Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18987) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 20.09.2014 10:36
Źródło: LM.pl

Około 800 osób pojawiło się w sobotni poranek na Placu Wolności, by wziąć udział już VII edycji Masy Rowerowej. Tym razem rowerzyści mają do przejechania, aż 36 km. Pooglądaj sobie i już!

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niestety nie pojechalem bo rozwalilem rower na sciezkach rowerowych na tej wsi.debile zakladaja krawezniki po 10cm.
Dodano: 20.09.2014 11:46    Przez: ~szkoda

KOMENTARZE

Pierwszy :)
Dodano: 20.09.2014 10:43    Przez: ~xyz
czyli uwaga na drogach bo będą stwarzac zagrożenie jak co roku- kiepsko to wszystko zorganizowane
Dodano: 20.09.2014 11:21    Przez: ~biegacz
Niestety nie pojechalem bo rozwalilem rower na sciezkach rowerowych na tej wsi.debile zakladaja krawezniki po 10cm.
Dodano: 20.09.2014 11:46    Przez: ~szkoda
Wzięłam raz udział w takim rajdzie. Niestety nie było miło z powodu bardzo kiepskiej organizacji podczas całej podróży:-(( a do tego ci z przodu nie zainteresowali się, ze słabsi z tyłu peletonu nie nadążają... Uważam, ze przy takiej akcji potrzeba jednak trochę więcej wyobraźni. Jednak z tego co widzę na filmie tym razem jest chociaż zapewniona służba medyczna i uczestnicy są oznakowani. Wtedy nie było nic, po prostu żadnego zainteresowania. Powodzenia tym co jadą dziś, może napiszecie później o wrażeniach...
Dodano: 20.09.2014 12:55    Przez: ~rowerzystka
Ta impreza organizowana jest po raz siódmy i za kazdym razem są służby medyczne, karetka, straż,a na końcu jadą wozy techniczne i laweta na zepsute rowery oraz busy zabierające osoby, kóre rezygnuja z poczatek i jest zaopatrzony w krótkofalówki Za kazdym razem rozdawane są gadżety odblaskowe :) Wiec nie wiem w jakim rajdzie pani uczestniczyła i dlaczego taki komentarz tutaj? rozdaliśmy juz ok 5tys kamyzek, w tym roku z uwagi na rok czytelnictwa rozdawalismy odblaskowe ksiązeczki zawieszki.
Dodano: 20.09.2014 17:08    Przez: ~wspóorganizator impr ...
To nie miało nic wspólnego z masą krytyczną!! To był zwykły spęd dzieci ze szkół by się po promować. Ciekawe na czyje polecenie? Żeby wykorzystywać dzieci i podległość służbową do organizowania sobie kampanii - wstyd!
Dodano: 20.09.2014 13:14    Przez: ~żałosne
POkomuszy lans na rowerach ,czyli darmowe igrzyska dla urzędasów zatrudnionych przez ratusz i POwiat.
Dodano: 20.09.2014 13:57    Przez: ~Q
Q -kotlet to ty? Wolisz marsze babć protestujących przeciwko czemuś czego nie znają?
Dodano: 21.09.2014 12:57    Przez: ~znajoma
hejterow jak zwykle najwiecej ;) . ja wlasnie wrocilam do domu z tego rajdu i było świetnie .. na brak atracji nie bylo mozna narzekac i ja nie zauwazylam nic takiego aby szkoly sie promowaly . a nastepnym razem propnuje samemu ruszyc 4 litery aby zobaczyc jak wyglada taki rajd a nie siedziec i krytykowac .
Dodano: 20.09.2014 14:52    Przez: ~uczestniczka .
Nie będę marudził, jeśli ktoś mnie oświeci, gdzie była informacja o tej imprezie.
Dodano: 20.09.2014 17:11    Przez: ~O!
Plakat z informacją o rajdzie jeżdził w autobusach MZK, była informacja w mediach,na stronach organizatorów poza tym zaproszenia poszły również do szkół dla dzieci i ich rodziców.
Dodano: 20.09.2014 18:37    Przez: ~zorientowany
a koszulek nie chcieli dawać
Dodano: 20.09.2014 20:07    Przez: ~rozgoryczona
Pojechałem warto było, pogodę zamówiłem była wyśmienita wrażenia z rajdu rowerowego było super, fajnie się jechało jak dla mnie droga była ok nie miałem się do czego doczepić. Oby więcej takich imprez.
Dodano: 20.09.2014 20:18    Przez: ~Maniek WLKP
Aaaaa czemu miała służyć ta impreza? Myślałem, że Masa Krytyczna to taki nacisk na miejscowe władze, żeby bardziej zadbały o trasy dla rowerzystów i na kierowców, żeby zaczęli zauważać, że człowiek na rowerze to nie śmieć drogowy. A tu jakiś taki sobie rajdzik ktoś urządza pod skrzydłami lokalnych bonzów. Naprawdę jest tak dobrze?
Dodano: 20.09.2014 21:17    Przez: ~dryniek
1 z 2
12>>