Dzisiaj jest piątek 22 listopada 2019, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19799) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tyle samo pieniędzy na dotacje dla klubów. Jest pr ... (0)Medyk zakończył granie w lidze, ale rozpoczyna w P ... (0)

Pooglądaj sobie!

Dodano: 22.11.2014 09:00
Źródło: LM.pl

Remont mostu żelaznego dobiega końca. Zobacz jak wyglądają ostatnie poprawki. Czy na początku grudnia zostanie otwarty dla mieszkańców? Pooglądaj sobie i już! 

  • Pooglądaj sobie!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pooglądaj sobie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

KUPCIE SOBIE STABILIZATOR DO KAMERY !
Dodano: 22.11.2014 09:56    Przez: ~XXXXXXXXX
ja wiem ——- to jest pod kolor włosów prezydenta konina
Dodano: 22.11.2014 09:29    Przez: ~ppfffff
CIĄGLE ta sama MUZYKA! Szlag mnie trafia juz..
Dodano: 22.11.2014 10:31    Przez: ~wybredny
1 robi 10 patrzy haha
Dodano: 22.11.2014 10:43    Przez: ~paweł
polowa tych robotnikow to tylko stoi siedzi i nic nie robi
Dodano: 22.11.2014 10:54    Przez: ~prawda

KOMENTARZE

A jaką karę finansową misto wpisało do kontraktu z wykonawcą za opóźnienie? Ile już ona wynosi?
Dodano: 22.11.2014 18:00    Przez: ~konin
do KONINEK jak to co się stało buraku jakbyś jezdził w tym miejscu kilka razy dziennie to na pewno szlak by ciebie trafił i jeszcze te kłamstwa pana prezydenta widać że ciebie to nie dotyczy to się nie udzielaj
Dodano: 22.11.2014 19:35    Przez: ~arbuz starak
Jeden robi jak się patrzy ,,, reszta patrzy jak się robi !!!
Dodano: 22.11.2014 20:27    Przez: ~vbvvvb
tak wlasnie dowodzi w koninie Prezydent ! jest wiele takich przypadkow wszystko tylko nie rozwoj ! BO JAK W TAKIM TEMPIE SIE ROZWIJAC ....
Dodano: 22.11.2014 23:13    Przez: ~po wojnie by nigdy st ...
Dwa tygodnie temu też to samo robili. Może do końca roku skończą. Żeby Mikołaj mógł przejechać tymi swoimi saniami z chińskimi zabawkami.
Dodano: 23.11.2014 00:38    Przez: ~Śnieżynka
Brawo ! Nareszcie ktos zajal sie ta perelka Konina. Mamy piekna przeprawe, teraz bedzie odnowiony zabytkowy most. Czy to Was nie cieszy ? Pewnie wielu z Was by wolalo zeby byly odnowione swiatynie, ale to nie w Koninie.
Dodano: 23.11.2014 06:59    Przez: ~Kazik
kto to filmował, stary byłeś po imieninach albo brak profesjonalizmu
Dodano: 23.11.2014 10:14    Przez: ~gość
zapewne będą takie nierówności jak na moście koło Kolbego....
Dodano: 23.11.2014 10:14    Przez: ~Pablo
te chodniki i barierki mogli zrobić spokojnie w lipcu a most oddać we wrześniu
Dodano: 23.11.2014 12:50    Przez: ~czekający w kolejce ...
Lepiej wolniej, a dokładnie.
Dodano: 23.11.2014 18:24    Przez: ~tadek
3 z 3
<<123