Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18046) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Powrót ludowców do starostwa

Dodano: 21.11.2014 12:43
Źródło: LM.pl

Stanisław Bielik zostanie starostą a Janusz Stankiewicz przewodniczącym Rady Powiatu Konińskiego, wynika z umowy koalicyjnej podpisanej dzisiaj w obecności dziennikarzy przez reprezentantów PSL, SLD i Nowoczesnego Powiatu.

Wobec jedenastu mandatów, zdobytych przez PSL w 25-osobowej radzie, nie mogło być inaczej: kandydatem koalicji na starostę jest Stanisław Bielik, prezes zarządu tej partii w powiecie konińskim. Koalicjanci umówili się, że przewodniczącym rady pozostanie Janusz Stankiewicz z SLD – Lewica Razem, a po jednym wiceprzewodniczącym desygnują PSL i Nowoczesny Powiat. To ostatnie ugrupowanie wyznaczy na tę funkcję zapewne Andrzeja Perkowskiego, który pełni ją również obecnie i w imieniu NP podpisywał dzisiaj umowę koalicyjną. Ludowców we władzach rady będzie najprawdopodobniej reprezentował Wiesław Bednarek, kandydat na szefa klubu radnych PSL, również obecny przy podpisywaniu umowy.

następna
strona 1/2

  • Powrót ludowców do starostwa
  • Powrót ludowców do starostwa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

WRÓCIŁO ŚREDNIOWIECZE
Dodano: 21.11.2014 12:55    Przez: ~ŻAL
Gumofilc z zapijaczonym obliczem pod dyktando SBeka będzie władał powiatem w imieniu ogłupiałych wyborców za pomocą TVN-u i g...a wybiórczego.Vickiem będzie niedoszły burmistrz Rychwalski oczywiście z PEESEL.
Dodano: 21.11.2014 13:31    Przez: ~Q
same dziadki.. masakra
Dodano: 21.11.2014 13:05    Przez: ~jaro
Znów żenujący poziom towarzyszy ludowców będzie wytyczał bieg powiatu "kunińskiego" (jak mówi myster Bielik)
Dodano: 21.11.2014 13:57    Przez: ~wstyd!!!
Po co nam te powiaty?Pewnie, żeby przeżerały pieniądze, a partyjna brać miała dostęp do koryta! W Koninie mamy dwa wydziały komunikacji, dwa nadzory budowlane, dwa wydziały drogownictwa, a starczyłby jeden. Dobrze, że kominiarz jest jeden.
Dodano: 21.11.2014 14:05    Przez: ~koluś

KOMENTARZE

O Boże !!!
Dodano: 21.11.2014 14:09    Przez: ~brk słów
I znowu tyn ze służby rolnej z Goliny bydzie żundził powiatym kuninskiym !!! Rozpieprzyć te powiaty , po co kolejne miejsca dla kolesiuw i innych pociotkuf !
Dodano: 21.11.2014 14:27    Przez: ~Łun
No to w powiecie mamy wiochę. Sorry wszyscy z PSLu, ale nie Bielik.
Dodano: 21.11.2014 14:56    Przez: ~wiki
Układy to są i będą niezależnie od tego ,kto będzie rządził tym powiatem , czy miastem. Powstaną nowe miejsca pracy dla członków rodzin radnych i kolegów z partii i tak to się będzie toczyć dalej i dalej, a podatnik będzie płacił podatki na utrzymanie elit. Tak to właśnie wygląda w Polce, smutne to jest cholernie , ale niestety prawdziwe.
Dodano: 21.11.2014 15:22    Przez: ~xxxxxxxxxx
Ludzie a co sie dzieje z filozofem MegaMózgiem wielki działacz Ludowców???????
Dodano: 21.11.2014 16:07    Przez: ~Witos
czyli nic się nie zmienia , zostaje wszystko po staremu ; bezrobocie, dziurawe drogi i brak perspektyw na przyszłość
Dodano: 21.11.2014 16:12    Przez: ~jurek
Czyli znów ludzie bez pomysłu na zmiany w regionie, ale co tam przez cztery latka dobrą kaskę co miesiąc się weźmie do ręki,a naród niech robi za 1500 zł miesięcznie
Dodano: 21.11.2014 16:17    Przez: ~olo
Ten przystojniak w okularach wygląda jakby jakiś plan już sobie w głowie układał.
Dodano: 21.11.2014 16:25    Przez: ~Romeo i piękna Ewa J ...
PO Waszakowej to nawet Orzeł z Rychwała będzie lepszy!!!!
Dodano: 21.11.2014 16:37    Przez: ~PRAWDA
Dziamara esbek jeden nic nie zrobił dla gminy Rychwał żadnych miejsc pracy