Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18712) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Premier w Koninie

Dodano: 11.10.2014 18:02
Źródło: LM.pl

O polityce rządu wobec seniorów mówiła w Koninie premier Ewa Kopacz. Prezes Rady Ministrów w zbliżających się wyborach samorządowych udzieliła oficjalnie poparcia Małgorzacie Waszak.

Ewa Kopacz przyjechała do Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, żeby spotkać się z przedstawicielami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Opowiedziała im planach swojego rządu, ale musiała też zmierzyć się z pytaniami samych seniorów. A ci dopytywali o waloryzację emerytur i rent, służbę zdrowia oraz programy rządowe skierowane do ich grupy wiekowej.

Pani premier przyznała, że w Koninie jest po raz pierwszy. Obiecała jednak seniorom, że jeśli będą chcieli się z nią jeszcze spotkać, chętnie przyjedzie do Uniwersytetu Trzeciego Wieku, żeby porozmawiać z nimi jako lekarz.

Poza spotkaniem z seniorami, Ewa Kopacz udzieliła też politycznego wsparcia Małgorzacie Waszak, kandydatce PO na prezydenta Konina. 

  • IMG_0160
  • IMG_0092
  • IMG_0097
  • IMG_0101
  • IMG_0102
  • IMG_0106
  • IMG_0117
  • IMG_0121
  • IMG_0123
  • IMG_0124
  • IMG_0125
  • IMG_0132
  • IMG_0137
  • IMG_0145
  • IMG_0147
  • IMG_0155
  • IMG_0158

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Na pewno na Panią Waszak nie zagłosuje...
Dodano: 11.10.2014 18:54    Przez: ~marco
Dajcie godna prace ....i godne warunki do zycia ludziom......a nie jakies cyrki odprawiacie...... 9 rok na emigracji.......z tesknota za Polska....
Dodano: 11.10.2014 18:17    Przez: ~auslander
PO-parcie Pani Kopacz z pewnością Waszakowej nie POmoże !!!
Dodano: 11.10.2014 18:34    Przez: ~AL-FRD
Przeglądając zdjęcia trudno się zgodzić, że to tylko przedstawiciele uniwersytetu trzeciego wieku. nie wiem skąd ściągnięto tych młodych łebków do robienia tłoku. Artykuł nie zawiera informacji o treści ewentualnych pytań. Spotkanie zrobiono w tajemnicy przed mieszkańcami. Czego się boją, czyżby kandydatka na prezydenta miasta już izolowała się (tak jak cała ta formacja) od społeczeństwa. Dlaczego zignorowano obecnego Prezydenta- gospodarza terenu. Podobnie uczynił Tusk spotykając się ze swymi kolesiami kilka lat temu na boisku przy szkole. Szanowna władzo kultury nigdy dość! My to docenimy kartką wyborczą
Dodano: 11.10.2014 18:31    Przez: ~Zdegustowany koninian ...
skoro o seniorach mowa to premier już widzi że to miasto się starzeje i nie ma perspektyw dla młodych?
Dodano: 11.10.2014 18:23    Przez: ~mieszko

KOMENTARZE

Dajcie godna prace ....i godne warunki do zycia ludziom......a nie jakies cyrki odprawiacie...... 9 rok na emigracji.......z tesknota za Polska....
Dodano: 11.10.2014 18:17    Przez: ~auslander
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że konińska PO ma przygotowany kompleksowy program w tym zakresie
Dodano: 11.10.2014 19:43    Przez: ~Zorientowany
Jak mogą dać pracę w kraju jak sami uciekają za granicę.
Dodano: 11.10.2014 19:53    Przez: ~Rafał
Pani Premier wygląda jak figura z wosku w Muzeum w Międzyzdrojach..
Dodano: 11.10.2014 21:49    Przez: ~Lok
Weź sie do pracy w Polsce. A nie siedzisz i marudzisz :)
Dodano: 11.10.2014 23:44    Przez: ~Iza
dupowłaz
Dodano: 12.10.2014 06:20    Przez: ~phi
przyznaj się że jesteś z PO i nie gadaj głupstw! nasz kraj ma kompleksowy program na to tyle lat a jednak wszyscy nadal wyjeżdżają a dlaczego? bo PO ma tylko plany tych programów. po co dawać pracę młodym, lepiej podnieść podatki. ludzie nie mają pieniędzy? co z tego, my mamy. takie jest wasze myślenie. dziwie się że są ludzie którzy obecnie są chyba ociemniali bo głosują na was. precz z platformą! precz z pisem! tylko bezpartyjni kandydaci mogą coś zdziałać.
Dodano: 12.10.2014 12:49    Przez: ~konkonkon
Kto od zawsze w Koninie dał godną prace ktp rządzi w Koninie do zawsze i stworzył godne warunki do życia ciekawe dlaczego wszyscy wyjeżdżają z Konina który jest tak dobrze rządzony i wszyscy są zadowoleni !!!! KTO W KONINIE RZĄDZI IIII
Dodano: 13.10.2014 11:27    Przez: ~Koninianin
Zgadzam sie w 100%. Ponad 7 lat poza Polska i nie zapowiada sie na szybki powrot...o ile w ogole. Gdzie praca dla ludzi w zawodzie medycznym, gdzie godne warunki finansowe i mieszkaniowe?... Poki co na pewno nie w Polsce..
Dodano: 21.11.2014 23:39    Przez: ~Ona
skoro o seniorach mowa to premier już widzi że to miasto się starzeje i nie ma perspektyw dla młodych?
Dodano: 11.10.2014 18:23    Przez: ~mieszko
To dobrze, że Platforma Obywatelska, premier Kopacz i kandydatka Waszak interesują się seniorami - mają mój głos
Dodano: 11.10.2014 19:36    Przez: ~Emerytka
wow - ale show .....
Dodano: 11.10.2014 18:28    Przez: ~pL
Przeglądając zdjęcia trudno się zgodzić, że to tylko przedstawiciele uniwersytetu trzeciego wieku. nie wiem skąd ściągnięto tych młodych łebków do robienia tłoku. Artykuł nie zawiera informacji o treści ewentualnych pytań. Spotkanie zrobiono w tajemnicy przed mieszkańcami. Czego się boją, czyżby kandydatka na prezydenta miasta już izolowała się (tak jak cała ta formacja) od społeczeństwa. Dlaczego zignorowano obecnego Prezydenta- gospodarza terenu. Podobnie uczynił Tusk spotykając się ze swymi kolesiami kilka lat temu na boisku przy szkole. Szanowna władzo kultury nigdy dość! My to docenimy kartką wyborczą
Dodano: 11.10.2014 18:31    Przez: ~Zdegustowany koninian ...
PO-parcie Pani Kopacz z pewnością Waszakowej nie POmoże !!!
Dodano: 11.10.2014 18:34    Przez: ~AL-FRD
Małgorzata Waszak jest najlepszym kandydatem na prezydenta Konina
Dodano: 11.10.2014 20:17    Przez: ~Koninianin z urodzen
trudno przewidzieć czy nadaje się na prezydenta czy nie ale że ta formacja i te poprzednie przez 25 lat wolności zniszczyli to co ludzie po wojnie odbudowali to tak jak by przeszła prze Polske III wojna światowa czekam na komentarze
Dodano: 12.10.2014 06:24    Przez: ~babas
Na trzecim zdjęciu prawdziwi9 konińscy seniorzy; Lorek,Pawlak,Steinke i ministrant Nowak.
Dodano: 11.10.2014 18:40    Przez: ~tak czy owak
No i co z tego? Bardzo dobrze, że interesują się problemami ludzi starszych, niedługo sami znajdą się na ich miejscu
Dodano: 11.10.2014 19:52    Przez: ~Młody z Konina
Nowaka zostaw, bo właśnie z seniorami pracuje w Koninie bardzo dobrze. Brawo Witek!
Dodano: 11.10.2014 23:42    Przez: ~J.S.
Na pewno na Panią Waszak nie zagłosuje...
Dodano: 11.10.2014 18:54    Przez: ~marco
A ja i cała moja rodzina na pewno na panią Waszak zagłosujemy...... i na Mateusza Cieślaka
Dodano: 11.10.2014 19:59    Przez: ~Stary_Konin
A ja TAK!!!! Najlepszy z kandydatów!!!
Dodano: 13.10.2014 12:16    Przez: ~Jacek
A gdzie ministrant Nowak? Bo ten młody w okularkach jest...
Dodano: 11.10.2014 19:00    Przez: ~leser
Dobrze, że nie było czerwonego dywanu bo byłaby skucha...:)
Dodano: 11.10.2014 19:03    Przez: ~laop
-nie było czerwonego dywanu i w ogóle czerwone było w cieniu....
Dodano: 11.10.2014 19:16    Przez: ~pawellllllllllll
ej, ale gdzie ty widzisz czerwone? myślałem ze premier to opozycja dla czerwonych a nie koleżanka... Myliłem sie?
Dodano: 14.10.2014 18:04    Przez: ~m
Merytoryczna i potrzebna debata w Koninie! Brawo dla PO za zorganizowanie spotkania i zainteresowanie emerytami