Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18073) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Noga z gazu!

Dodano: 19.09.2014 12:51
Źródło: LM.pl

Na drogach Konina i powiatu konińskiego trwa dzisiaj akcja „Prędkość”.

Mundurowi z wydziału drogowego można dziś spotkać niemal wszędzie. Stoją z radarami mierzącymi prędkość, ale też jeżdżą nieoznakowanymi radiowozami z wideorejestratorem. Wszystko po to, żeby wyeliminować piratów drogowych. - Jesteśmy niemal na szarym końcu w Unii Europejskiej pod względem wypadków śmiertelnych. Ich głównym powodem jest nadmierna prędkość. Jednym z priorytetowych zadań policji jest zmniejszanie tego zagrożenia – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Funkcjonariusze podkreślają, że minięcie dziś jednego patrolu nie oznacza, że nie spotkamy zaraz kolejnego. Podobne akcje będą powtarzane cyklicznie.

 

 


 

  • Noga z gazu!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlaczego oni nie zrobią akcji " bezpieczeństwo" i wieczorami nie wysla kilku radiowozów na miasto zeby patrolowało osiedla???? Od dawna nei widzialem w nocy zadjego patrolu policji w miescie! a jezdze bardoz dużo gdyż jestem taksówkarzem!!!
Dodano: 19.09.2014 14:10    Przez: ~taryfiarz
Zapraszam policjantów na trasę Nowy Dwór ul. Poznańska na wysokości pasów. Tu się dzieją cyrki!!! Nikt nie zwalnia, nikt nie przepuszcza pieszych, a ostatnio ktoś skasował słupek na wysepce na przejściu dla pieszych. Codziennie ten sam koszmar - wystarczy przyjechać i zobaczyć co tu się dzieje w godzinach 7-30 a 8 rano. Tu zapraszam naszych policjantów - szczerze.
Dodano: 19.09.2014 13:05    Przez: ~zapraszam

KOMENTARZE

żielona wyspa rudego oszusta to kraj złodzieji krecenia lodów i w swiecie plasujemy sie za Gabonem i innymi kolonialnymi zacofanymi krajami
Dodano: 19.09.2014 13:05    Przez: ~Jacek
JA PROPONUJĘ AKCJĘ "DO ROBOTY LENIE" NIECH WEZMĄ ŁOPATY I NARZĘDZIA I NIECH DZIURY W DROGACH ŁATAJĄ A NIE TYLKO Z RADARAMI W KRZAKACH STOJĄ DLA BEZPIECZEŃSTWA NIBY. NAJLEPIEJ USTAWIĆ CO KAWAŁEK ZNAK 40 I CZAIĆ SIĘ ZA KASĄ.!!!
Dodano: 19.09.2014 18:15    Przez: ~kpw
Zapraszam policjantów na trasę Nowy Dwór ul. Poznańska na wysokości pasów. Tu się dzieją cyrki!!! Nikt nie zwalnia, nikt nie przepuszcza pieszych, a ostatnio ktoś skasował słupek na wysepce na przejściu dla pieszych. Codziennie ten sam koszmar - wystarczy przyjechać i zobaczyć co tu się dzieje w godzinach 7-30 a 8 rano. Tu zapraszam naszych policjantów - szczerze.
Dodano: 19.09.2014 13:05    Przez: ~zapraszam
O tej porze to rozwozimy się do roboty. Może kiedy indziej?
Dodano: 19.09.2014 17:14    Przez: ~Komis
Kopacz na stołku noga z gazu i POprawa sondaży od razu. Brakuje kasy na ośmiorniczki to trzeba skubać maluczkich bo bezpieczeństwo od tego się nie POprawi.A co tam bezpieczeństwo przecież ten kraj istnieje tylko teoretycznie a POlicą będzie dowodzić Psiapsiółka pani premier i tyle.
Dodano: 19.09.2014 13:10    Przez: ~Q
kto Cię tu trzyma, wyjedź z tego kraju, a tam Cię nauczą jak bezpiecznie jeździć, w Polsce mundurowych się nie szanuje ...
Dodano: 19.09.2014 13:33    Przez: ~obywatel
Na szacunek trzeba zasłużyć swoją postawą .
Dodano: 19.09.2014 16:54    Przez: ~Q
avatar Bo i nie ma za co. Wyjeżdżając z tego syfu jadę autostradami i drogami szybkiego ruchu, a nie jak we wsi konin dwupasmówką z ograniczeniem do 50 km.
Dodano: 20.09.2014 14:09    Przez: Krewa
De****lne polityczne komentarze w D sobie wsadźcie frustraci.
Dodano: 19.09.2014 13:26    Przez: ~zwykły
bardzo dobrze, tępić szaleńców!!!!!!!!!!jak najwięcej policjantów i straży z radarami bo później płacz jak coś się stanie najbliższej osobie.,
Dodano: 19.09.2014 13:30    Przez: ~xxx
Dlaczego oni nie zrobią akcji " bezpieczeństwo" i wieczorami nie wysla kilku radiowozów na miasto zeby patrolowało osiedla???? Od dawna nei widzialem w nocy zadjego patrolu policji w miescie! a jezdze bardoz dużo gdyż jestem taksówkarzem!!!
Dodano: 19.09.2014 14:10    Przez: ~taryfiarz
"Jesteśmy niemal na szarym końcu w Unii Europejskiej pod względem wypadków śmiertelnych." - to chyba dobrze i takie akcje są niepotrzebne
Dodano: 19.09.2014 14:23    Przez: ~Sandu Ciorba
To tylko akcja ? A ja myslalem ze znow stan wojenny oglosili i beda strzelac do obywateli. Juz wychodze z piwnicy.
Dodano: 19.09.2014 14:56    Przez: ~Leon
Widziadłem dzisiaj jechali brązowo-szarym Oplem Insignią Rejestracje zaczynały się od PN i dalej nie pamiętam - zatrzymali kogoś przed Goliną orientuje się od kiedy mają nowe auto, bo wcześniej jeździli ( i chyba dalej jeżdżą) czarna Skodą Octavią II
Dodano: 19.09.2014 16:08    Przez: ~Uważny kierowca
maja kilka aut nieoznakowanych z wideorejstratorami nawet kia ceed a insignie sa 2 w koninie
Dodano: 19.09.2014 16:39    Przez: traker1212
"Jesteśmy niemal na szarym końcu w Unii Europejskiej pod względem wypadków śmiertelnych", to chyba dobrze co? Chyba że autor miał na myśli czołówkę pod względem wypadków śmiertelnych.
Dodano: 19.09.2014 16:57    Przez: ~Logiczne
Nie martw się wiele, odwróć tabelę, zobaczysz Polskę na czele.
Dodano: 19.09.2014 17:15    Przez: ~Statystyk
podwórka zasrane psimi odchodami ,a sm ma to w dupie, siedzą na miedzylesiu i udaja ze pracują,radar ten to pracuje