Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17836) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (1)Sensacja w Pucharze Polski, KKF Automobile Torino ... (0)

Palikot dla strażaków

Dodano: 28.10.2014 11:15
Źródło: LM.pl

Janusz Palikot przyjechał dzisiaj do Goliny wspierać posła Jacka Kwiatkowskiego, który startuje w wyborach na burmistrza tego miasta.

Przed golińską remizą Ochotniczej Straży Pożarnej panowie zaprezentowali pomysł ubezpieczenia wszystkich strażaków ochotników od wypadków, do których może dojść podczas działań ratowniczych. Nie potrafili jednak podać precyzyjnie kosztów przyjęcia takiego rozwiązania, myląc przy okazji kwotę odszkodowań, którą obarczony byłby ubezpieczyciel, z kosztami ubezpieczenia. Nie znali też liczby strażaków ochotników w całym kraju ani nawet na terenie powiatu konińskiego.

Wybór miejsca na ogłoszenie tej inicjatywy nie był przypadkowy, bowiem Jacek Kwiatkowski, poseł Twojego Ruchu, startuje w wyścigu do fotela burmistrza Goliny. Polityk mieszka tam od pewnego czasu, stamtąd pochodzi też jego żona. Głosy strażaków ochotników to pokaźny kapitał polityczny.

Janusz Palikot wykorzystał okazję, by ogłosić, że jego ruch osiągnął olbrzymi sukces, bowiem podczas kampanii przed tegorocznymi wyborami samorządowymi wszystkie niemal partie mówią o ograniczeniu kadencyjności wójtów, burmistrzów i prezydentów oraz posłów. - To pomysł, z którym do tej pory nie mogliśmy się przebić – poinformował.

  • Palikot dla strażaków
  • Palikot dla strażaków

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gdyby nie dziennikarze, to nikt by nie wiedział, że byli. Zainteresowanie zerowe, potwierdzające sondaże.
Dodano: 28.10.2014 13:46    Przez: ~Lok.
Niczego nie ukończył. Jak można zagłosować na kogoś kto oszukuje że ma wyższe wykształcenie. Ubliża tym samym wszystkim tym osobom które studia skończyły.
Dodano: 28.10.2014 12:42    Przez: ~Kamil S.
Uczciwie ludzie o tej godzinie pracują, a nie udzielają wywiadów.
Dodano: 28.10.2014 14:16    Przez: ~petrus
Mina Kwiatkowskiego na 2 zdjęciu - bezcenna :) A tak poważnie to jakie to ma związki z gminą Golina?
Dodano: 28.10.2014 11:31    Przez: ~Koniniak
A gdzie jest Matu..szewski ?A zapomniałam - ewakuował się niedawno bo by go do Rady miasta nie wystawili. A przy okazji wzywam Pana Matu.szewskiego aby okazał dyplom ukończenia Politechniki - bo na fejsie ma wpisane że ją ukończył !!!
Dodano: 28.10.2014 11:54    Przez: ~Anita

KOMENTARZE

Mina Kwiatkowskiego na 2 zdjęciu - bezcenna :) A tak poważnie to jakie to ma związki z gminą Golina?
Dodano: 28.10.2014 11:31    Przez: ~Koniniak
Czy w programie dla goliny jest zniszczenie kosciolow katolickich i zdjecie krzyzy ze szkol ?
Dodano: 28.10.2014 11:44    Przez: ~ciekawy
Mina kolaboranta PEŁO Paligłupa mówi wszystko!Won spieprzaj zwyrodnialcu i dalej baw się penisem i POpijaj małpki .
Dodano: 28.10.2014 12:47    Przez: ~Q
Gdyby nie dziennikarze, to nikt by nie wiedział, że byli. Zainteresowanie zerowe, potwierdzające sondaże.
Dodano: 28.10.2014 13:46    Przez: ~Lok.
Uczciwie ludzie o tej godzinie pracują, a nie udzielają wywiadów.
Dodano: 28.10.2014 14:16    Przez: ~petrus
Pierwsze slysze zeby Palikot niszczyl koscioly. Natomiast zdjecie krzyzy to dobry pomysl dlatego ze to szkoly publiczne a nie wyznaniowe.
Dodano: 28.10.2014 18:02    Przez: ~QQ
avatar buahahaha,sam paligłup nazwał kwiatka przgłupem podczas protestu rodziców dzieci niepełnosprawnych w sejmie, i tu się z tą diagnozą paligłupa w 100% zgadzam
Dodano: 28.10.2014 21:25    Przez: Tomasz Kobrzycki
Moderator Jarek Matuszewski w ten sposób dziękuje panu za wieloletnią współpracę w Ruchu Palikota.Ten wpis "niczego nie ukończył.." dotyczył jego osoby i chyba braku jego wykształcenia. Ale ,co się nie robi dla kolegów....,ale on tak już ma .W pogoni za stołkiem gnoi wszystkich.
Dodano: 28.10.2014 21:35    Przez: ~edek
A gdzie jest Matu..szewski ?A zapomniałam - ewakuował się niedawno bo by go do Rady miasta nie wystawili. A przy okazji wzywam Pana Matu.szewskiego aby okazał dyplom ukończenia Politechniki - bo na fejsie ma wpisane że ją ukończył !!!
Dodano: 28.10.2014 11:54    Przez: ~Anita
Niczego nie ukończył. Jak można zagłosować na kogoś kto oszukuje że ma wyższe wykształcenie. Ubliża tym samym wszystkim tym osobom które studia skończyły.
Dodano: 28.10.2014 12:42    Przez: ~Kamil S.
Lepiej podpisz się SLD a nie Anita. Dobrze wiemy komu nie w smak jest obywatelska kontrola.
Dodano: 28.10.2014 13:42    Przez: ~rozeznany
Oj - jaka szybka reakcja. Zniknęła Politechnika z fejsa. Gdzie teraz jesteś dobrze poinformowany Kolego Jarka ???
Dodano: 28.10.2014 18:44    Przez: ~Druga koleżanka 1
znam go i wiem, ze nie konczyl...
Dodano: 30.10.2014 10:48    Przez: ~R
6 kandyduje na burmistrza zgadnijcie kto wygra :D?
Dodano: 28.10.2014 12:11    Przez: ~TikTak
Wygra ten, kto uzyska najwięcej głosów. Jestem tego pewny.
Dodano: 29.10.2014 08:53    Przez: ~zwolennik nowej lewic ...
Bardzo rzadko widuje się tak tendencyjne artykuły. Komu była nie w smak wizyta Palikota?. Nie jestem zwolennikiem tej partii ale p.Kwiatkowski kilka rzeczy zrobił i to nieźle. Może warto się nad nim zastanowić. Jedno co jest pewne - posłowanie mu mózgu nie rozbełtało. Nadal jest zwykłym stonowanym człowiekiem. Myślę, że walka wyborcza powinna polegać na mówieniu, co chciałbym zrobić a nie krytykowaniu i opluwaniu konkurencji.
Dodano: 29.10.2014 08:58    Przez: ~zwolennik nowej lewic ...
Kwiatkowski- czy ty jesteś synem harcerza Kwiatkowskiego?
Dodano: 28.10.2014 12:47    Przez: ~janka
Tym panom już dziękujemy. Ich wybór był wielkim nieporozumieniem. Nie chcemy poziomu szamba w naszym życiu, nie chcemy całkowitej demoralizacji ,braku poszanowania zasad współżycia społecznego oraz chamstwa. To w ogóle nie powinno się zdarzyć w naszym pięknym kraju. Wyborcy pokażą wam przy urnach wyborczych , że wasze miejsce jest poza nami
Dodano: 28.10.2014 13:21    Przez: ~Iza
Kolejny show i dwaj cyrkowcy na arenie. Poseł myśli, że pomacha gumową sikawką jak jego kolega przed sejmem i wygra wybory. Golina to nie tacy głupi ludzie jak się wam wydaje. Dajmy wreszcie szanse ludziom pochodzącym z Goliny i w niej żyjącym.
Dodano: 28.10.2014 13:56    Przez: ~plebs
szkoda tylko,że strażacy sami zbierają podpisy pod projektem ustawy i sami wyszli z inicjatywą. Partia złapała pomysł i realizuje go jako swój?
Dodano: 28.10.2014 18:12    Przez: ~zainteresowany
Wymien, prosze inna partie ktora poparla pomysl strazakow ?
Dodano: 28.10.2014 18:53    Przez: ~QQ
Nie chcemy was w golinie
Dodano: 28.10.2014 19:29    Przez: ~ja
Durczyński na burmistrza!!!!
Dodano: 28.10.2014 21:43    Przez: ~joł
W Koninie mu się nie udało to myśli, że w Golinie. Parcie na stołek ma wielkie.Trochę już posmakował brać kase za swe lenistwo. Na szczęście ludzie w Golinie nie takie głupie jak on sobie myśli, a jeszcze te lansowanie się z tą różową kukwą krasnystawską nic dobrego mu nie wróży.
Dodano: 28.10.2014 23:05    Przez: ~kuzia
1 z 3
123>>