Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19191) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamość. Nocny pożar. Spalił się dach w budynku mie ... (0)Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 22.11.2014 09:00
Źródło: LM.pl

Remont mostu żelaznego dobiega końca. Zobacz jak wyglądają ostatnie poprawki. Czy na początku grudnia zostanie otwarty dla mieszkańców? Pooglądaj sobie i już! 

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

KUPCIE SOBIE STABILIZATOR DO KAMERY !
Dodano: 22.11.2014 09:56    Przez: ~XXXXXXXXX
ja wiem ——- to jest pod kolor włosów prezydenta konina
Dodano: 22.11.2014 09:29    Przez: ~ppfffff
CIĄGLE ta sama MUZYKA! Szlag mnie trafia juz..
Dodano: 22.11.2014 10:31    Przez: ~wybredny
1 robi 10 patrzy haha
Dodano: 22.11.2014 10:43    Przez: ~paweł
polowa tych robotnikow to tylko stoi siedzi i nic nie robi
Dodano: 22.11.2014 10:54    Przez: ~prawda

KOMENTARZE

wyremontowany to dobrze ale kolor mostu jest ponury !
Dodano: 22.11.2014 10:58    Przez: ~Koniniak
dobrze ze mieli taka Piekna pogode ! INACZEJ NA BOZE NARODZENIE BY NIE SKONCZYLI ! CYT.! ostatnie drobne poprafki ?? DO DOPIERO BENDĄ ........
Dodano: 22.11.2014 11:04    Przez: ~ciekawe czy asfalt be ...
I co ? zapłacili miastu kare za to, że sie nie wyrobili w terminie według umowy ?
Dodano: 22.11.2014 11:14    Przez: ~pytanie do redakcji
Kara wynosi 100 zł.za kazdy dzień zwłoki.Pewnie zapłaca
Dodano: 22.11.2014 12:30    Przez: ~ja to wiem
avatar ta chyba w pięć miesięcy zarabiają to 5000 jak to bywa w tym kraju.
Dodano: 22.11.2014 12:40    Przez: ziom
Jest ok ,tylko jedno ale ————— pan prezydent nałoży stosowną karę za nie dotrzymanie terminu ........................
Dodano: 22.11.2014 15:18    Przez: ~J Kozioł
dlaczego tablice rejestracyjne pojazdów w materiale są widoczne/czytelne?
Dodano: 22.11.2014 15:50    Przez: ~Dżony z Arizony
Oj przegra Pan wybory Panie Nowicki,remont tego mostu to przegięcie,20% wydłużony czas kontraktu,żenada.
Dodano: 22.11.2014 15:58    Przez: ~lalamido
Czyli drugiej strony nie będą poprawiać?Te ohydne barierki też zostawią?...
Dodano: 22.11.2014 17:36    Przez: ~Michał
i co się takiego stało że termin oddania mostu tak bardzo został przekroczony?
Dodano: 22.11.2014 17:54    Przez: ~koninek
2 z 3
<<123>>