Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Powrót ludowców do starostwa

Dodano: 21.11.2014 12:43
Źródło: LM.pl

Stanisław Bielik zostanie starostą a Janusz Stankiewicz przewodniczącym Rady Powiatu Konińskiego, wynika z umowy koalicyjnej podpisanej dzisiaj w obecności dziennikarzy przez reprezentantów PSL, SLD i Nowoczesnego Powiatu.

Wobec jedenastu mandatów, zdobytych przez PSL w 25-osobowej radzie, nie mogło być inaczej: kandydatem koalicji na starostę jest Stanisław Bielik, prezes zarządu tej partii w powiecie konińskim. Koalicjanci umówili się, że przewodniczącym rady pozostanie Janusz Stankiewicz z SLD – Lewica Razem, a po jednym wiceprzewodniczącym desygnują PSL i Nowoczesny Powiat. To ostatnie ugrupowanie wyznaczy na tę funkcję zapewne Andrzeja Perkowskiego, który pełni ją również obecnie i w imieniu NP podpisywał dzisiaj umowę koalicyjną. Ludowców we władzach rady będzie najprawdopodobniej reprezentował Wiesław Bednarek, kandydat na szefa klubu radnych PSL, również obecny przy podpisywaniu umowy.

następna
strona 1/2

  • Powrót ludowców do starostwa
  • Powrót ludowców do starostwa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

WRÓCIŁO ŚREDNIOWIECZE
Dodano: 21.11.2014 12:55    Przez: ~ŻAL
Gumofilc z zapijaczonym obliczem pod dyktando SBeka będzie władał powiatem w imieniu ogłupiałych wyborców za pomocą TVN-u i g...a wybiórczego.Vickiem będzie niedoszły burmistrz Rychwalski oczywiście z PEESEL.
Dodano: 21.11.2014 13:31    Przez: ~Q
same dziadki.. masakra
Dodano: 21.11.2014 13:05    Przez: ~jaro
Znów żenujący poziom towarzyszy ludowców będzie wytyczał bieg powiatu "kunińskiego" (jak mówi myster Bielik)
Dodano: 21.11.2014 13:57    Przez: ~wstyd!!!
Po co nam te powiaty?Pewnie, żeby przeżerały pieniądze, a partyjna brać miała dostęp do koryta! W Koninie mamy dwa wydziały komunikacji, dwa nadzory budowlane, dwa wydziały drogownictwa, a starczyłby jeden. Dobrze, że kominiarz jest jeden.
Dodano: 21.11.2014 14:05    Przez: ~koluś

KOMENTARZE

FUJ!!! Ale szambem jedzie - bleee!!! Za grosz godności, ni honoru. Ten, co chciał odwołania starosty i jego pan teraz rąsia w rąsię ze swoją ofiarą. Paskudne to. Ale skąd oni mogą o tym wiedzieć. Współczuję dzieciom i wnukom tych, co w jednym g. siedzą po uszy i babrać się będą w nim do śmierci. Myślą, że ktoś ich szanuje za władzę i kasę? Biedaki! Smród bez końca za nieszczęsnym potomstwem
Dodano: 21.11.2014 17:30    Przez: ~Mikołaj herbu Kornic
Mój Śp. Dziadek mówił: "z chama nie zrobisz pana, choćbyś go w złoto ubrała" i miał rację.
Dodano: 21.11.2014 17:51    Przez: ~Ewa herbu Strzemię
no ale teraz pić będą a bielik nie(polewać) będzie bo obiecał ostatnio jak go ze starosty wywalali
Dodano: 21.11.2014 18:38    Przez: ~123456
A pisiolki na aucie ? To kto bedzie szczekal podczas sesji ?
Dodano: 21.11.2014 19:15    Przez: ~Leon
Wielkie gratulacje Panie Stanisławie!!! Glosowalam na Pana! Tak trzymać pozdrawiam.
Dodano: 21.11.2014 19:21    Przez: ~znajoma
Panie Stanisławie świętujemy Pana powrót do starostwa. Znów zapanuje ład i porządek. Zawsze był Pan świetnym gospodarzem, wierze ze i w tej kadencji zrobi Pan wiele dla powiatu.
Dodano: 21.11.2014 19:38    Przez: ~Pracownik starostwa
Powrót leśnego dziadka .
Dodano: 21.11.2014 19:57    Przez: ~;0
Tak mi żal Budnera! Tak krzyczał,że zawsze jest SKUTECZNY-chciał piernąć a się zesrał .
Dodano: 21.11.2014 21:43    Przez: ~MIDOWICZ tyż ALFRED
Stankiewicz wchodzi w d..e każdemu kto przy władzy, on tak ma.
Dodano: 21.11.2014 22:23    Przez: ~And
To zastraszająca prawda o polskiej rzeczywistości. Jeszcze niedawno politycy Platformy Obywatelskiej zarzekali się, że w naszym kraju nie ma głodnych dzieci. Tymczasem obraz, jaki wyłania się z oficjalnych danych, przeczy ich słowom. Jak bowiem wynika z wyliczeń Ministerstwa Edukacji Narodowej, programem dożywiania objętych jest ponad milion dzieci!
Dodano: 22.11.2014 00:47    Przez: ~ciekawa lektura
miasto którym rządzą czerwone komunistyczne gęby i malinowe nosy, ciemnota, durnota, komuna, tylko troche przypudrowana. konin - zespół blokowisk stworzony niegdyś dla pracowników elektrowni i kopalni nazwany hucznie miastem