Dzisiaj jest poniedziałek 13 lipca 2020, imieniny: Irwina, Margarety, Sary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17628) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (13)Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)

Wykorzystał małoletnią

Dodano: 14.11.2014 12:52
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące trafił do aresztu 45-letni mieszkaniec Konina, podejrzany o dopuszczenie się czynu lubieżnego wobec dwunastolatki.

W połowie października mężczyzna zwabił do swojego mieszkania, poznaną przez internet, dziewczynkę i tam miało dojść do przypisywanego mu przestępstwa. - Sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące – poinformował naszą redakcję Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Policja ustala, czy mężczyzna spotykał się jeszcze z innymi nieletnimi.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

fajnie wygląda ten artykuł ze zdjęciem Waszkowiaka. Wiwat automaty
Dodano: 14.11.2014 13:07    Przez: ~asdf
i ciach jaja trach i po sprawie
Dodano: 14.11.2014 13:07    Przez: ~red
Przecież on już stamtąd nie wyjdzie... W więzieniu znają się na leczeniu pedofilii...
Dodano: 14.11.2014 13:34    Przez: ~Kolejorz
Teraz koleś przejdzie bolesne leczenie pedofilii ;)
Dodano: 14.11.2014 13:48    Przez: ~Jaaaa :D
teraz jego wykorzystaja w pierdlu
Dodano: 14.11.2014 13:35    Przez: ~ibuyvg

KOMENTARZE

i ciach jaja trach i po sprawie
Dodano: 14.11.2014 13:07    Przez: ~red
teraz jego wykorzystaja w pierdlu
Dodano: 14.11.2014 13:35    Przez: ~ibuyvg
Rudy oszust kiedy pchał sie do koryta nie tylko klękał ale obiecał kastrować pedofilów tymczasek pedofile w Polsce sa POd specjalnym nadzorem
Dodano: 14.11.2014 16:39    Przez: ~Adam
Oj tak pod nadzorem biskupow Adamie
Dodano: 14.11.2014 19:39    Przez: ~Leon
80 % pedofilii to księża
Dodano: 17.11.2014 14:33    Przez: ~80 % pedofilii to ksi ...
fajnie wygląda ten artykuł ze zdjęciem Waszkowiaka. Wiwat automaty
Dodano: 14.11.2014 13:07    Przez: ~asdf
Nie ma szczęścia Waszkowiak w tym tygodniu :))) Najpierw członek komitetu honorowego - Hofman madrycki, a teraz gra skojarzeń... W zasadzie powinien LM pogonić za to ;)))
Dodano: 14.11.2014 15:05    Przez: ~to ja
uciąć przy samej D***E !!!!
Dodano: 14.11.2014 13:12    Przez: ~viola
prokurator ? ło matko co za dewiacje mają
Dodano: 14.11.2014 13:19    Przez: ~foto mówi wszystko
Na wp już od rana widnieje informacja o tym incydencie. Brawo LM
Dodano: 14.11.2014 13:21    Przez: ~wstydzcie się
to ten co na zdjeciu troszke 2 zanczne
Dodano: 14.11.2014 13:31    Przez: ~aaaa
Wstrętny zboczeniec.Karać ich zawsze surowo !
Dodano: 14.11.2014 13:33    Przez: ~Natalia
Przecież on już stamtąd nie wyjdzie... W więzieniu znają się na leczeniu pedofilii...
Dodano: 14.11.2014 13:34    Przez: ~Kolejorz
kolega ma małe pojęcie więziennictwie. czasy w których tępiłosię takich zwyrodnialców dawno minęły
Dodano: 14.11.2014 15:20    Przez: ~aa
Teraz koleś przejdzie bolesne leczenie pedofilii ;)
Dodano: 14.11.2014 13:48    Przez: ~Jaaaa :D
a tyle dziwek w potrzebie