Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19146) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Dachował na polu

Dodano: 22.09.2014 10:43
Źródło: LM.pl

Konińska policja bada okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Szubianka, gm. Kleczew.

Wczoraj wieczorem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn samochód marki opel vectra zjechał nagle z jezdni i dachował. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj trafili do szpitala.

Na miejscu wypadku pojawiły się dwie jednostki straży pożarnej z Konina oraz OSP z Budzisławia Kościelnego. Poza pomocą poszkodowanym, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia przed ewentualnym powstaniem pożaru.  

fot. KM PSP Konin

  • Dachował na polu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

kit z samochodem ważne ze chłopaki zyją
Dodano: 22.09.2014 12:32    Przez: ~wiesniak
a "miastowi kierowcy " to może mają kulture? hahaha PN najmądrzejsze... Ty sam człowieku nie wiesz czym jeżdzisz. Zresztą najważniejsze jeżdzić ostrożnie i brac pod uwage nie tylko swoje bezpieczeństwo ale i innych kierowców. Pozdrawiam "miasto"
Dodano: 22.09.2014 12:46    Przez: ~obiektywny
Nie rozumiem czemu nie ma informacji o wypadku, który miał miejsce w Mikorzynie w sobotę(20.09.14 między godziną 21-szą a 22-gą z udziałem cysterny) była policja, straż, pogotowie. Iiiiiiiii......... żadnej informacji, dlaczego?
Dodano: 22.09.2014 12:16    Przez: ~Ciekawski
"badabada" - nowy wyraz w słowniku......
Dodano: 22.09.2014 11:04    Przez: ~zatrudnijcie korektor ...

KOMENTARZE

"badabada" - nowy wyraz w słowniku......
Dodano: 22.09.2014 11:04    Przez: ~zatrudnijcie korektor ...
Kurcze a czy gdzieś po drodze nie było brzozy ? Na drzwiach kierowcy wyrażnie widać ślady po wybuchu. Więc czegu tu szukać - wiadomo , że R maczali palce.
Dodano: 22.09.2014 12:19    Przez: ~witek jabol
"Konińska policja badabada okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Szubianka, gm. Kleczew." badabada - to chyba określenie jakiegoś nadzwyczajnego śledztwa prowadzonego w tej sprawie :P
Dodano: 22.09.2014 11:10    Przez: ~XXX
okoliczności są takie że Polska została Mistrzem Świata w siatkę no i takich dachowań wczoraj w nocy w całym kraju było wiele, reszte sami się domyślcie
Dodano: 22.09.2014 11:14    Przez: ~kordel łoker
W tych rejonach to normalne zachowanie wieśniaków którzy za grosz nie mają kultury osobistej to co dopiero na drodze. Jeżdzą swoimi lymuzynami spawanymi z 4 innych. Pozdrawiam wieś.
Dodano: 22.09.2014 11:42    Przez: ~TyżZeWsi
a "miastowi kierowcy " to może mają kulture? hahaha PN najmądrzejsze... Ty sam człowieku nie wiesz czym jeżdzisz. Zresztą najważniejsze jeżdzić ostrożnie i brac pod uwage nie tylko swoje bezpieczeństwo ale i innych kierowców. Pozdrawiam "miasto"
Dodano: 22.09.2014 12:46    Przez: ~obiektywny
Nie rozumiem czemu nie ma informacji o wypadku, który miał miejsce w Mikorzynie w sobotę(20.09.14 między godziną 21-szą a 22-gą z udziałem cysterny) była policja, straż, pogotowie. Iiiiiiiii......... żadnej informacji, dlaczego?
Dodano: 22.09.2014 12:16    Przez: ~Ciekawski
kit z samochodem ważne ze chłopaki zyją