Dzisiaj jest piątek 24 stycznia 2020, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21472) SPORT FORUM FIRMY (5457) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Katarzyna Motyl znów w Koninie. Jej Ostrovia pokon ... (0)Brzeźno. Ponad 600 kg nakrętek od całej szkoły dla ... (1)

Nasze samorządy - Konin

Dodano: 11.11.2014 12:00
Źródło: LM.pl

Prezentujemy samorządy gminne, miejskie i powiatowe, którym kończy się kadencja Za chwilę wybierzemy radnych, gospodarzy miast i gmin na następne cztery lata.

Tymczasem u nas galeria samorządów z gmin i miast powiatu konińskiego, kolskiego, słupeckiego i tureckiego. Zobaczcie kto Was reprezentował przez minione cztery lata. Dzisiaj region koniński.

Nasze samorządy - Konin
następny >>
Slajd 1/14

Rada Miasta Konina

możesz używać klawiszy lewo/prawo na swojej klawiaturze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nasze samorządy,   galeria zdjęć,   wybory 2014,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Właśnie bandy narodowców i onr rozwalają Warszawę. Takie mają pojęcie o Niepodległości zwolennicy Dudka. Żadnych DUDKÓW w Koninie NIGDY NIE BĘDZIE. A zdjęciem z karabinem strasz sobie dziobaku swoje dzieci.
Dodano: 11.11.2014 17:25    Przez: ~wkurzony-mieszkaniec
Na listach SLD i PO jest więcej bezpartyjnych niż na listach innych komitetów. Z tym że na liście PIS są same partyjniaki wskazane przez HOFMANA pierwszego lotnika samochodowego w Polsce.
Dodano: 11.11.2014 17:32    Przez: ~Nagaprawda
rolnicy zwróćcie uwagę na listę psl -u do sejmiku woj woj wlkp niby partia chłopska a ani jednego rolnika na liście
Dodano: 11.11.2014 13:00    Przez: ~chłop
W Koninie jaka rada,takie efekty - ale to już było , i nie wróci więcej......towarzysz sekretarz POP PZPR-BIAŁKOWSKI po raz ostatni?-jest nadzieja,że ten ĆWOK po raz ostatni nadstawił się do zdjęcia
Dodano: 11.11.2014 13:26    Przez: ~zx
Wam się, prawaczki, coś myli w pojęciach. Samorząd i Prezydent Miasta są od budowania, nie od rozwalania. Szczęśliwie Dudek ma poparcie w granicy błędu statystycznego.
Dodano: 11.11.2014 13:50    Przez: ~KKS

KOMENTARZE

Pamiętajcie to ONI biorą naszą kasę za friko. ONI gdy chcecie prowadzić działalność gospodarczą czy inną zarobkową wam kłody rzucają. ONI czynią PKB Polski niskim bo ich produkcja polega na zaciąganiu kredytów w UNI czy w społeczeństwie polskim.ONI produkują tony makulatury archiwizowanej.W naszym kraju nie wybory lecz rewolucja jest potrzebna.Nie idę na wybory ale gdy rewolucja będzie to i ja wyjdę by w niej uczestniczyć.
Dodano: 11.11.2014 12:20    Przez: ~Eh
Tomuś nie chlaj już dzisiaj. Swoje wypiłeś w kombinacie.
Dodano: 11.11.2014 17:27    Przez: ~Marian
avatar Proponuję oddać swój głos w wyborach samorządowych tym, którzy zobowiązali się zlikwidować tak znienawidzoną przez społeczeństwo Straż Miejską oraz dla prawdziwego podniesienia bezpieczeństwa na drogach zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydać na infrastrukturę drogową. Nie głosujmy na tych co chcą nas golić fotoradarami !!!
Dodano: 12.11.2014 11:56    Przez: noidupazbita
chcialbym prosic aby w przyszlej kadencji ozywiono rynek miasta, tam absolutnie nic nie ma, pustostany,ciucholandy apteka i salony gsm zero zycia, niech serce miasta zacznie bic, zrobice cokolwiek to wstyd, w ostrowie (podbnej wielkosci miasto) jest zupełnie inaczej !
Dodano: 11.11.2014 12:37    Przez: ~apel
staruchy nie latają do madrytu samochodami
Dodano: 12.11.2014 22:50    Przez: ~lomo
rolnicy zwróćcie uwagę na listę psl -u do sejmiku woj woj wlkp niby partia chłopska a ani jednego rolnika na liście
Dodano: 11.11.2014 13:00    Przez: ~chłop
W Koninie jaka rada,takie efekty - ale to już było , i nie wróci więcej......towarzysz sekretarz POP PZPR-BIAŁKOWSKI po raz ostatni?-jest nadzieja,że ten ĆWOK po raz ostatni nadstawił się do zdjęcia
Dodano: 11.11.2014 13:26    Przez: ~zx
avatar Z takim bagażem, jak popierający tow. sekretarza szubrawiec hofman-ma nikłe szanse i tak mu dopomóż bóg, na którego powołuje się przy byle okazji.
Dodano: 11.11.2014 14:13    Przez: Krewa
moj program wyborczy jak mnie znow wybierzecie kochani wyborcy zmienic auto na nowsze bmw wyremontowac dom jezdzic z rodzina na wczasy co najnniej dwa razy do roku. Wasz bardzo drogi radny
Dodano: 11.11.2014 14:21    Przez: ~wasz radny
Szanowni wyborcy!Przy urnach wyborczych pamiętajcie kto zlikwidował SP 5 w Koninie - koalicja SLD i PO.
Dodano: 11.11.2014 14:54    Przez: ~nauczyciel
Likwidację szkoły przygotował Wilczewski. I to jedyna jego zasługa w czasie dwóch lat prezydentury.
Dodano: 11.11.2014 17:35    Przez: ~też_nauczyciel
Darek chciał 5 ratować ale go załatwili bo karty były już dawno rozdane dla pwsz
Dodano: 11.11.2014 17:41    Przez: ~rodzic
Kłamiesz rodzicu. Wilczewski jest odpowiedzialny z likwidację szkoły nr 5. Prowadził z nami rozmowy ale nie gwarantował nam pracy. Dopiero naprawił to następca.
Dodano: 11.11.2014 18:14    Przez: ~SP5nauczyciel
wolne żarty to dlaczego dyrektor uciekł gdzie pieprz rośnie Pan Wilczewski był ofiarą układu dopiero to widzieliśmy po czasie a ci co go wystawili zostaną ukarani w wyborach
Dodano: 11.11.2014 22:14    Przez: ~nauczyciel z 5
W Kaliszu w dniu wczorajszym otwarto nowoczesny Ośrodek Radioterapii, który będzie przyjmował około 1000 osób rocznie za pieniądze województwa i środki unijne. A ja się pytam 2 lata PO współrządziła Koninem - władze wojewódzkie PO, rząd PO jakie środki udało się pozyskać na inwestycje w Koninie -żadne. Dość - nie głosujmy na partie PO , PiS, SLD czas na zmiany , czas na bezpartyjnych.
Dodano: 11.11.2014 15:18    Przez: ~jadzia
Na listach SLD i PO jest więcej bezpartyjnych niż na listach innych komitetów. Z tym że na liście PIS są same partyjniaki wskazane przez HOFMANA pierwszego lotnika samochodowego w Polsce.
Dodano: 11.11.2014 17:32    Przez: ~Nagaprawda
Każdy narzeka i biadoli a nasi radni w Sompolnie załatwili nam parkomaty !!!! i co można coś zrobić dla mieszkańców !!!!!!
Dodano: 11.11.2014 16:23    Przez: ~fan
najwyższy czas na ludzi wartościowych a nie kolesiostwo i własne często idiotyczne interesy ...