Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 22.11.2014 09:00
Źródło: LM.pl

Remont mostu żelaznego dobiega końca. Zobacz jak wyglądają ostatnie poprawki. Czy na początku grudnia zostanie otwarty dla mieszkańców? Pooglądaj sobie i już! 

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

KUPCIE SOBIE STABILIZATOR DO KAMERY !
Dodano: 22.11.2014 09:56    Przez: ~XXXXXXXXX
ja wiem ——- to jest pod kolor włosów prezydenta konina
Dodano: 22.11.2014 09:29    Przez: ~ppfffff
CIĄGLE ta sama MUZYKA! Szlag mnie trafia juz..
Dodano: 22.11.2014 10:31    Przez: ~wybredny
1 robi 10 patrzy haha
Dodano: 22.11.2014 10:43    Przez: ~paweł
polowa tych robotnikow to tylko stoi siedzi i nic nie robi
Dodano: 22.11.2014 10:54    Przez: ~prawda

KOMENTARZE

kolejna porażka
Dodano: 22.11.2014 09:07    Przez: ~termin
lepiej ze im się nie spieszy bo jak sie spiesza to cos spier...
Dodano: 22.11.2014 20:51    Przez: ~robotnik_drogowy
No nie spieszy im się zbytnio, nie spieszy...
Dodano: 22.11.2014 09:11    Przez: ~KO5
Tego anachronicznego gruchota oddać na złom i wstawić tam zwykłą rure przepływową.
Dodano: 22.11.2014 09:12    Przez: ~pyzaty chłopiec
A możne ktoś wie dlaczego taki smutny kolor zrobili siwy ????
Dodano: 22.11.2014 09:22    Przez: ~most11
ja wiem ——- to jest pod kolor włosów prezydenta konina
Dodano: 22.11.2014 09:29    Przez: ~ppfffff
tęczowy ci się marzył?
Dodano: 23.11.2014 10:44    Przez: ~d
przemaluj sobie na czarno a od prezydenta Nowickiego się odwal
Dodano: 23.11.2014 12:13    Przez: ~aaa
prezydent kłamca! mówił już dawno, że oddany zostanie przed wyborami 31 pazdziernika czerwona zakłamana propaganda!!! i do tej pory nie wiadomo kiedy będzie oddany
Dodano: 22.11.2014 09:40    Przez: ~arbuz starak
KUPCIE SOBIE STABILIZATOR DO KAMERY !
Dodano: 22.11.2014 09:56    Przez: ~XXXXXXXXX
Kuzwa tyle czasu robic taki kawalek mostu cebulaki a za 2 lata rdza go wpieprzy.
Dodano: 22.11.2014 10:14    Przez: ~abc
CIĄGLE ta sama MUZYKA! Szlag mnie trafia juz..
Dodano: 22.11.2014 10:31    Przez: ~wybredny
1 robi 10 patrzy haha
Dodano: 22.11.2014 10:43    Przez: ~paweł
polowa tych robotnikow to tylko stoi siedzi i nic nie robi
Dodano: 22.11.2014 10:54    Przez: ~prawda
A co Ty myślisz , że robotnik drogowo - mostowy to maszyna ??? Taki robotnik to zarabia tylko 5000 zł i to z rodzinnym. Ciekawe czy Ty byś za te marne 5000 ciężko pracował ??? Szanuj robotnika , urzędniku .....
Dodano: 22.11.2014 11:43    Przez: ~brygadzista
5000 to wy zarabiacie ale w 3 miesiące.
Dodano: 22.11.2014 14:54    Przez: ~lek.
I tak masz myśleć , bo zarabiają więcej 30,00 x 168 godz. = 5040,00