Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18726) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 8.11.2014 09:22
Są wszędzie. Przed wyborami samorządowymi pokazują się w najróżniejszych miejscach. Obok siebie, bez względu na opcję polityczną. Zobaczcie, jak wygląda Konin przed wyborami samorządowymi. 
 
 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pooglądaj sobie,   wybory 2014,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

wydaje mi się ze większość z tych kandydatów już była i się NIE SPRAWDZIŁA ZRESZTĄ NAWET NIE WIEDZA ILU JEST W KONINIE BEZROBOTNYCH RZUCAJĄ TYLKO PROCENTOWO JAK NA BUTELKACH ALKOHOLU BO LUDZIE SIĘ NIE LICZĄ TYLKO KASA I STAŁA POSADKA
Dodano: 8.11.2014 13:46    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
GŁOSUJMY NA AKTYWNYCH nie na tych co mają pieniądze !!!
Dodano: 8.11.2014 10:49    Przez: ~zwolennik zmian
Precz ze starymi dziadami.to juz tematyka zusu i grabarza.wybierajcie mlodych bo miasto gnije w lapach dzialaczy prlu.
Dodano: 8.11.2014 11:49    Przez: ~obodzta sie
Szkoda słów Pani Itman z PIS niec nie zrobiła dobrego dla miasta . Ludzie nie dajcie się nabrać na te hasła wyborcze
Dodano: 8.11.2014 09:52    Przez: ~Rzepka
No i pooglądałem sobie! Znów widzę te same gęby, z obecnej ,,władzy " naszego miasta. Jak im nie wstyd się lansować zgranymi i niewykonanymi obietnicami! Czas zmienić wizerunek Konina, poprzez zmianę twarzy tego miasta. Oni niech posprzątają swoje banery.
Dodano: 8.11.2014 09:53    Przez: ~Piotr 1960

KOMENTARZE

jakość Waszych filmów jak i ich montowanie są na poziomie zerówki !
Dodano: 08.11.2014 09:48    Przez: ~xxx
Wilczewski to jedyny Ziemianin, reszta to Kosmici.
Dodano: 08.11.2014 09:49    Przez: ~E.T.
E.T. lubić Ziemianina Wilczewskiego. Nie lubić reszty kosmitów.
Dodano: 08.11.2014 13:34    Przez: ~E.T.
Wilku, dobry ten krawat. Wyróżniasz się.
Dodano: 08.11.2014 09:50    Przez: ~Marek
Szkoda słów Pani Itman z PIS niec nie zrobiła dobrego dla miasta . Ludzie nie dajcie się nabrać na te hasła wyborcze
Dodano: 08.11.2014 09:52    Przez: ~Rzepka
No i pooglądałem sobie! Znów widzę te same gęby, z obecnej ,,władzy " naszego miasta. Jak im nie wstyd się lansować zgranymi i niewykonanymi obietnicami! Czas zmienić wizerunek Konina, poprzez zmianę twarzy tego miasta. Oni niech posprzątają swoje banery.
Dodano: 08.11.2014 09:53    Przez: ~Piotr 1960
Czy stawianie przyczepek (jak zwał tak zwał) na trawniku nie jest karalne? Mnie wydaje się, że straż miejska unika problemu.
Dodano: 08.11.2014 09:54    Przez: ~zielony
POCZUŁEM SIĘ JAK BYM OGLĄDAŁ LISTY GOŃCZE !!!!!
Dodano: 08.11.2014 09:57    Przez: ~WYOBRAŹNIA
Wilku trzyma pion.
Dodano: 08.11.2014 10:02    Przez: ~Wilk na prezia
ja szanuje Wilka jedyny z ludzkim podejściem do problemów
Dodano: 08.11.2014 10:21    Przez: ~parafianka Sw. Wojcie ...
CZY ADAŚ WYLECIAŁ Z PIS CZY NIE WYLECIAŁ
Dodano: 08.11.2014 10:03    Przez: ~OTO JEST PYTANIE
nie no Darek jak w filmie James Bond ;-)
Dodano: 08.11.2014 10:08    Przez: ~skojarzenie
1 z 3
123>>