasowskiego.

Wyróżniono ponad 20 przedsiębiorców, a listy gratulacyjne wręczył Tomasz Jędrzejczak, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Fot. UG Brudzew

  • Przedsiębiorcy docenieni
  • Przedsiębiorcy docenieni
  • 1410167296_0_spotkanie-przedsiebiorcow-z-sekretarzem-
  • 1410169660_0_spotkanie-przedsiebiorcow-z-sekretarzem-
  • 1410173725_0_spotkanie-przedsiebiorcow-z-sekretarzem-
  • 1410173988_0_spotkanie-przedsiebiorcow-z-sekretarzem-
  • 1410175819_0_spotkanie-przedsiebiorcow-z-sekretarzem-
  • 1410176002_0_spotkanie-przedsiebiorcow-z-sekretarzem-

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Brudzew,   przedsiębiorcy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ten jeden to świeżo farbowany widać!! haha
Dodano: 09.09.2014 09:58    Przez: ~kolo
Szkoda że zabrakło jednego Pana /zmarł w styczniu / który mocno był zaangażowany zawodami końskimi Chyba uczczono to minutą ciszy .
Dodano: 09.09.2014 10:30    Przez: ~Koniarz
Szkoda że brakuje Pana który był mocno zaangażowany w Imprezę Końską .Chyba minutą milczenia uczczono Jego brak
Dodano: 09.09.2014 10:37    Przez: ~Koniarz
Co tam robi ten gigantyczny krzyż na ścianie? Albo jesteśmy państwem świecki i nie wieszamy takich rzeczy w Gminnym Ośrodku Kultury albo przestajemy wmawiać, że Polska jest państwem świeckim. Jak się mają czuć dzieci niewierzące lub innych wyznań, kiedy odwiedzają ten przybytek? Pewnie go nie odwiedzają, ponieważ czują się tam nieswojo i niemile widziani, choć ich rodzice płacą podatki jak wszyscy inni również na Gminny Ośrodek Kultury w Kolnicy!
Dodano: 09.09.2014 10:49    Przez: ~Powiew Prawdy
Ten krzyż tam wisi , jeszcze jakieś pytanko?
Dodano: 09.09.2014 14:54    Przez: ~kozioł wójt
Panie kozioł wójt- tak jest pytanko. Jakim prawem on tam wisi skoro jesteśmy państwem świeckim?
Dodano: 09.09.2014 15:15    Przez: ~Powiew Prawdy
prosta jest odpowiedź , ktoś ten krzyż tam powiesił i ma głęboko w czterech literach jakim państwem jesteśmy świeckim, wyznaniowym? czy jaka tam jest jeszcze opcja bo są chyba ważniejsze sprawy niż wiszący na ścianie krzyż ,idź człowieku na jakiś festyn wyborczy to ci obiecają ,że go zdejmą i np.powieszą zdjęcie Presleya ,zaczyna się czas obiecywania rzeczy niemożliwych
Dodano: 09.09.2014 15:39    Przez: ~kozioł wójt
Panie Kozioł Wójt:, Co to za bełkot? Ktoś powiesił, bo ma głęboko w czerech literach obowiązujące w RP prawo i szacunek do wspólnego mienia. Takie działania powinny byś ścigane prawem, ale nie są, ponieważ po cichu, w sposób pełzający robi się niepostrzeżenie z Polski kraj wyznaniowy.
Dodano: 09.09.2014 16:00    Przez: ~Powiew Prawdy
To nie bełkot tylko prawda o Polsce a ja bym wolał aby bardziej radykalnie karano pijanych bydlaków prowadzących samochody a sprawa wiszącego krzyża niech zostanie dla miłośników palikota
Dodano: 09.09.2014 17:19    Przez: ~kozioł wójt
DO Kozioł wójt: Można jednocześnie dbać o bezpieczeństwo na drogach oraz dbać o świeckość państwa (zagwarantowaną ponoć konstytucyjnie) i prawa mniejszości wyznaniowych. Zapewniam Ciebie, że prowadzący samochody po pijaku w większości mają w samochodach krzyże czy jakieś inne medaliony z katolickimi postaciami. Zapewniam też Ciebie, że jako osoba dużo jeżdżąca często widzę działania Policji mające na celu polowanie na kierowców po spożyciu, ale jeszcze nie widziałem żadnych działań mających na celu zachowania świeckości RP. Nawet przyblokowego placu zabaw nie można otworzyć bez księdza z kropidłem a w urzędach wiszą krzyże. Gorzej niż u nas jest jedynie w radykalnych państwach arabskich. Cały cywilizowany świat się z nas śmieje.
Dodano: 09.09.2014 17:55    Przez: ~Powiew Prawdy
Mnie nie interesuje co wożą w samochodach Mnie zależy ,żeby takich śmieci nie było na drodze a po przeczytaniu ,że ,,nawet przyblokowego placu zabaw nie można otworzyć bez księdza z kropidłem " kończę dyskusję bo to nie ma sensu ,masz człowieku jakieś zaburzenia , cześć.
Dodano: 09.09.2014 19:03    Przez: ~kozioł wójt
Do kozioł wójt: A jakie mam zaburzenia, jesteś lekarzem skoro wyciągasz takie wnioski. Gdzie jest w konstytucji napisane, że księża powinni kropić, radiowozy, budynki publiczne, policjantów, strażaków, lekarzy itp, itd? Kiedyś sprawa była jasna- ktoś (PRYWATNY) postawił dom, chciał, aby ksiądz pokropił to go o to prosił, nie chciał też dobrze. Ale teraz żeby Policja miała swojego kapelana utrzymywanego z podatków również niewierzących, który kropi każdy komputer, który kupi komenda, tak samo straż graniczna, pożarna, ITD, wojsko. Żeby każdy urząd był wyświęcany, każda inicjatywa, most, droga, kładka, ścieżka rowerowa, huśtawka pod blokiem? Czy to jest normalne w Europie? Czy dziecko niewierzących rodziców może się huśtać na takiej wyświęconej huśtawce? Czy mogę prosić o pomoc Policję skoro jestem niewierzący a Policja może przyjechać jedynie poświęconym radiowozem? Co Ciebie tak oburza w moich wątpliwościach? JAK BY SIĘ CZU ...
Dodano: 09.09.2014 19:31    Przez: ~Powiew Prawdy
CIĄG DALSZY: Do kozioł wójt: JAK BY SIĘ CZUŁO TALIBIE TWOJE DZIECKO JAK BY W SZKOLE MIAŁO NA ŚCIANIE ZNAKI INNEJ WIARY?
Dodano: 09.09.2014 19:37    Przez: ~Powiew Prawdy
Gorączka przedwyborcza lub barwy kampanii jak kto woli...