Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18987) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 19oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 27.09.2014 09:30

Konińskie mini zoo żyje swoim rytmem. Zobaczcie jesień w parku im. F. Chopina w Koninie.  

 


 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pooglądaj sobie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A osły są ? bo jak tak to nie idę tam z moim dzieckiem na spacer
Dodano: 27.09.2014 12:01    Przez: ~Matka pis :P
Osły są wszędzie...... musiałabyś moja droga z domu nie wychodzić, bo zawsze na jakiegoś trafisz....... :)))))
Dodano: 27.09.2014 12:28    Przez: ~są
Te prawicowe miernoty nawet zwierzetom nie daja spokoju.
Dodano: 27.09.2014 14:06    Przez: ~Leon

KOMENTARZE

Swietne miejsce,dawno nie byłam tam.
Dodano: 27.09.2014 10:33    Przez: ~aneta z zatorza
W pażdzierniku w konińskim ZOO daniele będą miały bekowisko (gody danieli) osły natomiast w listopadzie będą już PO
Dodano: 28.09.2014 09:15    Przez: ~Q
A osły są ? bo jak tak to nie idę tam z moim dzieckiem na spacer
Dodano: 27.09.2014 12:01    Przez: ~Matka pis :P
Osły są wszędzie...... musiałabyś moja droga z domu nie wychodzić, bo zawsze na jakiegoś trafisz....... :)))))
Dodano: 27.09.2014 12:28    Przez: ~są
sama na siebie nie trafisz.
Dodano: 27.09.2014 18:04    Przez: ~oslica
Osły są wszędzie, a zwłaszcza p poznaniu i należą do pisu.
Dodano: 27.09.2014 13:30    Przez: ~spragniona oślica
Te prawicowe miernoty nawet zwierzetom nie daja spokoju.
Dodano: 27.09.2014 14:06    Przez: ~Leon
W Kuninie jest za to pełno osłów z PEŁO,mało tego to jeszcze ryczą głośno kopulując się POtajemnie w POrodzinie.
Dodano: 28.09.2014 11:38    Przez: ~wielbiciel PEŁO
avatar Wkrótce na bramie wejściowej zawiśnie napis,,Radnym z pis-uaru wstęp zabroniony-w celu zapobieżenia zgorszeniu".Może też być informacja o kopulujących zwierzętach i wtedy co? Ano nic, będą protesty i próby zamknięcia zwierzątek w zadaszonych klatkach-ku uciesze radnych wiadomego oszołomstwa.
Dodano: 27.09.2014 14:46    Przez: Krewa
W parku można spotkać piękne wiewiórki. Teraz zajmują się akurat zbieraniem orzechów. Jeżeli zaczną kopulować co o tej porze roku mało prawdopodobne to można zainteresować dzieci czym innym.
Dodano: 27.09.2014 16:14    Przez: ~Qń
na zatorzu tez jest ZACHWASZCZONE NIEOSWIETLONE ! czyz to tez ZOO no i baranow nie brakuje .........